Xiaomi Black Shark 2
Espesifikasyon Xiaomi Black Shark 2 ofri pèfòmans gaming fantastik pou 2019.
Xiaomi Black Shark 2 Espesifikasyon kle
- Vit chaje Segondè kapasite RAM Segondè kapasite batri Plizyè opsyon koulè
- Pa gen plis lavant Pa gen plas kat SD Pa gen kas radyo Ansyen vèsyon lojisyèl
Xiaomi Black Shark 2 Espesifikasyon konplè
Karakteristik Jeneral
Lanse
| Brand | Nwa reken |
| Anonse | Mar 18, 2019 |
| Kodnam | |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | Mar 28, 2019 |
| Soti Pri | Apeprè 450 EUR |
Montre
| Kalite | AMOLED |
| Aspè rapò ak PPI | 19.5:9 rapò - 403 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.39 pous, 100.2 cm2 (~81.7% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 1080 x piksèl 2340 |
| Pik klète (nit) | 430 CD/M² |
| Pwoteksyon | |
| karakteristik | DCI-P3 100% Toujou-nan ekspozisyon |
BODY
| Koulè |
Nwa Silver Blue |
| Dimansyon | 163.6 x 75 x 8.8 mm (6.44 x 2.95 x 0.35 nan) |
| pwa | 205 gr (7.23 oz) |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | |
| Detèktè | Anprent (anba ekspozisyon), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Non |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | |
| USB Kalite | 2.0, Kalite-C 1.0 revèsib Connector |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (5CA) Cat18 1200/150 Mbps |
Gen lòt ki
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, double-band, WiFi dirèk, otspo |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Non |
VALÈ SARLimit FCC a se 1.6 W/kg mezire nan yon volim 1 gram tisi.
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Pèfòmans
Platfòm
| Chipset | Qualcomm mufliye 855 |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.41 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| Bits | 64 ti jan |
| Am | 8 Nwayo |
| Pwosesis Teknoloji | 7 NM |
| GPU | 640 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 9.0 (pye) |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 6GB / 8GB / 12GB |
| Kalite RAM | LPDDR4X |
| depo | 64GB / 128GB / 256GB |
| SD Kat plas | Non |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
395k
• Antutu v7
|
Batri
| Kapasite | 4000 mAh |
| Kalite | Li-ion |
| Teknoloji chaj rapid | Qualcomm rapid chaje 4.0 |
| Chaje vitès | 27W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | Wi |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
CAMERA prensipal Karakteristik sa yo ka varye ak aktyalizasyon lojisyèl an.
Premye Kamera
| rezolisyon | |
| Sensor | Sony IMX586 Exmor RS |
| Ouverture | f / 1.75 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Optical Zoom | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon Imaj | 8000 x 6000 piksèl, 48 MP |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (plen) - (30 fps) 1280 x 720 (HD) - (120 fps) |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | Wi |
| karakteristik | Dirije flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
84
Bouje
84
Photo
85
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
Premye Kamera
| rezolisyon | 20 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.0 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Xiaomi Black Shark 2
Konbyen tan batri Xiaomi Black Shark 2 la dire?
Batri Xiaomi Black Shark 2 a gen yon kapasite de 4000 mAh.
Èske Xiaomi Black Shark 2 gen NFC?
Non, Xiaomi Black Shark 2 pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 gen pousantaj rafrechisman 60 Hz.
Ki vèsyon Android Xiaomi Black Shark 2 la?
Xiaomi Black Shark 2 Android vèsyon an se Android 9.0 (Pie).
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Black Shark 2?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Black Shark 2 la se 1080 x 2340 piksèl.
Èske Xiaomi Black Shark 2 gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Black Shark 2 pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Black Shark 2 a reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Black Shark 2 pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Black Shark 2 a vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Non, Xiaomi Black Shark 2 pa gen jack kas ekoutè 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 a gen yon kamera 48MP.
Ki sa ki Capteur kamera Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 a gen Sony IMX586 Exmor RS kamera Capteur.
Ki pri Xiaomi Black Shark 2?
Pri Xiaomi Black Shark 2 se $130.
Xiaomi Black Shark 2 Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Black Shark 2 Videyo Reviews
Revizyon sou Youtube
Xiaomi Black Shark 2
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 0 kòmantè sou pwodui sa a.