Xiaomi mwen 9 Pro 5G
Xiaomi Mi 9 Pro 5G se premye smartphone 5G Xiaomi nan peyi Lachin.
Espesifikasyon kle Xiaomi Mi 9 Pro 5G
- Wireless chaje Vit chaje Segondè kapasite RAM Segondè kapasite batri
- Pa gen plis lavant Pa gen plas kat SD Ansyen vèsyon lojisyèl Pa ki enpèmeyab rezistan
Xiaomi Mi 9 Pro 5G Espesifikasyon konplè
| Brand | Xiaomi |
| Anonse | 24 mwa septanm, 2019 |
| Kodnam | neu |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | 2019, oktòb |
| Soti Pri | Apeprè 470 EUR |
Montre
| Kalite | Super AMOLED |
| Aspè rapò ak PPI | 19.5:9 rapò - 403 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.39 pous, 100.2 cm2 (~85.5% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 1080 x piksèl 2340 |
| Pik klète (nit) | 600 CD/M² |
| Pwoteksyon | Corning Goril Glass 6 |
| karakteristik | HDR10 Toujou-Sou ekspozisyon |
BODY
| Koulè |
Nwa Blan |
| Dimansyon | 157.2 • 74.6 • 8.5 mm |
| pwa | 196 gr (6.9 oz) |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj, vè |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | Non |
| Detèktè | Anprent (anba ekspozisyon, optik), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Wi |
| Enfrawouj | Wi |
| USB Kalite | 2.0, Kalite-C 1.0 revèsib Connector, USB sou-ale-a |
| Refwadisman Sistèm | Wi |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - CDMA2000 1X, CDMA BC0 (800), B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B8 (900) |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - B1 (2100), B2 (1900), B4 (1700/2100 AWS AF), B5 (850), B8 (900), B34 (TD 2000), B39 (TD 1900+) |
| 4G Gwoup Mizik | LTE - B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B17 (700), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Gwoup Mizik | SA / NSA / Sub6 / mmWave; N41/N78/N79 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, Beidou, BeiDou (B1), Galileo, Galileo (E1+E5a), GLONASS, GLONASS (L1), GPS (L1+L5) |
| Vitès rezo a | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (7CA) Cat20 2048/150 Mbps, 5G (2+ Gbps DL) |
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 802.11n 5GHz doub-band, Wi-Fi dirèk, Hotspot, Wi-Fi MiMO |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, APT-x, LE |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Non |
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Platfòm
| Chipset | Qualcomm mufliye 855 + |
| CPU | Octa-core (1x2.96 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.8 GHz Kryo 485) |
| Bits | 64 ti jan |
| Am | 8 Nwayo |
| Pwosesis Teknoloji | 7 NM |
| GPU | Adreno 640 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | 700 megaèrts |
| Android vèsyon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 8 / 12GB |
| Kalite RAM | LPDDR4X |
| depo | 128 / 256 / 512GB |
| SD Kat plas | Non |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
480k
• Antutu v8
|
Batri
| Kapasite | 4100 mAh |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | Qualcomm Quick Charge 4+, 45W Quick Charge |
| Chaje vitès | 40W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | Wi |
| Wireless tarifikasyon | Wi |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
| rezolisyon | |
| Sensor | Sony IMX586 Exmor RS |
| Ouverture | f / 1.75 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Optical Zoom | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon Imaj | 8000 x 6000 piksèl, 48 MP |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30/60 fps) 1920 x 1080 (plen) - (30/60/120/960 fps) 1280x720 (HD) - (30/960 fps) |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | Wi |
| Ralanti Mouvman Videyo | Wi |
| karakteristik | Dirije flash, HDR, Panorama, AI |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
| rezolisyon | 12 MP |
| Sensor | Samsung S5K3M5 |
| Ouverture | f / 2.2 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Xiaomi Mi 9 Pro 5G
Konbyen tan batri Xiaomi Mi 9 Pro 5G la dire?
Batri Xiaomi Mi 9 Pro 5G a gen yon kapasite de 4000 mAh.
Èske Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen NFC?
Wi, Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen 60 Hz pousantaj rafrechisman.
Ki vèsyon Android Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G Android vèsyon an se Android 11, MIUI 12.5.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G la se 1080 x 2340 piksèl.
Èske Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen chaje san fil?
Wi, Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Mi 9 Pro 5G a reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Mi 9 Pro 5G pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Mi 9 Pro 5G la vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Mi 9 Pro 5G gen jack kas ekoutè 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G la gen yon kamera 48MP.
Ki sa ki Capteur kamera Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G la gen Sony IMX586 Exmor RS kamera Capteur.
Ki pri Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Pri Xiaomi Mi 9 Pro 5G se $140.
Ki vèsyon MIUI ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
MIUI 13 pral dènye vèsyon MIUI Xiaomi Mi 9 Pro 5G.
Ki vèsyon Android ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G?
Android 11 pral dènye vèsyon Android Xiaomi Mi 9 Pro 5G.
Konbyen mizajou Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn 3 MIUI ak 3 ane mizajou sekirite Android jiska MIUI 13.
Konbyen ane Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn mizajou?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn 3 ane aktyalizasyon sekirite depi 2022.
Konbyen fwa Xiaomi Mi 9 Pro 5G ap jwenn mizajou?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G jwenn aktyalizasyon chak 3 mwa.
Xiaomi Mi 9 Pro 5G soti nan bwat ak ki vèsyon android?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G soti nan bwat ak MIUI 11 ki baze sou Android 9
Ki lè Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn aktyalizasyon MIUI 13 la?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G deja resevwa MIUI 13 aktyalizasyon.
Ki lè Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn aktyalizasyon Android 12 la?
Xiaomi Mi 9 Pro 5G pa pral jwenn aktyalizasyon Android 12.
Ki lè Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral jwenn aktyalizasyon Android 13 la?
Non, Xiaomi Mi 9 Pro 5G pa pral jwenn aktyalizasyon Android 13.
Ki lè sipò aktyalizasyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral fini?
Sipò aktyalizasyon Xiaomi Mi 9 Pro 5G pral fini an 2022.
Xiaomi Mi 9 Pro 5G Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Mi 9 Pro 5G Videyo Reviews
Xiaomi mwen 9 Pro 5G
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 0 kòmantè sou pwodui sa a.