xiaomi pad 6 pro
Xiaomi Pad 6 Pro se tablèt pwisan Xiaomi la.
Espesifikasyon kle Xiaomi Pad 6 Pro
- Segondè pousantaj actualiser Vit chaje Gwo volim oratè Segondè kapasite RAM
- IPS Display Pa gen plas kat SD Pa gen kas radyo Pa gen sipò 5G
Xiaomi Pad 6 Pro Espesifikasyon konplè
| Brand | Xiaomi |
| Anonse | |
| Kodnam | liuqin |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | 23046RP50C |
| Livrezon Dat | 2023 avril 18 |
| Soti Pri | Apeprè 350 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 16:10 rapò - 309 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 11.0 pous, 350.9 cm2 (~82.8% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 144 Hz |
| rezolisyon | 2880 x piksèl 1800 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | Gorilla Glass 3 |
| karakteristik | 30/48/50/60/90/120/144 Hz, 240 Hz manyen echantiyon, 1400:1 kontras, DCI-P3 |
BODY
| Koulè |
Gold Nwa Blue |
| Dimansyon | 253.95 • 165.18 • 6.51 milimèt (10.03 • 6.55 • 0.27 pous |
| pwa | 490 gr |
| Materyèl | Glass devan, kò aliminyòm |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | Non |
| Detèktè | Akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa, sal |
| 3.5mm Jack | Non |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | Non |
| USB Kalite | USB Kalite-C, 3.2 Gen 1, OTG |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) | Wi, 4 moun kap pale |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | Pa gen koneksyon selilè |
| 2G Gwoup Mizik | N / A |
| 3G Gwoup Mizik | |
| 4G Gwoup Mizik | |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Non |
| Vitès rezo a |
| SIM kat kalite | Non |
| Kantite SIM Zòn | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, doub-band, Wi-Fi dirèk, otspot, Wi-Fi 6, Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2, AAC, LDAC, LHDC3.0 |
| VoLTE | |
| FM Radyo | Non |
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Platfòm
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.20 GHz Cortex-X2 & 3x2.80 GHz Cortex-A710 & 4x2.00 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| Am | |
| Pwosesis Teknoloji | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 13, MIUI 14 |
| Jwe Store | Wi |
MEMORY
| Kapasite RAM | 8GB, 12GB |
| Kalite RAM | |
| depo | 256GB, 512GB |
| SD Kat plas | Non |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
• Antutu
|
Batri
| Kapasite | 8600 Mah |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | QC 4.0+, QC 3.0+, QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, Mi Turbo chaje |
| Chaje vitès | 67W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | |
| Wireless tarifikasyon | Non |
| Ranvèse Chaje | Non |
Kamera
| Rezolisyon Imaj | 50 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 4K@30fps, 4K@60fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 720p@30fps |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | |
| karakteristik | Doub ki ap dirije flash, HDR, panorama, super lannwit View 2.0, double visualiseur kamera, filigran |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
| rezolisyon | 20 MP |
| Sensor | imx596 |
| Ouverture | f / 2.2 |
| Gwosè piksèl | 1 / 3.4 " |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 60fps, 1080p @ 30fps |
| karakteristik |
FAQ sou Xiaomi Pad 6 Pro
Konbyen tan batri Xiaomi Pad 6 Pro a dire?
Batri Xiaomi Pad 6 Pro a gen yon kapasite de 8600 mAh.
Èske Xiaomi Pad 6 Pro gen NFC?
Non, Xiaomi Pad 6 Pro pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 6 Pro gen pousantaj rafrechisman 144 Hz.
Ki vèsyon android Xiaomi Pad 6 Pro?
Vèsyon Android Xiaomi Pad 6 Pro a se Android 13, MIUI 14.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Pad 6 Pro?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Pad 6 Pro a se 2880 x 1800 piksèl.
Èske Xiaomi Pad 6 Pro gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Pad 6 Pro pa gen chaj san fil.
Èske Xiaomi Pad 6 Pro a reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Pad 6 Pro pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Pad 6 Pro vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Non, Xiaomi Pad 6 Pro pa gen jack kas ekoutè 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Pad 6 Pro yo?
Xiaomi Pad 6 Pro a gen kamera 13MP.
Ki pri Xiaomi Pad 6 Pro?
Pri Xiaomi Pad 6 Pro se $380.
Ki vèsyon MIUI ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Pad 6 Pro?
MIUI 15 pral dènye vèsyon MIUI Xiaomi Pad 5.
Ki vèsyon Android ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Pad 6 Pro?
Android 13 pral dènye vèsyon Android Xiaomi Pad 5.
Konbyen mizajou Xiaomi Pad 6 Pro pral jwenn?
Xiaomi Pad 5 pral jwenn 3 MIUI ak 3 ane mizajou sekirite Android jiska MIUI 15.
Konbyen ane Xiaomi Pad 6 Pro pral jwenn mizajou?
Xiaomi Pad 5 pral jwenn 3 ane aktyalizasyon sekirite depi 2022.
Konbyen fwa Xiaomi Pad 6 Pro ap jwenn mizajou?
Xiaomi Pad 5 jwenn aktyalizasyon chak 3 mwa.
Xiaomi Pad 6 Pro soti nan bwat ak ki vèsyon android?
Xiaomi Pad 5 soti nan bwat ak MIUI 12.5 ki baze sou Android 11
Ki lè Xiaomi Pad 6 Pro ap jwenn aktyalizasyon MIUI 13 la?
Xiaomi Pad 5 deja resevwa MIUI 13 aktyalizasyon.
Ki lè Xiaomi Pad 6 Pro ap jwenn aktyalizasyon Android 12 la?
Xiaomi Pad 5 pral jwenn aktyalizasyon Android 12L nan Q3 2022
Ki lè Xiaomi Pad 6 Pro ap jwenn aktyalizasyon Android 13 la?
Wi, Xiaomi Pad 5 pral jwenn aktyalizasyon Android 13 nan Q3 2023.
Ki lè sipò aktyalizasyon Xiaomi Pad 6 Pro pral fini?
Sipò aktyalizasyon Xiaomi Pad 5 pral fini an 2024.
Xiaomi Pad 6 Pro Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Pad 6 Pro Videyo Reviews
xiaomi pad 6 pro
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 1 kòmantè sou pwodui sa a.