Xiaomi Redmi 7
Espesifikasyon Redmi 7 yo bon pou itilizatè tipik.
Espesifikasyon kle Xiaomi Redmi 7
- Ki enpèmeyab rezistan Segondè kapasite batri Kask Jack Enfrawouj
- IPS Display Pa gen plis lavant Anrejistreman videyo 1080p HD + ekran
Xiaomi Redmi 7 Espesifikasyon konplè
Karakteristik Jeneral
Lanse
| Brand | Redman |
| Anonse | |
| Kodnam | onklite |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | 2019, Mas |
| Soti Pri | Apeprè 130 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 19:9 rapò - 269 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.26 pous, 97.8 cm2 (~81.5% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 720 x piksèl 1520 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | Corning Goril Glass 5 |
| karakteristik |
BODY
| Koulè |
Lalin wouj Eclipse Nwa Komèt ble |
| Dimansyon | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 nan) |
| pwa | 180 gr (6.35 oz) |
| Materyèl | Plastik |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | Wi |
| Detèktè | Anprent (deyè-monte), akseleromètr, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | Wi |
| USB Kalite | microUSB NAN, USB sou-ale-a |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| 4G Gwoup Mizik | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA, LTE-A |
Gen lòt ki
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi dirèk, otspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Wi |
VALÈ SARLimit FCC a se 1.6 W/kg mezire nan yon volim 1 gram tisi.
| SAR kò (AB) | 1.251 W / kg |
| Head SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR kò a (ABD) | 1.02 W / kg |
| Head SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR peyi Zend: tèt - 1.031 W/kg - Kò: 0.573 W/kg P2i nano-kouch |
Pèfòmans
Platfòm
| Chipset | Qualcomm SDM632 mufliye 632 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64 ti jan |
| Am | 8 Nwayo |
| Pwosesis Teknoloji | 14 NM |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 10, MIUI 12.5 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Kalite RAM | LPDDR3 |
| depo | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD Kat plas | microSD, jiska 1 TB (plas dedye) |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
105k
• Antutu v7
|
Batri
| Kapasite | 4000 mAh |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | |
| Chaje vitès | 10W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | Wi |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
CAMERA prensipal Karakteristik sa yo ka varye ak aktyalizasyon lojisyèl an.
| Rezolisyon Imaj | 4032 x 3024 piksèl, 12.19 MP |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080 3060 @ |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | Wi |
| karakteristik | Dirije flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
Premye Kamera
| rezolisyon | 8 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.0 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Xiaomi Redmi 7
Konbyen tan batri Xiaomi Redmi 7 la dire?
Batri Xiaomi Redmi 7 a gen yon kapasite de 4000 mAh.
Èske Xiaomi Redmi 7 gen NFC?
Non, Xiaomi Redmi 7 pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 gen pousantaj rafrechisman 60 Hz.
Ki vèsyon android Xiaomi Redmi 7 la?
Vèsyon Android Xiaomi Redmi 7 la se Android 10, MIUI 12.5.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi 7?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi 7 la se 720 x 1520 piksèl.
Èske Xiaomi Redmi 7 gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Redmi 7 pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Redmi 7 a reziste dlo ak pousyè?
Wi, Xiaomi Redmi 7 gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Redmi 7 a vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Redmi 7 gen yon Jack kask 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Redmi 7 yo?
Xiaomi Redmi 7 a gen yon kamera 12MP.
Ki pri Xiaomi Redmi 7?
Pri Xiaomi Redmi 7 se $60.
Xiaomi Redmi 7 Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Redmi 7 Videyo Reviews
Revizyon sou Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 9 kòmantè sou pwodui sa a.