Xiaomi Redmi 9i
REdmi 9i se yon lòt smartphone eksklizif pou peyi Zend.
Espesifikasyon kle Xiaomi Redmi 9i
- Segondè kapasite batri Kask Jack Plizyè opsyon koulè Zòn kat SD ki disponib
- IPS Display Anrejistreman videyo 1080p HD + ekran Ansyen vèsyon lojisyèl
Xiaomi Redmi 9i Espesifikasyon konplè
| Brand | Redman |
| Anonse | 2020, septanm 15 |
| Kodnam | pisanli |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | M2006C3LII |
| Livrezon Dat | 2020, septanm 18 |
| Soti Pri | Apeprè 100 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 20:9 rapò - 269 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.53 pous, 102.9 cm2 (~81.0% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 720 x piksèl 1600 |
| Pik klète (nit) | 270 |
| Pwoteksyon | |
| karakteristik |
BODY
| Koulè |
Nwa Blue Green |
| Dimansyon | 164.9 • 77.1 • 9 milimèt (6.49 • 3.04 • 0.35 pous |
| pwa | 194 gr (6.84 oz) |
| Materyèl | |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | Non |
| Detèktè | Akseleromètr, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | Non |
| USB Kalite | microUSB NAN, USB sou-ale-a |
| Refwadisman Sistèm | Non |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | NAN SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi dirèk, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Wi |
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Platfòm
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| Am | 8 Nwayo Nwayo |
| Pwosesis Teknoloji | 12 NM |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 4GB RAM |
| Kalite RAM | |
| depo | 64GB / 128GB ROM |
| SD Kat plas | microSDXC (dedye plas) |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
102.000
• Antutu v8
|
Batri
| Kapasite | 5000 Mah |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | |
| Chaje vitès | 10W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
| rezolisyon | 13 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.2 |
| Gwosè piksèl | 1.0µm |
| Gwosè sensor | |
| Optical Zoom | |
| Lens | 28mm (lajè) |
| siplemantè | PDAF |
| Rezolisyon Imaj | 13 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080 30 @ |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | Non |
| Ralanti Mouvman Videyo | Wi |
| karakteristik | Dirije flash, HDR |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
| rezolisyon | 5 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.2 |
| Gwosè piksèl | 1.12µm |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Xiaomi Redmi 9i
Konbyen tan batri Xiaomi Redmi 9i a dire?
Batri Xiaomi Redmi 9i a gen yon kapasite de 5000 mAh.
Èske Xiaomi Redmi 9i gen NFC?
Non, Xiaomi Redmi 9i pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i gen 60 Hz pousantaj rafrechisman.
Ki vèsyon Android Xiaomi Redmi 9i ye?
Xiaomi Redmi 9i Android vèsyon an se Android 11, MIUI 12.5.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi 9i?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi 9i a se 720 x 1600 piksèl.
Èske Xiaomi Redmi 9i gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Redmi 9i pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Redmi 9i a reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Redmi 9i pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Redmi 9i a vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Redmi 9i gen jack kas ekoutè 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Redmi 9i yo?
Xiaomi Redmi 9i a gen kamera 13MP.
Ki pri Xiaomi Redmi 9i?
Pri Xiaomi Redmi 9i se $115.
Ki vèsyon MIUI ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Redmi 9i?
MIUI 13 pral dènye vèsyon MIUI Xiaomi Redmi 9i.
Ki vèsyon android ki pral dènye aktyalizasyon Xiaomi Redmi 9i?
Android 11 pral dènye vèsyon Android Xiaomi Redmi 9i.
Konbyen mizajou Xiaomi Redmi 9i pral jwenn?
Xiaomi Redmi 9i pral jwenn 2 MIUI ak 3 ane mizajou sekirite android jiska MIUI 14.
Konbyen ane Xiaomi Redmi 9i pral jwenn mizajou?
Xiaomi Redmi 9i pral jwenn 3 ane aktyalizasyon sekirite depi 2022.
Konbyen fwa Xiaomi Redmi 9i ap jwenn mizajou?
Xiaomi Redmi 9i jwenn aktyalizasyon chak 3 mwa.
Xiaomi Redmi 9i soti nan bwat ak ki vèsyon android?
Xiaomi Redmi 9i soti nan bwat ak MIUI 12 ki baze sou Android 10.
Ki lè Xiaomi Redmi 9i pral jwenn aktyalizasyon MIUI 13 la?
Xiaomi Redmi 9i pral jwenn aktyalizasyon MIUI 13 nan Q3 2022.
Ki lè Xiaomi Redmi 9i pral jwenn aktyalizasyon Android 12 la?
Xiaomi Redmi 9i pa pral jwenn aktyalizasyon Android 12.
Ki lè Xiaomi Redmi 9i pral jwenn aktyalizasyon Android 13 la?
Non, Xiaomi Redmi 9i pa pral jwenn aktyalizasyon Android 13.
Ki lè sipò aktyalizasyon Xiaomi Redmi 9i pral fini?
Sipò aktyalizasyon Xiaomi Redmi 9i pral fini an 2023.
Xiaomi Redmi 9i Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Redmi 9i Videyo Reviews
Xiaomi Redmi 9i
×


Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 7 kòmantè sou pwodui sa a.