Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)
Redmi Note 4 MediaTek gen pi ba pèfòmans men bon kalite.
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) Espesifikasyon kle
- Segondè kapasite batri Kask Jack Plizyè opsyon koulè Zòn kat SD ki disponib
- IPS Display Pa gen plis lavant Anrejistreman videyo 1080p Ansyen vèsyon lojisyèl
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) Espesifikasyon konplè
Karakteristik Jeneral
Lanse
| Brand | Redman |
| Anonse | |
| Kodnam | Nikèl |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | 2016050, 2016051, MBE6A5, MBT6A5 |
| Livrezon Dat | 2016, Out |
| Soti Pri | Apeprè 170 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 16:9 rapò - 401 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 5.5 pous, 83.4 cm2 (~72.7% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 1080 x piksèl 1920 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | |
| karakteristik |
BODY
| Koulè |
Silver Gray Gold Blue Nwa |
| Dimansyon | 151 x 76 x 8.4 mm (5.94 x 2.99 x 0.33 nan) |
| pwa | 175 gr (6.17 oz) |
| Materyèl | Devan vè, kò aliminyòm |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | |
| Detèktè | Anprent (deyè-monte), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | |
| USB Kalite | microUSB NAN, USB sou-ale-a |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA, LTE |
Gen lòt ki
| SIM kat kalite | Hybrid Doub SIM (Mikwo-SIM/Nano-SIM, doub stand-by) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, double-band, WiFi dirèk, otspo |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radyo | Wi |
VALÈ SARLimit FCC a se 1.6 W/kg mezire nan yon volim 1 gram tisi.
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Pèfòmans
Platfòm
| Chipset | Mediatek MT6797 Helio X20 (20 nm) |
| CPU | Deka-nwayo 2.1 GHz |
| Bits | |
| Am | |
| Pwosesis Teknoloji | |
| GPU | Mali-T880 MP4 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 6.0; MIUI 10 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 2 GB RAM - edisyon estanda 64 GB |
| Kalite RAM | |
| depo | 16 GB |
| SD Kat plas | microSD, jiska 256 GB (itilize plas SIM pataje) |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
• Antutu
|
Batri
| Kapasite | 4100 Mah |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | |
| Chaje vitès | 10W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
CAMERA prensipal Karakteristik sa yo ka varye ak aktyalizasyon lojisyèl an.
| Rezolisyon Imaj | 13 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080@30, 720@120 |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | |
| karakteristik | Doub-LED doub-ton flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
Premye Kamera
| rezolisyon | 5 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.0 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 720p |
| karakteristik |
FAQ sou Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek).
Konbyen tan batri Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) dire?
Batri Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) a gen yon kapasite de 4100 mAh.
Èske Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) gen NFC?
Non, Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)?
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) gen pousantaj rafrechisman 60 Hz.
Ki vèsyon Android Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)?
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) Android vèsyon an se Android 6.0; MIUI 10.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) se 1080 x 1920 piksèl.
Èske Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) gen yon Jack kask 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)?
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) gen kamera 13MP.
Ki pri Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)?
Pri Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) se $35.
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) Revizyon Videyo
Revizyon sou Youtube
Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek)
×
Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 1 kòmantè sou pwodui sa a.