Xiaomi Redmi Remak 8 Pro
Espesifikasyon Redmi Note 8 Pro yo te bèl pou 2019.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Kle Espesifikasyon
- Vit chaje Segondè kapasite RAM Segondè kapasite batri Kask Jack
- IPS Display Anrejistreman videyo 1080p Ansyen vèsyon lojisyèl Pa gen sipò 5G
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Espesifikasyon konplè
Karakteristik Jeneral
Lanse
| Brand | Redman |
| Anonse | Out 29, 2019 |
| Kodnam | Begonya |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | Mwa septanm, 2019 |
| Soti Pri | Apeprè 180 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 19.5:9 rapò - 395 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 6.53 pous, 104.7 cm2 (~84.9% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 1080 x piksèl 2340 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | Corning Goril Glass 5 |
| karakteristik |
BODY
| Koulè |
Nwa Wouj Blue Blan |
| Dimansyon | 161.3 • 76.4 • 8.8 milimèt (6.35 • 3.01 • 0.35 pous |
| pwa | 199 gr (7.02 oz) |
| Materyèl | Devan/dèyè = Glass (Gorilla Glass 5) |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | Non |
| Detèktè | Anprent (deyè-monte), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Wi |
| Enfrawouj | Wi |
| USB Kalite | 2.0, Kalite-C 1.0 revèsib Connector |
| Refwadisman Sistèm | Wi |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
Gen lòt ki
| SIM kat kalite | Hybrid Double SIM (Nano-SIM, doub kanpe) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 yon / b / g / n / ac, double-band, Wi-Fi dirèk, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Wi |
| FM Radyo | Wi |
VALÈ SARLimit FCC a se 1.6 W/kg mezire nan yon volim 1 gram tisi.
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Pèfòmans
Platfòm
| Chipset | Mediatek Helio G90T |
| CPU | Octa-core (2x Cortex-A76 & 6x Cortex-A55) |
| Bits | 64 Bits |
| Am | 8 Nwayo Nwayo |
| Pwosesis Teknoloji | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 64 / 128GB |
| Kalite RAM | |
| depo | 6GB RAM |
| SD Kat plas | microSD, jiska 256 GB (itilize plas SIM pataje) |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
282k
• Antutu v8
|
Batri
| Kapasite | 4500 Mah |
| Kalite | LiPo |
| Teknoloji chaj rapid | 18 W chaj rapid |
| Chaje vitès | 18W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | Wi |
| Wireless tarifikasyon | Non |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
CAMERA prensipal Karakteristik sa yo ka varye ak aktyalizasyon lojisyèl an.
Premye Kamera
| rezolisyon | |
| Sensor | Samsung Bright GW1 |
| Ouverture | f / 1.8 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Optical Zoom | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon Imaj | 64 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | Wi |
| Ralanti Mouvman Videyo | Wi, 960 fps |
| karakteristik | Doub ki ap dirije flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
84
Bouje
87
Photo
78
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
Premye Kamera
| rezolisyon | 20 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.2 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik | dr |
FAQ sou Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Konbyen tan batri Xiaomi Redmi Note 8 Pro a dire?
Batri Xiaomi Redmi Note 8 Pro a gen yon kapasite de 4500 mAh.
Èske Xiaomi Redmi Note 8 Pro gen NFC?
Wi, Xiaomi Redmi Note 8 Pro gen NFC
Ki sa ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro gen yon pousantaj rafrechisman 60 Hz.
Ki vèsyon Android Xiaomi Redmi Note 8 Pro ye?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android vèsyon an se Android 11, MIUI 12.5.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Note 8 Pro a se 1080 x 2340 piksèl.
Èske Xiaomi Redmi Note 8 Pro gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Redmi Note 8 Pro pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Redmi Note 8 Pro a reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Redmi Note 8 Pro pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Redmi Note 8 Pro a vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Redmi Note 8 Pro gen yon Jack kask 3.5mm.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Redmi Note 8 Pro yo?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro a gen yon kamera 64MP.
Ki sa ki Capteur kamera Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro a gen Samsung Bright GW1 Capteur kamera.
Ki pri Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Pri Xiaomi Redmi Note 8 Pro se $220.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Videyo Reviews
Revizyon sou Youtube
Xiaomi Redmi Remak 8 Pro
×

Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 119 kòmantè sou pwodui sa a.