Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A)
Redmi Note 5A ak Redmi Y1 se menm smartphone la.
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) Espesifikasyon kle
- Kask Jack Plizyè opsyon koulè Zòn kat SD ki disponib
- IPS Display Pa gen plis lavant Anrejistreman videyo 1080p HD + ekran
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) Espesifikasyon konplè
Karakteristik Jeneral
Lanse
| Brand | Redman |
| Anonse | |
| Kodnam | ugg |
| Nimewo ki gen konpòtman egzanplè | |
| Livrezon Dat | 2017, Novanm |
| Soti Pri | Apeprè 140 EUR |
Montre
| Kalite | ONSÈY LCD |
| Aspè rapò ak PPI | 16:9 rapò - 267 ppi dansite |
| Kantite moun ki | 5.5 pous, 83.4 cm2 (~71.5% rapò ekran-a-kò) |
| Refresh To | 60 Hz |
| rezolisyon | 720 x piksèl 1280 |
| Pik klète (nit) | |
| Pwoteksyon | Corning Goril Glass 3 |
| karakteristik |
BODY
| Koulè |
Gold Nwa gri Silver Rose lò |
| Dimansyon | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 nan) |
| pwa | 153 gr (5.40 oz) |
| Materyèl | Ankadreman aliminyòm, tounen plastik |
| sètifikasyon | |
| Dlo Rezistan | |
| Detèktè | Anprent (deyè-monte), akseleromètr, gyro, pwoksimite, konpa |
| 3.5mm Jack | Wi |
| NFC | Non |
| Enfrawouj | |
| USB Kalite | mikwo USB 2.0 |
| Refwadisman Sistèm | |
| dmi | |
| Loudspeaker (dB) |
Rezo
Frekans
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Gwoup Mizik | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Gwoup Mizik | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Gwoup Mizik | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G Gwoup Mizik | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi, ak A-GPS, GLONASS, BDS |
| Vitès rezo a | HSPA, LTE |
Gen lòt ki
| SIM kat kalite | Doub SIM (Nano-SIM, doub kanpe-pa) |
| Kantite SIM Zòn | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi dirèk, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radyo | Wi |
VALÈ SARLimit FCC a se 1.6 W/kg mezire nan yon volim 1 gram tisi.
| SAR kò (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| SAR kò a (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Pèfòmans
Platfòm
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| CPU | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| Am | |
| Pwosesis Teknoloji | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU Cores | |
| GPU Frekans | |
| Android vèsyon | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Jwe Store |
MEMORY
| Kapasite RAM | 4 GB RAM / 32 GB |
| Kalite RAM | |
| depo | 64 GB |
| SD Kat plas | microSD, jiska 256 GB (plas dedye) |
NÒT PERFORMANCE
Antutu Score |
• Antutu
|
Batri
| Kapasite | 3080 Mah |
| Kalite | Li-ion |
| Teknoloji chaj rapid | |
| Chaje vitès | 10W |
| Tan Lektur Videyo | |
| Rapid chaje | |
| Wireless tarifikasyon | |
| Ranvèse Chaje |
Kamera
CAMERA prensipal Karakteristik sa yo ka varye ak aktyalizasyon lojisyèl an.
| Rezolisyon Imaj | 13 megapiksèl |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080 30 @ |
| Estabilizasyon optik (OIS) | Non |
| Estabilizasyon Elektwonik (EIS) | |
| Ralanti Mouvman Videyo | |
| karakteristik | Dirije flash, HDR, panorama |
Nòt DxOMark
| Nòt mobil (dèyè) |
Bouje
Photo
Videyo
|
| Nòt Selfie |
selfie
Photo
Videyo
|
SELFIE KAMERA
Premye Kamera
| rezolisyon | 16 MP |
| Sensor | |
| Ouverture | f / 2.0 |
| Gwosè piksèl | |
| Gwosè sensor | |
| Lens | |
| siplemantè |
| Rezolisyon videyo ak FPS | 1080p @ 30fps |
| karakteristik |
FAQ Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A).
Konbyen tan batri Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) dire?
Batri Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) gen yon kapasite de 3080 mAh.
Èske Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A) gen NFC?
Non, Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) pa gen NFC
Ki pousantaj rafrechisman Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) gen 60 Hz pousantaj rafrechisman.
Ki vèsyon Android Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) Android vèsyon an se Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Ki rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A)?
Rezolisyon ekspozisyon Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) se 720 x 1280 piksèl.
Èske Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) gen chaje san fil?
Non, Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) pa gen chaje san fil.
Èske Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) reziste dlo ak pousyè?
Non, Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) pa gen dlo ak pousyè rezistan.
Èske Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) vini ak yon Jack kask 3.5mm?
Wi, Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) gen 3.5mm jack ekoutè.
Ki sa ki megapiksèl kamera Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) gen kamera 13MP.
Ki pri Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A)?
Pri Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) se $ 45.
Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A) Revizyon itilizatè ak opinyon
Xiaomi Redmi Y1 (Remak 5A) Revizyon Videyo
Revizyon sou Youtube
Xiaomi Redmi Y1 (Nòt 5A)
×
Si w ap itilize telefòn sa a oswa ou gen eksperyans ak telefòn sa a, chwazi opsyon sa a.
Chwazi opsyon sa a si ou pa te itilize telefòn sa a epi jis vle ekri yon kòmantè.
Genyen 2 kòmantè sou pwodui sa a.