Redmi Note 11E Pro
A Redmi Note 11E Pro nem jobb, mint a Redmi Note 11 Pro, de jobb, mint a Redmi Note 11E.
Redmi Note 11E Pro kulcsspecifikációi
- Nagy frissítési ráta Gyors töltés Magas RAM kapacitás Nagy akkumulátor kapacitás
- 1080p videofelvétel Nincs OIS
Redmi Note 11E Pro összefoglaló
A Redmi Note 11E Pro teljes műszaki adatai
| Márka | redmi |
| Bejelentett | |
| Kód név | akar |
| Típusszám | 2201116SC |
| Release Date | 2022, március |
| Out Price | Körülbelül 1600 jüan |
DISPLAY
| típus | Super AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 cm, 107.4 hüvelyk2 (~ 86.0% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 120 Hz |
| Felbontás | 1080 2400 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Grafitszürke Polár fehér Atlantikék |
| Méretek | 164.2 • 76.1 • 8.1 mm (6.46 • 3.00 • 0.32 hüvelyk) |
| Súly | 202 gr (7.13 uncia) |
| Anyag | Üveg előlap (Gorilla Glass 5), üveg hátlap |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | |
| USB típus | C típusú USB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 800/850/900/1900/2100 |
| 4G sávok | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G sávok | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO készülékekkel |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM kártya típusa | Hibrid kettős SIM (Nano-SIM, kettős készenléti) |
| SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kétsávos, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Igen |
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6nm) |
| CPU | Nyolcmagos (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold és 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Darabok | |
| Erek | |
| Folyamattechnológia | |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 11, MIUI 13 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 128 GB 6 GB RAM |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 64 GB 6 GB RAM |
| SD kártyahely | microSDXC (megosztott SIM-kártyát használ) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
• AnTuTu
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 67W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
| Felbontás | |
| Érzékelő | Samsung ISOCELL HM2 |
| rekesz | f / 1.9 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 108 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | LED vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 16 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.4 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Jellemzők |
Redmi Note 11E Pro GYIK
Mennyi ideig bírja a Redmi Note 11E Pro akkumulátora?
A Redmi Note 11E Pro akkumulátor kapacitása 5000 mAh.
A Redmi Note 11E Pro rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Redmi Note 11E Pro nem rendelkezik NFC-vel
Mi a Redmi Note 11E Pro frissítési gyakorisága?
A Redmi Note 11E Pro 120 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Redmi Note 11E Pro Android verziója?
A Redmi Note 11E Pro Android verziója Android 11, MIUI 13.
Milyen felbontású a Redmi Note 11E Pro?
A Redmi Note 11E Pro kijelző felbontása 1080 x 2400 pixel.
A Redmi Note 11E Pro rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Redmi Note 11E Pro nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Redmi Note 11E Pro víz- és porálló?
Nem, a Redmi Note 11E Pro nem víz- és porálló.
A Redmi Note 11E Pro rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Redmi Note 11E Pro 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik.
Milyen megapixeles a Redmi Note 11E Pro kamera?
A Redmi Note 11E Pro 108 MP kamerával rendelkezik.
Mi a Redmi Note 11E Pro kameraérzékelője?
A Redmi Note 11E Pro Samsung ISOCELL HM2 kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyibe kerül a Redmi Note 11E Pro?
A Redmi Note 11E Pro ára 250 dollár.
Melyik MIUI-verzió lesz a Redmi Note 11E Pro utolsó frissítése?
A MIUI 16 lesz a Redmi Note 11E Pro utolsó MIUI-verziója.
Melyik Android-verzió lesz a Redmi Note 11E Pro utolsó frissítése?
Az Android 13 lesz a Redmi Note 11E Pro utolsó Android-verziója.
Hány frissítést kap a Redmi Note 11E Pro?
A Redmi Note 11E Pro 3 MIUI-t és 3 év Android biztonsági frissítést kap a MIUI 16-ig.
Hány évig kap frissítéseket a Redmi Note 11E Pro?
A Redmi Note 11E Pro 3 év biztonsági frissítést kap 2022 óta.
Milyen gyakran kap frissítéseket a Redmi Note 11E Pro?
A Redmi Note 11E Pro 3 havonta frissül.
A Redmi Note 11E Pro kicsomagolása melyik Android-verzióval?
Kicsomagolt Redmi Note 11E Pro Android 13-en alapuló MIUI 11-mal
Mikor kapja meg a Redmi Note 11E Pro a MIUI 13 frissítést?
Elindult a Redmi Note 11E Pro a MIUI 13-mal.
Mikor kapja meg a Redmi Note 11E Pro az Android 12 frissítést?
A Redmi Note 11E Pro Android 12 frissítést kap 3 harmadik negyedévében.
Mikor kapja meg a Redmi Note 11E Pro az Android 13 frissítést?
Igen, a Redmi Note 11E Pro Android 13 frissítést kap 3 harmadik negyedévében.
Mikor szűnik meg a Redmi Note 11E Pro frissítési támogatása?
A Redmi Note 11E Pro frissítési támogatása 2025-ben megszűnik.
Redmi Note 11E Pro felhasználói vélemények és vélemények
Redmi Note 11E Pro Videó vélemények
Redmi Note 11E Pro
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 63 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.