Megjegyzések redmi 13 Pro
~ 205 USD – 15785 INR
Redmi Note 13 Pro kulcsspecifikációi
- OIS támogatás Nagy frissítési ráta Gyors töltés Magas hangszóró hangerő
- Nincs SD kártya nyílás
A Redmi Note 13 Pro teljes specifikációja
általános specifikáció
INDÍTÁSAKOR
| Márka | redmi |
| Bejelentett | 2023, 21. szeptember |
| Kód név | gránát |
| Típusszám | 2312DRA50C, 2312DRA50G, 2312DRA50I, 2312CRAD3C |
| Release Date | |
| Out Price |
DISPLAY
| típus | OLED |
| Képarány és PPI | 446 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 cm, 107.4 hüvelyk2 (~ 89.7% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 120 Hz |
| Felbontás | 1220 2712 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | 68B szín, 120 Hz, Dolby Vision, 1800 nit (csúcs) |
| Védelem | Corning Gorilla Glass Victory |
| Jellemzők | OLED |
BODY
| Színek |
Fekete fehér Ibolya Kék |
| Méretek | 161.2 x 74.3 x 8 mm (6.35 x 2.93 x 0.31 in) |
| Súly | 187 g (6.60 oz) |
| Anyag | |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (kijelző alatt, optikai), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Igen (piac/régió függő) |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | C típusú USB 2.0 |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) | Igen, sztereo hangszórókkal |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G sávok | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA 800/850/900/2100 |
| 4G sávok | 1, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Hálózati sebesség | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
Egyéb
| SIM kártya típusa | Nano-SIM, kettős készenléti állapot |
| SIM-terület száma | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, kétsávos |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Nem |
SAR ÉRTÉKAz FCC határértéke 1.6 W/kg, 1 gramm szövettérfogatban mérve.
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
Teljesítmény
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Nyolcmagos (4x2.40 GHz és 4x1.95 GHz) |
| Darabok | |
| Erek | 8 mag |
| Folyamattechnológia | 4 nm |
| GPU | Adreno 710 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 13, MIUI 14 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 8 GB 12 GB 16 GB |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 128GB, 256GB, 512GB |
| SD kártyahely | Nem |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
• AnTuTu
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 5100 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 67W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Fordított töltés | Nem |
Háló
FŐ CAMERA A következő szolgáltatások a szoftverfrissítéstől függően változhatnak.
Első kamera
| Felbontás | 200 megapixel |
| Érzékelő | Samsung ISOCELL S5KHP3 |
| rekesz | f / 1.7 |
| képpontmérete | 0.56μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 1.4 " |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | (széles) |
| külön - Extra | többirányú PDAF, OIS |
Második kamera
| Felbontás | 8 megapixel |
| Érzékelő | Sony IMX355 |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Rendkívül széles |
| külön - Extra |
Harmadik kamera
| Felbontás | 2 megapixel |
| Érzékelő | Omnivision OV02B10 |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Macro |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 200 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Igen |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | Dual-LED kéttónusú vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
Első kamera
| Felbontás | 16 megapixel |
| Érzékelő | Omnivision OV16A1Q |
| rekesz | |
| képpontmérete | 16 megapixel |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
Harmadik kamera
| Felbontás | |
| Érzékelő | |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30 / 60fps |
| Jellemzők | HDR |
Redmi Note 13 Pro GYIK
Mennyi ideig bírja a Redmi Note 13 Pro akkumulátora?
A Redmi Note 13 Pro akkumulátor kapacitása 5100 mAh.
A Redmi Note 13 Pro rendelkezik NFC-vel?
Igen, a Redmi Note 13 Pro rendelkezik NFC-vel
Mi a Redmi Note 13 Pro frissítési gyakorisága?
A Redmi Note 13 Pro 120 Hz-es frissítési frekvenciával rendelkezik.
Mi a Redmi Note 13 Pro Android verziója?
A Redmi Note 13 Pro Android verziója Android 13, MIUI 14.
Milyen felbontású a Redmi Note 13 Pro?
A Redmi Note 13 Pro kijelző felbontása 1220 x 2712 pixel.
A Redmi Note 13 Pro rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Redmi Note 13 Pro nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Redmi Note 13 Pro víz- és porálló?
Nem, a Redmi Note 13 Pro nem víz- és porálló.
A Redmi Note 13 Pro rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Redmi Note 13 Pro 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik.
Milyen megapixeles a Redmi Note 13 Pro kamera?
A Redmi Note 13 Pro 200 MP-es kamerával rendelkezik.
Mi a Redmi Note 13 Pro kameraérzékelője?
A Redmi Note 13 Pro Samsung ISOCELL S5KHP3 kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyi a Redmi Note 13 Pro ára?
A Redmi Note 13 Pro ára 205 dollár.
Redmi Note 13 Pro felhasználói vélemények és vélemények
Redmi Note 13 Pro videóértékelések
Vélemény a Youtube-on
Megjegyzések redmi 13 Pro
×
Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 4 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.