Xiaomi 14
~ 520–40040 ₹
A Xiaomi 14 legfontosabb jellemzői
- OIS támogatás Nagy frissítési ráta Vízálló ellenálló vezeték nélküli töltés
- Nincs SD kártya nyílás Nincs fejhallgató-csatlakozó Régi szoftver verzió
A Xiaomi 14 teljes műszaki adatai
általános specifikáció
INDÍTÁSAKOR
| Márka | Xiaomi |
| Bejelentett | 2023. október 26 |
| Kód név | houji |
| Típusszám | 23127PN0CC, 23127PN0CG |
| Release Date | 2023. október 26 |
| Out Price | Az 520 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | LTPO OLED |
| Képarány és PPI | 460 ppi sűrűség |
| Méret | 6.36 cm, 97.6 hüvelyk2 (~ 89.3% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 120 Hz |
| Felbontás | 1200 2670 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | 68B szín, 120 Hz, Dolby Vision, HDR10+, 3000 nit (csúcs) |
| Védelem | Gorilla Glass |
| Jellemzők | LTPO OLED |
BODY
| Színek |
Fekete Ezüst Rózsaszín Zöld |
| Méretek | 152.8 x 71.5 x 8.2 mm vagy 8.3 mm |
| Súly | 188 g vagy 193 g (6.63 uncia) |
| Anyag | Üveg előlap, üveg hátlap vagy szilikon polimer hátlap, alumínium keret |
| Tanúsítás | IP68 por-/vízálló (1.5 méterig 30 percig) |
| Water Resistant | Igen |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (kijelző alatt, optikai), gyorsulásmérő, közelség, giroszkóp, iránytű, barométer, színspektrum |
| 3.5mm Jack | Nem |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | USB Type-C 3.2, OTG |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) | Igen, sztereo hangszórókkal |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G sávok | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA 800/850/900/1700 (AWS) / 1900/2100 |
| 4G sávok | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Hálózati sebesség | HSPA, LTE-A, 5G |
Egyéb
| SIM kártya típusa | Nano-SIM, kettős készenléti állapot |
| SIM-terület száma | Nano-SIM és eSIM vagy Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, kétsávos, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Nem |
SAR ÉRTÉKAz FCC határértéke 1.6 W/kg, 1 gramm szövettérfogatban mérve.
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
Teljesítmény
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4nm) |
| CPU | Nyolcmagos (1x3.3 GHz Cortex-X4 és 5x3.2 GHz Cortex-A720 és 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Darabok | |
| Erek | 8 mag |
| Folyamattechnológia | 4 nm |
| GPU | Adreno 750 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 14, HyperOS |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 8 GB 12 GB 16 GB |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 256GB, 512GB |
| SD kártyahely | Nem |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
• AnTuTu
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 4610 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 90W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Fordított töltés | Nem |
Háló
FŐ CAMERA A következő szolgáltatások a szoftverfrissítéstől függően változhatnak.
Első kamera
| Felbontás | 50 megapixel |
| Érzékelő | Omnivision OVX9000 |
| rekesz | f / 1.6 |
| képpontmérete | 1.2μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 1.31 " |
| Optikai zoom | 3.2x optikai zoom |
| Lencsék | 23 mm (széles) |
| külön - Extra | két pixeles PDAF, lézeres AF, OIS |
Második kamera
| Felbontás | 50 megapixel |
| Érzékelő | Samsung S5KJN1 |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | teleobjektív |
| külön - Extra |
Harmadik kamera
| Felbontás | 50 megapixel |
| Érzékelő | Samsung S5KJN1 |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | ultra Wide |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 50 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 8K@24fps (HDR), 4K@24/30/60fps (HDR10+, 10 bites Dolby Vision HDR, 10 bites LOG), 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, giro-EIS |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Igen |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | Leica objektív, Dual-LED kéttónusú vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
Első kamera
| Felbontás | 32 megapixel |
| Érzékelő | |
| rekesz | |
| képpontmérete | 32 megapixel |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | (széles) |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Jellemzők | HDR, panoráma |
Xiaomi 14 GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi 14 akkumulátora?
A Xiaomi 14 akkumulátor kapacitása 4610 mAh.
A Xiaomi 14 rendelkezik NFC-vel?
Igen, a Xiaomi 14 rendelkezik NFC-vel
Mi a Xiaomi 14 frissítési gyakorisága?
A Xiaomi 14 frissítési gyakorisága 120 Hz.
Mi a Xiaomi 14 Android verziója?
A Xiaomi 14 Android verziója Android 14, HyperOS.
Milyen felbontású a Xiaomi 14?
A Xiaomi 14 kijelzőjének felbontása 1200 x 2670 pixel.
A Xiaomi 14 rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Igen, a Xiaomi 14 vezeték nélküli töltéssel rendelkezik.
A Xiaomi 14 víz- és porálló?
Igen, a Xiaomi 14 víz- és porálló.
A Xiaomi 14 rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Nem, a Xiaomi 14-nek nincs 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozója.
Mi az a Xiaomi 14 megapixeles kamera?
A Xiaomi 14 kamerája 50 MP-es.
Mi a Xiaomi 14 kameraérzékelője?
A Xiaomi 14 Omnivision OVX9000 kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi 14 ára?
A Xiaomi 14 ára 520 dollár.
Xiaomi 14 Felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi 14 Videó vélemények
Vélemény a Youtube-on
Xiaomi 14
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 3 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.