Xiaomi mi 11i
A Xiaomi Mi 11i specifikációi a 2021-es csúcstelefon specifikációi.
A Xiaomi Mi 11i kulcsspecifikációi
- Nagy frissítési ráta Gyors töltés Magas RAM kapacitás Nagy akkumulátor kapacitás
- Nincs SD kártya nyílás Nincs fejhallgató-csatlakozó Régi szoftver verzió Nincs OIS
A Xiaomi Mi 11i teljes műszaki adatai
| Márka | Xiaomi |
| Bejelentett | |
| Kód név | Haydn |
| Típusszám | M2012K11G |
| Release Date | 2021. május 31 |
| Out Price | 554.99 USD / 499.00 € / 502.99 GBP |
DISPLAY
| típus | Super AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 cm, 107.4 hüvelyk2 (~ 85.9% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 120 Hz |
| Felbontás | 1080 2400 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Égi ezüst Fagyos fehér Kozmikus fekete |
| Méretek | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 hüvelyk) |
| Súly | 196 gr (6.91 uncia) |
| Anyag | |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű, színspektrum, barométer |
| 3.5mm Jack | Nem |
| NFC | Nem |
| Infravörös | |
| USB típus | C típusú USB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1700(AWS)/1900/2100 |
| 4G sávok | LTE (meghatározatlan) |
| 5G sávok | SA / NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, kétsávos A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM kártya típusa | Dual SIM (Nano-SIM, kettős stand-by) |
| SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, kétsávos, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Nem |
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| CPU | Nyolcmagos (1x2.84 GHz-es Kryo 680 és 3x2.42 GHz-es Kryo 680 és 4x1.80 GHz-es Kryo 680) |
| Darabok | |
| Erek | |
| Folyamattechnológia | |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 11, MIUI 12 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 256 GB 8 GB RAM |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 128 GB 8 GB RAM |
| SD kártyahely | Nem |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
• AnTuTu
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 4520 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 33W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
| Képfelbontás | 108 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | LED vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 20 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.5 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Jellemzők | HDR |
Xiaomi Mi 11i GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Mi 11i akkumulátora?
A Xiaomi Mi 11i akkumulátor kapacitása 4520 mAh.
A Xiaomi Mi 11i rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Mi 11i nem rendelkezik NFC-vel
Mi az a Xiaomi Mi 11i frissítési gyakoriság?
A Xiaomi Mi 11i 120 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Xiaomi Mi 11i Android verziója?
A Xiaomi Mi 11i Android verziója Android 11, MIUI 12.
Mekkora a Xiaomi Mi 11i kijelző felbontása?
A Xiaomi Mi 11i kijelzőjének felbontása 1080 x 2400 pixel.
A Xiaomi Mi 11i rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Mi 11i nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Mi 11i víz- és porálló?
Nem, a Xiaomi Mi 11i nem víz- és porálló.
A Xiaomi Mi 11i rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Nem, a Xiaomi Mi 11i-nek nincs 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozója.
Milyen megapixeles a Xiaomi Mi 11i kamera?
A Xiaomi Mi 11i 108 MP kamerával rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Mi 11i ára?
A Xiaomi Mi 11i ára 415 dollár.
Melyik MIUI-verzió lesz a Xiaomi Mi 11i utolsó frissítése?
A MIUI 15 lesz a Xiaomi Mi 11i utolsó MIUI verziója.
Melyik Android-verzió lesz a Xiaomi Mi 11i utolsó frissítése?
Az Android 14 lesz a Xiaomi Mi 11i utolsó Android-verziója.
Hány frissítést kap a Xiaomi Mi 11i?
A Xiaomi Mi 11i 3 MIUI-t és 3 év Android biztonsági frissítést kap a MIUI 15-ig.
Hány évig kap frissítéseket a Xiaomi Mi 11i?
A Xiaomi Mi 11i 3 év biztonsági frissítést kap 2022 óta.
Milyen gyakran kap frissítéseket a Xiaomi Mi 11i?
A Xiaomi Mi 11i 3 havonta frissül.
A Xiaomi Mi 11i melyik Android-verzióval került ki a dobozból?
Kicsomagolt Xiaomi Mi 11i Android 12-en alapuló MIUI 11-vel
Mikor kapja meg a Xiaomi Mi 11i a MIUI 13 frissítést?
A Xiaomi Mi 11i már kapott MIUI 13 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Mi 11i az Android 12 frissítést?
A Xiaomi Mi 11i már kapott Android 12 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Mi 11i az Android 13 frissítést?
Igen, a Xiaomi Mi 11i Android 13 frissítést kap 3 harmadik negyedévében.
Mikor szűnik meg a Xiaomi Mi 11i frissítés támogatása?
A Xiaomi Mi 11i frissítések támogatása 2025-ben megszűnik.
Xiaomi Mi 11i felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Mi 11i Videó vélemények
Xiaomi mi 11i
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 13 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.