Xiaomi redmi 7
A Redmi 7 specifikációi jók a tipikus felhasználók számára.
A Xiaomi Redmi 7 legfontosabb jellemzői
- Vízálló ellenálló Nagy akkumulátor kapacitás fejhallgató-csatlakozó Infravörös
- IPS kijelző Nincs több értékesítés 1080p videofelvétel HD+ képernyő
A Xiaomi Redmi 7 teljes műszaki adatai
általános specifikáció
INDÍTÁSAKOR
| Márka | redmi |
| Bejelentett | |
| Kód név | onclite |
| Típusszám | |
| Release Date | 2019, március |
| Out Price | Az 130 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 19:9 arány - 269 ppi sűrűség |
| Méret | 6.26 cm, 97.8 hüvelyk2 (~ 81.5% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 60 Hz |
| Felbontás | 720 1520 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Holdvörös Eclipse Black Üstökös kék |
| Méretek | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 in) |
| Súly | 180 gr (6.35 uncia) |
| Anyag | Műanyag |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | Igen |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (hátsó felszerelés), gyorsulásmérő, közelségmérő, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1700(AWS)/1900/2100 – globális |
| 4G sávok | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G sávok | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigáció | Igen, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS használatával |
| Hálózati sebesség | HSPA, LTE-A |
Egyéb
| SIM kártya típusa | Dual SIM (Nano-SIM, kettős stand-by) |
| SIM-terület száma | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Igen |
SAR ÉRTÉKAz FCC határértéke 1.6 W/kg, 1 gramm szövettérfogatban mérve.
| Test SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Fej SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Body SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Fej SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI – SAR India: fej – 1.031 W/kg – Test: 0.573 W/kg P2i nano bevonat |
Teljesítmény
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| CPU | Nyolcmagos (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold és 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Darabok | 64Bit |
| Erek | 8 mag |
| Folyamattechnológia | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM típusa | LPDDR3 |
| Tárolás | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD kártyahely | microSD, akár 1 TB (dedikált bővítőhely) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
105k
• Antutu v7
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 4000 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 10W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
FŐ CAMERA A következő szolgáltatások a szoftverfrissítéstől függően változhatnak.
| Képfelbontás | 4032 x 3024 pixel, 12.19 MP |
| Videó felbontás és FPS | 1080 @ 3060 |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | Igen |
| Jellemzők | LED vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
Első kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.0 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Jellemzők | HDR |
Xiaomi Redmi 7 GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi 7 akkumulátora?
A Xiaomi Redmi 7 akkumulátor kapacitása 4000 mAh.
A Xiaomi Redmi 7 rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Redmi 7 nem rendelkezik NFC-vel
Mi a Xiaomi Redmi 7 frissítési gyakorisága?
A Xiaomi Redmi 7 60 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi 7 Android verziója?
A Xiaomi Redmi 7 Android verziója Android 10, MIUI 12.5.
Milyen felbontású a Xiaomi Redmi 7?
A Xiaomi Redmi 7 kijelzőjének felbontása 720 x 1520 pixel.
A Xiaomi Redmi 7 rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi 7 nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi 7 víz- és porálló?
Igen, a Xiaomi Redmi 7 víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi 7 rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Xiaomi Redmi 7 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik.
Milyen megapixeles a Xiaomi Redmi 7 kamera?
A Xiaomi Redmi 7 12 MP kamerával rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi 7 ára?
A Xiaomi Redmi 7 ára 60 dollár.
Xiaomi Redmi 7 felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi 7 Videó vélemények
Vélemény a Youtube-on
Xiaomi redmi 7
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 9 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.