Xiaomi Redmi 9i
A REdmi 9i egy másik exkluzív okostelefon Indiában.
A Xiaomi Redmi 9i kulcsspecifikációi
- Nagy akkumulátor kapacitás fejhallgató-csatlakozó Több színes lehetőség SD kártya terület elérhető
- IPS kijelző 1080p videofelvétel HD+ képernyő Régi szoftver verzió
A Xiaomi Redmi 9i teljes műszaki adatai
| Márka | redmi |
| Bejelentett | 2020, 15. szeptember |
| Kód név | pitypang |
| Típusszám | M2006C3LII |
| Release Date | 2020, 18. szeptember |
| Out Price | Az 100 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 269 ppi sűrűség |
| Méret | 6.53 cm, 102.9 hüvelyk2 (~ 81.0% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 60 Hz |
| Felbontás | 720 1600 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | 270 nit |
| Védelem | |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Fekete Kék Zöld |
| Méretek | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 hüvelyk) |
| Súly | 194 gr (6.84 uncia) |
| Anyag | |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | Nem |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Nem |
| USB típus | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtőrendszer | Nem |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G sávok | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, A-GPS, GLONASS, BDS |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM kártya típusa | Dual SIM (Nano-SIM, kettős stand-by) |
| SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Igen |
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
PLATFORM
| lapkakészlet | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Nyolcmagos (4x2.0 GHz Cortex-A53 és 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Darabok | |
| Erek | 8 Core Core |
| Folyamattechnológia | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | RAM 4GB |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 64 GB / 128 GB ROM |
| SD kártyahely | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
102.000
• Antutu v8
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 10W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
| Felbontás | 13 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.2 |
| képpontmérete | 1.0μm |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | 28 mm (széles) |
| külön - Extra | PDAF |
| Képfelbontás | 13 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 1080 @ 30 |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | Nem |
| Lassított videó | Igen |
| Jellemzők | LED vaku, HDR |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 5 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.2 |
| képpontmérete | 1.12μm |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Jellemzők | HDR |
Xiaomi Redmi 9i GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi 9i akkumulátora?
A Xiaomi Redmi 9i akkumulátor kapacitása 5000 mAh.
A Xiaomi Redmi 9i rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Redmi 9i nem rendelkezik NFC-vel
Mi a Xiaomi Redmi 9i frissítési gyakorisága?
A Xiaomi Redmi 9i 60 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi 9i Android verziója?
A Xiaomi Redmi 9i Android verziója Android 11, MIUI 12.5.
Milyen felbontású a Xiaomi Redmi 9i?
A Xiaomi Redmi 9i kijelző felbontása 720 x 1600 pixel.
A Xiaomi Redmi 9i rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi 9i nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi 9i víz- és porálló?
Nem, a Xiaomi Redmi 9i nem víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi 9i rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Xiaomi Redmi 9i rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval.
Milyen megapixeles a Xiaomi Redmi 9i kamera?
A Xiaomi Redmi 9i 13 MP kamerával rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi 9i ára?
A Xiaomi Redmi 9i ára 115 dollár.
Melyik MIUI-verzió lesz a Xiaomi Redmi 9i utolsó frissítése?
A MIUI 13 lesz a Xiaomi Redmi 9i utolsó MIUI verziója.
Melyik Android-verzió lesz a Xiaomi Redmi 9i utolsó frissítése?
Az Android 11 lesz a Xiaomi Redmi 9i utolsó Android-verziója.
Hány frissítést kap a Xiaomi Redmi 9i?
A Xiaomi Redmi 9i 2 MIUI-t és 3 év Android biztonsági frissítést kap a MIUI 14-ig.
Hány évig kap frissítéseket a Xiaomi Redmi 9i?
A Xiaomi Redmi 9i 3 év biztonsági frissítést kap 2022 óta.
Milyen gyakran kap frissítéseket a Xiaomi Redmi 9i?
A Xiaomi Redmi 9i 3 havonta frissül.
Melyik Android-verzióval érkezett ki a Xiaomi Redmi 9i?
Kicsomagolt Xiaomi Redmi 9i Android 12-en alapuló MIUI 10-vel.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi 9i a MIUI 13 frissítést?
A Xiaomi Redmi 9i 13 harmadik negyedévében kapja meg a MIUI 3 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi 9i az Android 12 frissítést?
A Xiaomi Redmi 9i nem kap Android 12 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi 9i az Android 13 frissítést?
Nem, a Xiaomi Redmi 9i nem kap Android 13 frissítést.
Mikor szűnik meg a Xiaomi Redmi 9i frissítés támogatása?
A Xiaomi Redmi 9i frissítések támogatása 2023-ban megszűnik.
Xiaomi Redmi 9i felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi 9i Videó vélemények
Xiaomi Redmi 9i
×


Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 7 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.