Xiaomi Redmi Megjegyzés 4X
A Redmi Note 4X a legnépszerűbb okostelefon világszerte.
A Xiaomi Redmi Note 4X kulcsspecifikációi
- Alacsony sar érték Nagy akkumulátor kapacitás fejhallgató-csatlakozó Infravörös
- IPS kijelző Nincs több értékesítés 1080p videofelvétel Régi szoftver verzió
Xiaomi Redmi Note 4X teljes specifikáció
| Márka | redmi |
| Bejelentett | 8. február 2017 |
| Kód név | mérek |
| Típusszám | 2016101, 2016130 |
| Release Date | 14. február 2017. |
| Out Price | Az 130 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:9 arány - 401 ppi sűrűség |
| Méret | 5.5 cm, 83.4 hüvelyk2 (~ 72.7% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 60 Hz |
| Felbontás | 1080 1920 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Platinum ezüst Champagne Gold Matt fekete Hatsune Miku Sakura por |
| Méretek | 151 x 76 x 8.5 mm (5.94 x 2.99 x 0.33 in) |
| Súly | 165 gr (5.82 uncia) |
| Anyag | Hátlap: fém |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | Nem |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (hátsó felszerelés), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G sávok | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G sávok | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 MHz TD-SCDMA 2010-2025 MHz |
| Navigáció | Igen, A-GPS, GLONASS, BDS |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
| SIM kártya típusa | Hibrid Dual SIM (Mikro-SIM/Nano-SIM, kettős készenléti állapot) |
| SIM-terület száma | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Igen |
| Test SAR (AB) | 0.674 W / kg |
| Fej SAR (AB) | 0.724 W / kg |
| Body SAR (ABD) | 0.69 W / kg |
| Fej SAR (ABD) | 0.85 W / kg |
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm Snapdragon 625 8953 |
| CPU | Nyolcmagos, 2.0 GHz-es Cortex-A53 |
| Darabok | 64Bit |
| Erek | 8 mag |
| Folyamattechnológia | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | 650 MHz |
| Android verzió | Android 6.0 (Marshmallow), frissíthető 7.0-ra (Nougat); MIUI 10 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 3GB / 4GB |
| RAM típusa | LPDDR3 |
| Tárolás | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD kártyahely | microSD, akár 256 GB (megosztott SIM-nyílást használ) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
62k
• Antutu v6
|
| Geek Bench Score |
832
Egyetlen pontszám
3417
Multi Score
4190
Battery Score
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 4100 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 10W |
| Videó lejátszási ideje | 18 óra |
| Gyors töltés | |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
| Felbontás | |
| Érzékelő | Sony IMX258 Exmor RS |
| rekesz | f / 2 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 4160 x 3120 pixel, 12.98 MP |
| Videó felbontás és FPS | 1920x1080 (teljes) – (30 képkocka/mp) 1280x720 (HD) – (120 fps) |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | Igen |
| Jellemzők | Dual-LED kéttónusú vaku, panoráma, HDR |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 5 MP |
| Érzékelő | Samsung S5K5E8 |
| rekesz | f / 2.0 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Jellemzők |
Xiaomi Redmi Note 4X GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi Note 4X akkumulátora?
A Xiaomi Redmi Note 4X akkumulátor kapacitása 4100 mAh.
A Xiaomi Redmi Note 4X rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 4X nem rendelkezik NFC-vel
Mi az a Xiaomi Redmi Note 4X frissítési gyakoriság?
A Xiaomi Redmi Note 4X 60 Hz-es frissítési frekvenciával rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 4X Android verziója?
A Xiaomi Redmi Note 4X Android verziója Android 6.0 (Marshmallow), frissíthető 7.0-ra (Nougat); MIUI 10.
Milyen felbontású a Xiaomi Redmi Note 4X?
A Xiaomi Redmi Note 4X kijelző felbontása 1080 x 1920 pixel.
A Xiaomi Redmi Note 4X rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 4X nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi Note 4X víz- és porálló?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 4X nem víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi Note 4X rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 4X rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval.
Milyen megapixeles a Xiaomi Redmi Note 4X kamera?
A Xiaomi Redmi Note 4X 13 MP kamerával rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 4X kameraérzékelője?
A Xiaomi Redmi Note 4X Sony IMX258 Exmor RS kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi Note 4X ára?
A Xiaomi Redmi Note 4X ára 45 dollár.
Xiaomi Redmi Note 4X felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi Note 4X Videó vélemények
Xiaomi Redmi Megjegyzés 4X
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 1 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.