Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
A Redmi Note 9 Pro 5G specifikációi kiváló minőségű Qualcomm processzort kínálnak a középszegmensig.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kulcsspecifikációi
- Nagy frissítési ráta Vízálló ellenálló Gyors töltés Magas RAM kapacitás
- IPS kijelző Nincs OIS
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G teljes műszaki adatai
| Márka | redmi |
| Bejelentett | 2020, november 26 |
| Kód név | Gauguin |
| Típusszám | M2007J17C |
| Release Date | 2020, december 01 |
| Out Price | Az 200 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 cm, 107.4 hüvelyk2 (~ 84.6% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 120 Hz |
| Felbontás | 1080 2400 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Szürke Kék Vörös/menta |
| Méretek | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 hüvelyk) |
| Súly | 215 gr (7.58 uncia) |
| Anyag | Üveg előlap (Gorilla Glass 5), üveg hátlap (Gorilla Glass 5) |
| Tanúsítás | IP53 |
| Water Resistant | Igen |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Igen |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | C típusú USB 2.0 |
| Hűtőrendszer | Igen |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G sávok | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, kétsávos A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM kártya típusa | Hibrid kettős SIM (Nano-SIM, kettős készenléti) |
| SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kétsávos, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Igen |
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
PLATFORM
| lapkakészlet | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Nyolcmagos (2x2.2 GHz-es Kryo 570 és 6x1.8 GHz-es Kryo 570) |
| Darabok | |
| Erek | 8 Core Core |
| Folyamattechnológia | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 12, MIUI 13 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 6 GB / 8 GB RAM |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 128 GB / 256 GB ROM |
| SD kártyahely | microSDXC (megosztott SIM-kártyát használ) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
351.000
• Antutu v8
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 4820 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 33W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | 33W |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Fordított töltés |
Háló
| Felbontás | 108 MP |
| Érzékelő | Samsung S5KHM2 |
| rekesz | f / 1.8 |
| képpontmérete | 0.7μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 1.52 " |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | 26 mm (széles) |
| külön - Extra | PDAF |
| Felbontás | 8 MP |
| Érzékelő | Omnivision OV8856 |
| rekesz | f / 2.2 |
| képpontmérete | 1.12μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 4.0 " |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | 118? (ultraszéles) |
| külön - Extra |
| Felbontás | 2 MP |
| Érzékelő | Omnivision OV02B10 |
| rekesz | f / 2.4 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Macro |
| külön - Extra |
| Felbontás | 2 MP |
| Érzékelő | Hynix HI-259 |
| rekesz | f / 2.4 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Mélység |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 108 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | Igen |
| Lassított videó | Igen |
| Jellemzők | Dual-LED kéttónusú vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 16 MP |
| Érzékelő | Omnivision OV16A1Q |
| rekesz | f / 2.45 |
| képpontmérete | 1.60 μm |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p@30fps, giroszkópos EIS |
| Jellemzők | HDR, panoráma |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G akkumulátora?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G akkumulátor kapacitása 4820 mAh.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G rendelkezik NFC-vel?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G rendelkezik NFC-vel
Mi az a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G frissítési gyakoriság?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 120 Hz-es frissítési frekvenciával rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android verziója?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android verziója Android 12, MIUI 13.
Milyen felbontású a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kijelző felbontása 1080 x 2400 pixel.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G víz- és porálló?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik.
Milyen megapixeles Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kamera?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 108 MP kamerával rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kameraérzékelője?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Samsung S5KHM2 kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ára?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ára 290 dollár.
Melyik MIUI-verzió lesz a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G utolsó frissítése?
A MIUI 14 lesz a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G utolsó MIUI verziója.
Melyik Android-verzió lesz a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G utolsó frissítése?
Az Android 12 lesz a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G utolsó Android-verziója.
Hány frissítést kap a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3 MIUI-t és 3 év Android biztonsági frissítést kap a MIUI 14-ig.
Hány évig kap frissítéseket a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3 év biztonsági frissítést kap 2022 óta.
Milyen gyakran kap frissítéseket a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3 havonta frissül.
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G melyik Android-verzióval készült a dobozból?
Kivett Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android 12 alapú MIUI 10-vel
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G a MIUI 13 frissítést?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G már kapott MIUI 13 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G az Android 12 frissítést?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G már kapott Android 12 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G az Android 13 frissítést?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G nem kap Android 13 frissítést.
Mikor szűnik meg a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G frissítési támogatása?
A Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G frissítési támogatása 2024-ben megszűnik.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Videó vélemények
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 10 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.