Xiaomi Redmi Megjegyzés 9
A Redmi Note 9 specifikációi középkategóriás okostelefon-szintet kínálnak.
A Xiaomi Redmi Note 9 legfontosabb jellemzői
- Vízálló ellenálló Gyors töltés Nagy akkumulátor kapacitás fejhallgató-csatlakozó
- IPS kijelző 1080p videofelvétel Régi szoftver verzió Nincs 5G támogatás
A Xiaomi Redmi Note 9 teljes specifikációja
| Márka | redmi |
| Bejelentett | 2020, április 30 |
| Kód név | kis sólyom |
| Típusszám | |
| Release Date | 2020, május |
| Out Price | Az 180 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 19.5:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.53 cm, 104.7 hüvelyk2 (~ 83.5% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 60 Hz |
| Felbontás | 1080 2340 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 5 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Zöld szürke fehér |
| Méretek | 162.3 • 77.2 • 8.9 mm (6.39 • 3.04 • 0.35 hüvelyk) |
| Súly | 199 gr (7.02 uncia) |
| Anyag | Üveg előlap (Gorilla Glass 5), műanyag keret |
| Tanúsítás | IP53 |
| Water Resistant | Igen |
| Érzékelők | Ujjlenyomat (hátsó felszerelés), gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | Igen |
| USB típus | 2.0, C típusú 1.0 reverzibilis csatlakozó |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G sávok | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 és SIM 2 |
| 3G sávok | HSDPA – 850/900/1700(AWS)/1900/2100 |
| 4G sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS használatával |
| Hálózati sebesség | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM kártya típusa | Dual SIM (Nano-SIM, kettős stand-by) |
| SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kétsávos, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Igen |
| FM rádió | Nem |
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
PLATFORM
| lapkakészlet | MediaTek Helio G85 |
| CPU | Nyolcmagos 2.0 GHz |
| Darabok | 64Bit |
| Erek | 8 Core Core |
| Folyamattechnológia | 12 nm |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 3 GB RAM - 4 GB RAM |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 64GB - 128GB |
| SD kártyahely | microSDXC (dedikált nyílás) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
205k
• Antutu v8
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 5020 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 18W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | Igen, 18W |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Fordított töltés |
Háló
| Felbontás | 48 MP |
| Érzékelő | Samsung S5KGM1 |
| rekesz | f / 1.8 |
| képpontmérete | 0.8μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 2.0 " |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | 26 mm (széles) |
| külön - Extra | PDAF |
| Felbontás | 8 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.2 |
| képpontmérete | 1.12μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 4.0 " |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | 118° (ultraszéles) |
| külön - Extra |
| Felbontás | 2 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.4 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Macro |
| külön - Extra | AF |
| Felbontás | 2 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.4 |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Optikai zoom | |
| Lencsék | Mélység |
| külön - Extra |
| Képfelbontás | 48 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 1080 @ 30 |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | Igen |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | LED vaku, HDR, panoráma |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
| Felbontás | 13 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | f / 2.3 |
| képpontmérete | 1.12μm |
| Érzékelő mérete | 1 / 3.1 " |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 1080p @ 30fps |
| Jellemzők | HDR, panoráma |
Xiaomi Redmi Note 9 GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi Note 9 akkumulátora?
A Xiaomi Redmi Note 9 akkumulátor kapacitása 5020 mAh.
A Xiaomi Redmi Note 9 rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 9 nem rendelkezik NFC-vel
Mi a Xiaomi Redmi Note 9 frissítési gyakorisága?
A Xiaomi Redmi Note 9 60 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 9 Android verziója?
A Xiaomi Redmi Note 9 Android verziója Android 11, MIUI 12.5.
Milyen felbontású a Xiaomi Redmi Note 9?
A Xiaomi Redmi Note 9 kijelző felbontása 1080 x 2340 pixel.
A Xiaomi Redmi Note 9 rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 9 nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi Note 9 víz- és porálló?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 9 víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi Note 9 rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval?
Igen, a Xiaomi Redmi Note 9 rendelkezik 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval.
Milyen megapixeles a Xiaomi Redmi Note 9 kamera?
A Xiaomi Redmi Note 9 48 MP-es kamerával rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Note 9 kameraérzékelője?
A Xiaomi Redmi Note 9 Samsung S5KGM1 kameraérzékelővel rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi Note 9 ára?
A Xiaomi Redmi Note 9 ára 130 dollár.
Melyik MIUI-verzió lesz a Xiaomi Redmi Note 9 utolsó frissítése?
A MIUI 14 lesz a Xiaomi Redmi Note 9 utolsó MIUI verziója.
Melyik Android-verzió lesz a Xiaomi Redmi Note 9 utolsó frissítése?
Az Android 12 lesz a Xiaomi Redmi Note 9 utolsó Android-verziója.
Hány frissítést kap a Xiaomi Redmi Note 9?
A Xiaomi Redmi Note 9 3 MIUI-t és 3 év Android biztonsági frissítést kap a MIUI 14-ig.
Hány évig kap frissítéseket a Xiaomi Redmi Note 9?
A Xiaomi Redmi Note 9 3 év biztonsági frissítést kap 2022 óta.
Milyen gyakran kap frissítéseket a Xiaomi Redmi Note 9?
A Xiaomi Redmi Note 9 3 havonta frissül.
A Xiaomi Redmi Note 9 melyik Android-verzióval már kijött?
Kicsomagolt Xiaomi Redmi Note 9 Android 11-en alapuló MIUI 10-gyel
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 a MIUI 13 frissítést?
A Xiaomi Redmi Note 9 13 harmadik negyedévében kapja meg a MIUI 3 frissítést.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 az Android 12 frissítést?
A Xiaomi Redmi Note 9 Android 12 frissítést kap 3 harmadik negyedévében.
Mikor kapja meg a Xiaomi Redmi Note 9 az Android 13 frissítést?
Nem, a Xiaomi Redmi Note 9 nem kap Android 13 frissítést.
Mikor szűnik meg a Xiaomi Redmi Note 9 frissítés támogatása?
A Xiaomi Redmi Note 9 frissítés támogatása 2023-ban megszűnik.
Xiaomi Redmi Note 9 felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi Note 9 videóértékelések
Xiaomi Redmi Megjegyzés 9
×

Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 82 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.