Xiaomi Redmi
A Xiaomi Redmi 5 egy kiváló minőségű fémházas okostelefon alacsony áron.
A Xiaomi Redmi kulcsspecifikációi
- fejhallgató-csatlakozó Több színes lehetőség SD kártya terület elérhető
- IPS kijelző Nincs több értékesítés 1080p videofelvétel Alacsony akkumulátor kapacitás
Xiaomi Redmi teljes specifikáció
általános specifikáció
INDÍTÁSAKOR
| Márka | redmi |
| Bejelentett | |
| Kód név | HM2013023 |
| Típusszám | 2013023 |
| Release Date | Megjelenés: 2013 augusztus |
| Out Price | Az 100 EUR-ról |
DISPLAY
| típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:9 arány - 312 ppi sűrűség |
| Méret | 4.7 cm, 60.9 hüvelyk2 (~ 64.4% képernyő-test arány) |
| Frissítési ráta | 60 Hz |
| Felbontás | 720 1280 pixel x |
| Csúcsfényerő (nit) | |
| Védelem | Corning Gorilla Glass 2 |
| Jellemzők |
BODY
| Színek |
Fekete Kínai vörös Zöld Sárga panelek |
| Méretek | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 in) |
| Súly | 158 gr (5.57 uncia) |
| Anyag | |
| Tanúsítás | |
| Water Resistant | |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| 3.5mm Jack | Igen |
| NFC | Nem |
| Infravörös | |
| USB típus | microUSB 2.0, USB Host |
| Hűtőrendszer | |
| HDMI | |
| Hangszóró hangereje (dB) |
Hálózat
Frekvenciák
| Technológia | GSM/HSPA |
| 2G sávok | GSM - 900/1800/1900 |
| 3G sávok | HSDPA - 900/2100 |
| 4G sávok | |
| 5G sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | Igen, az A-GPS segítségével |
| Hálózati sebesség | HSPA |
Egyéb
| SIM kártya típusa | dual SIM |
| SIM-terület száma | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM rádió | Igen |
SAR ÉRTÉKAz FCC határértéke 1.6 W/kg, 1 gramm szövettérfogatban mérve.
| Test SAR (AB) | |
| Fej SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Fej SAR (ABD) | |
Teljesítmény
PLATFORM
| lapkakészlet | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| CPU | 1.5 GHz négymagos Cortex-A7 |
| Darabok | |
| Erek | |
| Folyamattechnológia | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU magok | |
| GPU frekvencia | |
| Android verzió | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play Áruház |
MEMORY
| RAM kapacitás | 1 GB RAM |
| RAM típusa | |
| Tárolás | 4 GB |
| SD kártyahely | microSD, akár 32 GB (dedikált bővítőhely) |
TELJESÍTMÉNYPONTSZÁMOK
Antutu pontszám |
• AnTuTu
|
Akkumulátor
| Kapacitás | 2000 mAh |
| típus | Li-Po |
| Gyorstöltés technológia | |
| Töltési sebesség | 5W |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors töltés | |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Fordított töltés |
Háló
FŐ CAMERA A következő szolgáltatások a szoftverfrissítéstől függően változhatnak.
| Képfelbontás | 8 megapixel |
| Videó felbontás és FPS | 1080 @ 30 |
| Optikai stabilizátor (OIS) | Nem |
| Elektronikus stabilizátor (EIS) | |
| Lassított videó | |
| Jellemzők | Kettős LED vaku, HDR |
DxOMark pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
mozgó
Fénykép
Videó
|
| Szelfi pontszám |
maga
Fénykép
Videó
|
SELFIE KAMERA
Első kamera
| Felbontás | 1.3 MP |
| Érzékelő | |
| rekesz | |
| képpontmérete | |
| Érzékelő mérete | |
| Lencsék | |
| külön - Extra |
| Videó felbontás és FPS | 720p @ 30fps |
| Jellemzők |
Xiaomi Redmi GYIK
Mennyi ideig bírja a Xiaomi Redmi akkumulátora?
A Xiaomi Redmi akkumulátor kapacitása 2000 mAh.
A Xiaomi Redmi rendelkezik NFC-vel?
Nem, a Xiaomi Redmi nem rendelkezik NFC-vel
Mi az a Xiaomi Redmi frissítési gyakoriság?
A Xiaomi Redmi 60 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik.
Mi a Xiaomi Redmi Android verziója?
A Xiaomi Redmi Android verziója Android 4.2 (Jelly Bean).
Mekkora a Xiaomi Redmi kijelző felbontása?
A Xiaomi Redmi kijelző felbontása 720 x 1280 pixel.
A Xiaomi Redmi rendelkezik vezeték nélküli töltéssel?
Nem, a Xiaomi Redmi nem rendelkezik vezeték nélküli töltéssel.
A Xiaomi Redmi víz- és porálló?
Nem, a Xiaomi Redmi nem víz- és porálló.
A Xiaomi Redmi 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik?
Igen, a Xiaomi Redmi 3.5 mm-es fejhallgató-csatlakozóval rendelkezik.
Milyen megapixeles a Xiaomi Redmi kamera?
A Xiaomi Redmi 8 MP kamerával rendelkezik.
Mennyi a Xiaomi Redmi ára?
A Xiaomi Redmi ára 15 dollár.
Xiaomi Redmi felhasználói vélemények és vélemények
Xiaomi Redmi Videó vélemények
Vélemény a Youtube-on
Xiaomi Redmi
×
Ha ezt a telefont használja, vagy tapasztalata van ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget.
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni.
Vannak 0 megjegyzéseket fűzött ehhez a termékhez.