ՓՈՔՐ C55
POCO C55-ի բնութագրերը նույնն են Redmi 12C-ի հետ:
POCO C55 հիմնական բնութագրերը
- Մարտկոցի բարձր հզորություն Բարձրախոսային ժապավեն Գույնի բազմաթիվ տարբերակներ SD քարտի տարածքը հասանելի է
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում HD+ էկրան 5G աջակցություն չկա
POCO C55 Ամփոփում
POCO C55-ը Xiaomi-ի վերջին սմարթֆոնն է: Այն ունի 6.71 դյույմանոց էկրան, Helio G85 պրոցեսոր, 5,000 մԱ/ժ մարտկոց։ POCO C55-ն ունի նաև մեկ տեսախցիկի կարգավորում, որը բաղկացած է 50MP հիմնական տեսախցիկից: POCO C55-ը հասանելի է պահեստավորման երեք տարբերակով՝ 4GB+64GB և 4GB+128GB և 6GB+128GB: POCO C55-ը գալիս է չորս գույներով՝ սև, կապույտ, վարդագույն և կանաչ:
POCO C55 մարտկոց
POCO C55-ն ունի հզոր մարտկոց, որը ձեզ կպահի ամբողջ օրը: Այս հեռախոսը գալիս է 5,000 մԱ/ժ մարտկոցով և 10 Վտ լիցքավորման աջակցությամբ։ POCO C55-ի հզոր մարտկոցի կատարումը նրա հիմնական կարևորություններից մեկն է: Այս հեռախոսով դուք կարող եք վայելել մարտկոցի մինչև երկու օր մեկ լիցքավորում: POCO C55-ի 5,000 mAh մարտկոցի հզորությունը երաշխավորում է, որ դուք կարող եք մնալ միացված և արդյունավետ ողջ օրվա ընթացքում:
POCO C55 Performance
POCO C55-ը հիանալի հեռախոս է նրանց համար, ովքեր բյուջետային տարբերակ են փնտրում: Հեռախոսի կատարումը տպավորիչ է, և այն ի վիճակի է կարգավորել իր առջեւ դրված խնդիրների մեծ մասը: Մարտկոցի աշխատունակությունը նույնպես ամուր է, և դուք կկարողանաք մեկ լիցքավորմամբ անցնել ամբողջ օրը: Տեսախցիկը POCO C55-ի ևս մեկ ուժեղ կողմն է, և այն կարողանում է հիանալի լուսանկարներ անել: Ընդհանուր առմամբ, POCO C55-ը հիանալի ընտրություն է նրանց համար, ովքեր փնտրում են մատչելի սմարթֆոն, որը լավ է աշխատում:
POCO C55 Ամբողջական Տեխնիկական
| Ապրանքանիշ | poco |
| Հայտարարված է | |
| Կոդենի անվանումը | հող |
| Մոդելի համարը | 22127PC95X, 22127PC95I, 22127PC95G, 22127PC95H |
| Թողարկման ամսաթիվը | - |
| Գինը դուրս | Մոտ 100 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 20,6:9 հարաբերակցություն - 261 ppi խտություն |
| Չափս | 6.71 դյույմ, 108.7 սմ2 (~ 83.7% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 60 Hz |
| որոշում | 720 x 1650 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 3- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ Կապույտ կանաչ Վարդագույն |
| Չափերը | 168.76 • 76.41 • 8.7 մմ |
| քաշ | 192 գր |
| Տեսակ | Առջևի ապակի (Gorilla Glass 3), հետևի պլաստիկ |
| վավերացում | Ոչ |
| Ջրի դիմացկուն | Ոչ |
| Սենսորների | Մատնահետք (հետևում տեղադրված), արագացուցիչ, մոտիկություն |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Ոչ |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | Micro USB, USB On-The-Go |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM / HSPA / LTE |
| 2G նվագախմբեր | GSM B2/3/5/8 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA B1/5/8 |
| 4G նվագախմբեր | B1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G նվագախմբեր | |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO- ով |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2 / 5.76 Մբիթ / վ, LTE-A |
| SIM քարտի տեսակը | Dual SIM- ն (Nano-SIM, կրկնակի կրպակ) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 SIM- ը |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, երկակի նվագարկիչ, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| կասեցնելով | |
| FM Ռադիո | Ոչ |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | MediaTek Helio G85 |
| CPU | Octa-core 2.0 ԳՀց |
| Բիթեր | |
| Cores | |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | |
| GPU | Մալի- G52 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 4 GB, GB 6 |
| RAM- ի տեսակը | LPDDR4X |
| Պահեստ | 64 ԳԲ, 128 ԳԲ, eMMC 5.1 |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (նվիրված անցք) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 10W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | |
| անլար լիցքավորման | |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | Omnivision OV50C |
| Բացվածք | F / 1.8 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 50 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 5 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.0 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ |
POCO C55 FAQ
Որքա՞ն է տևում POCO C55-ի մարտկոցը:
POCO C55 մարտկոցը ունի 5000 մԱժ հզորություն։
POCO C55-ն ունի՞ NFC:
Ոչ, POCO C55-ը չունի NFC
Ի՞նչ է POCO C55-ի թարմացման արագությունը:
POCO C55-ն ունի 60 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է POCO C55-ի Android տարբերակը:
POCO C55 Android տարբերակն է Android 12, MIUI 13:
Ո՞րն է POCO C55-ի էկրանի լուծումը:
POCO C55 էկրանի լուծաչափը 720 x 1650 պիքսել է:
POCO C55-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, POCO C55-ը չունի անլար լիցքավորում:
Արդյո՞ք POCO C55-ը ջրի և փոշու դիմացկուն է:
Ոչ, POCO C55-ը չունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
POCO C55-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, POCO C55-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է POCO C55 տեսախցիկի մեգապիքսելները:
POCO C55-ն ունի 50MP տեսախցիկ:
Ի՞նչ է POCO C55-ի տեսախցիկի սենսորը:
POCO C55-ն ունի Omnivision OV50C տեսախցիկի սենսոր:
Որքա՞ն է POCO C55-ի գինը:
POCO C55-ի գինը $105 է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի POCO C55-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 15-ը կլինի POCO C55-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի POCO C55-ի վերջին թարմացումը:
Android 13-ը կլինի POCO C55-ի վերջին Android տարբերակը:
Քանի՞ թարմացում կստանա POCO C55-ը:
POCO C55-ը կստանա 2 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 16:
Քանի՞ տարի թարմացումներ կստանա POCO C55-ը:
POCO C55-ը կստանա 3 տարվա անվտանգության թարմացում 2023 թվականից։
Որքա՞ն հաճախ է թարմացումներ ստանալու POCO C55-ը:
POCO C55-ը թարմացվում է 3 ամիսը մեկ:
Android-ի ո՞ր տարբերակով է POCO C55 տուփը:
POCO C55-ի տուփը MIUI 13-ով, որը հիմնված է Android 12-ի վրա
Ե՞րբ POCO C55-ը կստանա MIUI 13 թարմացում:
POCO C55-ը գործարկվել է MIUI 13-ի միջոցով:
Ե՞րբ POCO C55-ը կստանա Android 12-ի թարմացումը:
POCO C55-ը կստանա Android 13 թարմացում 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ POCO C55-ը կստանա Android 13-ի թարմացումը:
Այո, POCO C55-ը կստանա Android 13 թարմացում 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ կավարտվի POCO C55 թարմացման աջակցությունը:
POCO C55 թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2026 թվականին:
POCO C55 Օգտագործողների ակնարկներ և կարծիքներ
POCO C55 Video Reviews
ՓՈՔՐ C55
×

Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 4 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: