ՓՈՔՐ C65
~ $129 - 9933 ₹
POCO C65 հիմնական բնութագրերը
- Բարձր Թարմացնել մակարդակը Արագ լիցքավորում Մարտկոցի բարձր հզորություն Գույնի բազմաթիվ տարբերակներ
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում HD+ էկրան 5G աջակցություն չկա
POCO C65 Ամբողջական Տեխնիկական
Ընդհանուր առանձնահատկություններ
LAUNCH- ը
| Ապրանքանիշ | poco |
| Հայտարարված է | 2023 նոյեմբերի 05 թ |
| Կոդենի անվանումը | գեյլը |
| Մոդելի համարը | |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2023 նոյեմբերի 06 թ |
| Գինը դուրս | $ 129.00 / € 159.73 |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 260 ppi խտություն |
| Չափս | 6.74 դյույմ, 109.7 սմ2 (~ 83.7% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 90 Hz |
| որոշում | 720 x 1600 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | 90 Հց, 450 nits (տիպ), 600 nits (HBM) |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass- ը |
| Հատկություններ | IPS-LCD, |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ Կապույտ Կարմրել |
| Չափերը | 168 x 78 x 8.1 մմ (6.61 x 3.07 x 0.32 ներ) |
| քաշ | 192 գ (6.77 ունց) |
| Տեսակ | |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | |
| Սենսորների | Մատնահետք (կողքից տեղադրված), արագացուցիչ, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Այո (կախված շուկայից/տարածաշրջանից) |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | USB Type-C 2.0 |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM / HSPA / LTE |
| 2G նվագախմբեր | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Միջազգային |
| 4G նվագախմբեր | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66 - Միջազգային |
| 5G նվագախմբեր | |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Ցանցային արագություն | HSPA, LTE |
Մյուսները
| SIM քարտի տեսակը | Nano-SIM, կրկնակի սպասման ռեժիմ |
| SIM տարածքի թիվը | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, երկշերտ |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | FM ռադիո, ձայնագրություն |
SAR արժեքըFCC սահմանաչափը 1.6 Վտ/կգ է, որը չափվում է 1 գրամ հյուսվածքի ծավալով:
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Performance
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12 նմ) |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Բիթեր | |
| Cores | 8 Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | |
| GPU | Մալի- G52 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 13, MIUI 14 POCO-ի համար |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 4 ԳԲ 6 ԳԲ 8 ԳԲ |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 128GB, 256GB |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (նվիրված անցք) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
242885
• Antutu v9
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 18W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | Այո |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում | Ոչ |
Ֆոտոխցիկ
ՀԻՄՆԱԿԱՆ ԿԱՄԵՐԱ Հետևյալ հնարավորությունները կարող են տարբերվել ծրագրային ապահովման թարմացման հետ:
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 50 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 1.8 |
| Pixel Չափ | 0.64մմ |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | 28 մմ (լայնություն) |
| հավելյալ | PDAF |
Երկրորդ տեսախցիկ
| որոշում | 2 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.4 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | (մակրո) |
| հավելյալ |
Երրորդ տեսախցիկ
| որոշում | 08 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | (օժանդակ ոսպնյակ) |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 50 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 8 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.0 |
| Pixel Չափ | 8 Megapixels |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
Երրորդ տեսախցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ | HDR |
POCO C65 FAQ
Որքա՞ն է տևում POCO C65-ի մարտկոցը:
POCO C65 մարտկոցը ունի 5000 մԱժ հզորություն։
POCO C65-ն ունի՞ NFC:
Այո, POCO C65-ն ունի NFC
Ի՞նչ է POCO C65-ի թարմացման արագությունը:
POCO C65-ն ունի 90 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է POCO C65-ի Android տարբերակը:
POCO C65 Android տարբերակը Android 13 է, MIUI 14 POCO-ի համար:
Ո՞րն է POCO C65-ի էկրանի լուծումը:
POCO C65 էկրանի լուծաչափը 720 x 1600 պիքսել է:
POCO C65-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, POCO C65-ը չունի անլար լիցքավորում:
Արդյո՞ք POCO C65-ը ջրի և փոշու դիմացկուն է:
Ոչ, POCO C65-ը չունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
Ի՞նչ է POCO C65 տեսախցիկի մեգապիքսելները:
POCO C65-ն ունի 50MP տեսախցիկ:
Որքա՞ն է POCO C65-ի գինը:
POCO C65-ի գինը $129 է։
POCO C65 Օգտագործողների ակնարկներ և կարծիքներ
POCO C65 Video Reviews
Կարծիք Youtube-ում
ՓՈՔՐ C65
×
Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 0 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: