Redmi 12 5G
~ $150 - 11550 ₹
Redmi 12 5G հիմնական բնութագրերը
- Բարձր Թարմացնել մակարդակը Անջրանցիկ դիմացկուն Արագ լիցքավորում Բարձրախոսի ձայնը
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում Ոչ OIS
Redmi 12 5G-ի ամբողջական բնութագրերը
Ընդհանուր առանձնահատկություններ
LAUNCH- ը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | 2023, հունիսի 28թ |
| Կոդենի անվանումը | երկինք |
| Մոդելի համարը | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2023, հունիսի 28թ |
| Գինը դուրս | Մոտ 150 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 396 ppi խտություն |
| Չափս | 6.79 դյույմ, 109.5 սմ2 (~ 85.1% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 90 Hz |
| որոշում | 1080 x 2460 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | |
| Հատկություններ | IPS LCD, 90 Հց |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ Կապույտ արծաթ |
| Չափերը | 168.6 x 76.3 x 8.2 մմ (6.64 x 3.00 x 0.32 ներ) |
| քաշ | 199 գ (7.02 ունց) |
| Տեսակ | Առջևի ապակի, պլաստմասսե շրջանակ, հետևի ապակի |
| վավերացում | IP53, դիմացկուն է փոշու և ցայտելու համար |
| Ջրի դիմացկուն | Այո |
| Սենսորների | Մատնահետք (կողքից տեղադրված), արագացուցիչ, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Այո |
| Ինֆրակարմիր | Այո |
| USB տիպ | USB տեսակի-C |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) | Այո |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G նվագախմբեր | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G նվագախմբեր | LTE |
| 5G նվագախմբեր | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Ցանցային արագություն | HSPA, LTE |
Մյուսները
| SIM քարտի տեսակը | Nano-SIM, կրկնակի սպասման ռեժիմ |
| SIM տարածքի թիվը | Հիբրիդային երկակի SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, երկշերտ |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Ոչ |
SAR արժեքըFCC սահմանաչափը 1.6 Վտ/կգ է, որը չափվում է 1 գրամ հյուսվածքի ծավալով:
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Performance
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Բիթեր | |
| Cores | 8 Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 4 NM |
| GPU | |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 4 ԳԲ 6 ԳԲ 8 ԳԲ |
| RAM- ի տեսակը | LPDDR4X |
| Պահեստ | 128GB, 256GB |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (օգտագործում է համատեղ SIM բնիկ) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 18W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | Այո |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում | Ոչ |
Ֆոտոխցիկ
ՀԻՄՆԱԿԱՆ ԿԱՄԵՐԱ Հետևյալ հնարավորությունները կարող են տարբերվել ծրագրային ապահովման թարմացման հետ:
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 50 Megapixels |
| ցուցիչ | S5KJN1/OV50D |
| Բացվածք | F / 1.8 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Լայն |
| հավելյալ |
Երկրորդ տեսախցիկ
| որոշում | 8 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Ուլտրա-լայն |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 50 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 5 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | 5 Megapixels |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | Լայն |
| հավելյալ |
Երրորդ տեսախցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ |
Redmi 12 5G ՀՏՀ
Որքա՞ն է տևում Redmi 12 5G-ի մարտկոցը:
Redmi 12 5G մարտկոցն ունի 5000 մԱ/ժ հզորություն։
Redmi 12 5G-ն ունի՞ NFC:
Այո, Redmi 12 5G-ն ունի NFC
Ո՞րն է Redmi 12 5G թարմացման արագությունը:
Redmi 12 5G-ն ունի 90 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Redmi 12 5G-ի Android տարբերակը:
Redmi 12 5G Android տարբերակը Android 13, MIUI 14 է:
Ո՞րն է Redmi 12 5G-ի էկրանի լուծումը:
Redmi 12 5G էկրանի թույլատրելիությունը 1080 x 2460 պիքսել է:
Redmi 12 5G-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Redmi 12 5G-ն անլար լիցքավորում չունի:
Արդյո՞ք Redmi 12 5G-ը դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Այո, Redmi 12 5G-ն ունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
Redmi 12 5G-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Redmi 12 5G-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է Redmi 12 5G տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Redmi 12 5G-ն ունի 50MP տեսախցիկ:
Ո՞րն է Redmi 12 5G-ի տեսախցիկի սենսորը:
Redmi 12 5G-ն ունի S5KJN1/OV50D տեսախցիկի սենսոր:
Որքա՞ն է Redmi 12 5G-ի գինը:
Redmi 12 5G-ի գինը 150 դոլար է:
Redmi 12 5G օգտվողների ակնարկներ և կարծիքներ
Redmi 12 5G վիդեո ակնարկներ
Կարծիք Youtube-ում
Redmi 12 5G
×


Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 9 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: