Redmi K70
~ $320 - 24640 ₹
Redmi K70 հիմնական բնութագրերը
- OIS աջակցություն Բարձր Թարմացնել մակարդակը HyperCharge Մարտկոցի բարձր հզորություն
- SD քարտի բնիկ չկա Ծրագրաշարի հին տարբերակը
Redmi K70 Ամբողջական Տեխնիկական
Ընդհանուր առանձնահատկություններ
LAUNCH- ը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | 2023 նոյեմբերի 29 թ |
| Կոդենի անվանումը | վերմեր |
| Մոդելի համարը | 23113RKC6C |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2023 նոյեմբերի 29 թ |
| Գինը դուրս | Մոտ 320 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | OLED |
| Aspect Ratio և PPI | 526 ppi խտություն |
| Չափս | 6.67 դյույմ, 107.4 սմ2 (~ 89.0% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 120 Hz |
| որոշում | 1440 x 3200 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | 68B գույներ, 120 Հց, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (գագաթնակետ) |
| Պաշտպանություն | |
| Հատկություններ | OLED |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ արծաթ Կապույտ կանաչ Կարմրել |
| Չափերը | 160.9 x 75 x 8.2 մմ (6.33 x 2.95 x 0.32 ներ) |
| քաշ | 209 գ (7.37 ունց) |
| Տեսակ | |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | |
| Սենսորների | Մատնահետք (ցուցասարքի տակ, օպտիկական), արագացուցիչ, մոտիկություն, գիրո, կողմնացույց, գունային սպեկտր |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Այո |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | USB Type-C, OTG |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G նվագախմբեր | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G նվագախմբեր | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Ցանցային արագություն | HSPA, LTE-A, 5G |
Մյուսները
| SIM քարտի տեսակը | Nano-SIM, կրկնակի սպասման ռեժիմ |
| SIM տարածքի թիվը | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, երկշերտ, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Ոչ |
SAR արժեքըFCC սահմանաչափը 1.6 Վտ/կգ է, որը չափվում է 1 գրամ հյուսվածքի ծավալով:
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Performance
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 նմ) |
| CPU | Ութմիջուկ (1x3.2 ԳՀց Cortex-X3 & 2x2.8 ԳՀց Cortex-A715 & 2x2.8 ԳՀց Cortex-A710 & 3x2.0 ԳՀց Cortex-A510) |
| Բիթեր | |
| Cores | 8 Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 4 NM |
| GPU | Adreno 740- ը |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 14, HyperOS |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 12GB 16GB |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 256GB, 512GB |
| SD քարտի բնիկ | Ոչ |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 120W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | Այո |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում | Ոչ |
Ֆոտոխցիկ
ՀԻՄՆԱԿԱՆ ԿԱՄԵՐԱ Հետևյալ հնարավորությունները կարող են տարբերվել ծրագրային ապահովման թարմացման հետ:
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 50 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 1.6 |
| Pixel Չափ | 1.0մմ |
| Սենսորային չափը | 1 / 1.55 " |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | (լայն) |
| հավելյալ | PDAF, OIS |
Երկրորդ տեսախցիկ
| որոշում | 8 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | (ուլտրալայն) |
| հավելյալ |
Երրորդ տեսախցիկ
| որոշում | 2 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | (մակրո) |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 50 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Այո |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 16 Megapixels |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | 16 Megapixels |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | (լայն) |
| հավելյալ |
Երրորդ տեսախցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Հատկություններ | HDR |
Redmi K70 FAQ
Որքա՞ն է տևում Redmi K70-ի մարտկոցը:
Redmi K70 մարտկոցն ունի 5000 մԱ/ժ հզորություն։
Redmi K70-ն ունի NFC:
Այո, Redmi K70-ն ունի NFC
Ո՞րն է Redmi K70-ի թարմացման արագությունը:
Redmi K70-ն ունի 120 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Redmi K70-ի Android տարբերակը:
Redmi K70 Android-ի տարբերակը Android 14 է, HyperOS:
Ո՞րն է Redmi K70-ի էկրանի լուծումը:
Redmi K70 էկրանի թույլատրելիությունը 1440 x 3200 պիքսել է:
Redmi K70-ն ունի անլար լիցքավորում:
Ոչ, Redmi K70-ն անլար լիցքավորում չունի:
Redmi K70-ը դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Redmi K70-ը ջրի և փոշու դիմացկուն չունի:
Ի՞նչ է Redmi K70 տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Redmi K70-ն ունի 50MP տեսախցիկ:
Որքա՞ն է Redmi K70-ի գինը:
Redmi K70-ի գինը 320 դոլար է:
Redmi K70 օգտվողների ակնարկներ և կարծիքներ
Redmi K70 Video Reviews
Կարծիք Youtube-ում
Redmi K70
×
Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 0 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: