Redmi Note 11SE
Redmi Note 11 SE 5G-ը POCO M3 Pro 5G-ի չինական տարբերակն է:
Redmi Note 11 SE հիմնական բնութագրերը
- Բարձր Թարմացնել մակարդակը Արագ լիցքավորում Մարտկոցի բարձր հզորություն Բարձրախոսային ժապավեն
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում Ծրագրաշարի հին տարբերակը Ոչ OIS
Redmi Note 11 SE Ամփոփում
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն հիանալի ընտրություն է բոլոր նրանց համար, ովքեր փնտրում են մատչելի 5G սմարթֆոն: Այն առաջարկում է գերազանց արժեք փողի համար՝ բարձրորակ էկրանով և տեսախցիկով, ինչպես նաև արագ պրոցեսորով և մեծ քանակությամբ պահեստով: Միակ թերությունն այն է, որ այն չունի ականջակալների խցիկ, բայց հակառակ դեպքում, դա հիանալի հեռախոս է:
Redmi Note 11 SE ցանցի որակ
Հնարավոր է՝ տեսած լինեք ձեր շրջապատում մի քանի մարդկանց՝ նոր Xiaomi Redmi Note 11 SE-ով: Հեռախոսն օրեցօր դառնում է հանրաճանաչ՝ իր բազմաթիվ որակների պատճառով: Դրա լավագույն որակներից մեկը ցանցի որակն է: Եթե դուք օգտագործում եք 4G հեռախոս, կարող եք որոշ ուշացումներ և բեռնման հետ կապված խնդիրներ զգալ՝ որոշակի հավելվածներ օգտագործելու կամ տեսանյութերի հոսքի ժամանակ: Այնուամենայնիվ, 5G ցանցի հետ դուք չեք բախվի նման խնդրի: 5G ցանցի արագությունը շատ ավելի արագ է, քան 4G ցանցը, և այդպիսով դուք կարող եք օգտագործել ձեր հավելվածները և տեսանյութեր հեռարձակել առանց որևէ խնդրի: Ավելին, 5G ցանցը շատ ավելի հուսալի է, քան 4G ցանցը, և այդպիսով, կարող եք վստահ լինել, որ ձեր Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն օգտագործելիս ցանցի որևէ խնդիր չեք ունենա:
Redmi Note 11 SE մարտկոցի ժամկետը
Redmi Note 11 SE-ն ունի հսկայական 5000 mAh մարտկոց, որը բավական է ամբողջ օրվա օգտագործման համար: Նույնիսկ ծանր օգտագործման դեպքում դուք պետք է կարողանաք ամբողջ օրը մեկ լիցքավորմամբ անցնել: Եվ եթե պատահի, որ սպառվի, ներառված 18 Վտ հզորությամբ լիցքավորիչը ձեզ արագ կլրացնի: Միակ թերությունն այն է, որ հեռախոսը չի աջակցում անլար լիցքավորմանը: Բայց ընդհանուր առմամբ, Redmi Note 11 SE-ի մարտկոցի կյանքը գերազանց է:
Redmi Note 11 SE-ի ամբողջական բնութագրերը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | |
| Կոդենի անվանումը | կեղեւ |
| Մոդելի համարը | |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2022, 24 մայիսի |
| Գինը դուրս | $?179.00 / €?185.00 / £?224.09 |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 20:9 հարաբերակցություն - 405 ppi խտություն |
| Չափս | 6.5 դյույմ, 102.0 սմ2 (~ 83.7% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 90 Hz |
| որոշում | 1080 x 2400 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 3- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Քրոմ արծաթ Գրաֆիտ մոխրագույն Գիշերային կապույտ Ավրորա Գրին |
| Չափերը | 161.8 • 75.3 • 8.9 մմ (6.37 • 2.96 • 0.35-ը) |
| քաշ | 190 գր (6.70 ունցիա) |
| Տեսակ | Առջևի ապակի (Gorilla Glass 3), հետևի պլաստիկ, պլաստիկ շրջանակ |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | |
| Սենսորների | Մատնահետք (կողքից տեղադրված), արագացուցիչ, գիրո, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Ոչ |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | USB Type-C 2.0 |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G նվագախմբեր | 1, 3, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS- ի, GLONASS- ի, GALILEO- ի, BDS- ի հետ |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2/5.76 Մբիթ/վրկ, LTE-A (CA), 5G |
| SIM քարտի տեսակը | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, երկակի stand-by) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 SIM- ը |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, երկակի նվագարկիչ, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Այո |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 նմ) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Բիթեր | |
| Cores | |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | |
| GPU | Մալի- G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 128 GB 4 ԳԲ հիշողություն |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 64 GB 4 ԳԲ հիշողություն |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (օգտագործում է համատեղ SIM բնիկ) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 18W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | |
| անլար լիցքավորման | |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| Image Resolution | 48 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | Կրկնակի LED երկտոնով ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 8 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.0 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ |
Redmi Note 11 SE ՀՏՀ
Որքա՞ն է տևում Redmi Note 11 SE-ի մարտկոցը:
Redmi Note 11 SE մարտկոցն ունի 5000 մԱ/ժ հզորություն։
Redmi Note 11 SE-ն ունի NFC:
Ոչ, Redmi Note 11 SE-ն NFC չունի
Ո՞րն է Redmi Note 11 SE-ի թարմացման արագությունը:
Redmi Note 11 SE-ն ունի 90 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Redmi Note 11 SE-ի Android տարբերակը:
Redmi Note 11 SE Android տարբերակն է Android 11, MIUI 12.5:
Ո՞րն է Redmi Note 11 SE-ի էկրանի լուծումը:
Redmi Note 11 SE էկրանի լուծաչափը 1080 x 2400 պիքսել է:
Redmi Note 11 SE-ն ունի անլար լիցքավորում:
Ոչ, Redmi Note 11 SE-ն անլար լիցքավորում չունի:
Redmi Note 11 SE-ն դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Redmi Note 11 SE-ն ջրի և փոշու դիմացկուն չէ:
Redmi Note 11 SE-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Redmi Note 11 SE-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է Redmi Note 11 SE տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Redmi Note 11 SE-ն ունի 48MP տեսախցիկ:
Որքա՞ն է Redmi Note 11 SE-ի գինը:
Redmi Note 11 SE-ի գինը 165 դոլար է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի Redmi Note 11 SE-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 15-ը կլինի Xiaomi Redmi Note 11 SE-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի Redmi Note 11 SE-ի վերջին թարմացումը:
Android 13-ը կլինի Xiaomi Redmi Note 11 SE-ի վերջին Android տարբերակը։
Քանի՞ թարմացում կստանա Redmi Note 11 SE-ն:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն կստանա 3 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 15:
Քանի՞ տարի Redmi Note 11 SE-ն թարմացումներ կստանա:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն 3 թվականից 2022 տարվա անվտանգության թարմացում կստանա։
Որքա՞ն հաճախ Redmi Note 11 SE-ն թարմացումներ կստանա:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն թարմացվում է 3 ամիսը մեկ:
Android-ի ո՞ր տարբերակով է դուրս եկել Redmi Note 11 SE-ն:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն դուրս է եկել MIUI 12.5-ով՝ հիմնված Android 11-ի վրա
Ե՞րբ Redmi Note 11 SE-ն կստանա MIUI 13 թարմացում:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն արդեն ստացել է MIUI 13 թարմացում:
Ե՞րբ Redmi Note 11 SE-ն կստանա Android 12 թարմացում:
Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն արդեն ստացել է Android 12 թարմացում:
Ե՞րբ Redmi Note 11 SE-ն կստանա Android 13 թարմացում:
Այո, Xiaomi Redmi Note 11 SE-ն Android 13-ի թարմացում կստանա 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ կավարտվի Redmi Note 11 SE թարմացման աջակցությունը:
Xiaomi Redmi Note 11 SE թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2024 թվականին։
Redmi Note 11 SE օգտվողների ակնարկներ և կարծիքներ
Redmi Note 11 SE Video Reviews
Redmi Note 11SE
×

Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 16 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: