Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro-ն ավելի լավը չէ, քան Redmi Note 11 Pro-ն, բայց ավելի լավ է, քան Redmi Note 11E-ը:
Redmi Note 11E Pro հիմնական բնութագրերը
- Բարձր Թարմացնել մակարդակը Արագ լիցքավորում RAM-ի բարձր հզորություն Մարտկոցի բարձր հզորություն
- 1080p վիդեո ձայնագրում Ոչ OIS
Redmi Note 11E Pro-ի ամփոփագիր
Redmi Note 11E Pro-ի ամբողջական բնութագրերը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | |
| Կոդենի անվանումը | ուզում |
| Մոդելի համարը | 2201116SC |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2022, մարտ |
| Գինը դուրս | Մոտ 1600 Յուան |
Ցուցադրել
| Տիպ | Super AMOLED- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 20:9 հարաբերակցություն - 395 ppi խտություն |
| Չափս | 6.67 դյույմ, 107.4 սմ2 (~ 86.0% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 120 Hz |
| որոշում | 1080 x 2400 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 5- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Գրաֆիտ մոխրագույն Բևեռային սպիտակ Ատլանտյան կապույտ |
| Չափերը | 164.2 • 76.1 • 8.1 մմ (6.46 • 3.00 • 0.32-ը) |
| քաշ | 202 գր (7.13 ունցիա) |
| Տեսակ | Առջևի ապակի (Gorilla Glass 5), հետևի ապակի |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | |
| Սենսորների | Մատնահետք (կողքից տեղադրված), արագացուցիչ, գիրո, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Ոչ |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Սառեցման համակարգ | |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G նվագախմբեր | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO- ով |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2/5.76 Մբիթ/վրկ, LTE-A (CA), 5G |
| SIM քարտի տեսակը | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, երկակի stand-by) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 SIM- ը |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, երկակի նվագարկիչ, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Այո |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 նմ) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Բիթեր | |
| Cores | |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | |
| GPU | Adreno 619- ը |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 11, MIUI 13 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 128 GB 6 ԳԲ հիշողություն |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 64 GB 6 ԳԲ հիշողություն |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (օգտագործում է համատեղ SIM բնիկ) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 67W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | |
| անլար լիցքավորման | |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | Samsung ISOCELL HM2 |
| Բացվածք | F / 1.9 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 108 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 16 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.4 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ |
Redmi Note 11E Pro ՀՏՀ
Որքա՞ն է տևում Redmi Note 11E Pro-ի մարտկոցը:
Redmi Note 11E Pro մարտկոցն ունի 5000 մԱ/ժ հզորություն։
Redmi Note 11E Pro-ն ունի՞ NFC:
Ոչ, Redmi Note 11E Pro-ն չունի NFC
Ո՞րն է Redmi Note 11E Pro-ի թարմացման արագությունը:
Redmi Note 11E Pro-ն ունի 120 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Redmi Note 11E Pro-ի Android տարբերակը:
Redmi Note 11E Pro Android տարբերակն է Android 11, MIUI 13:
Ո՞րն է Redmi Note 11E Pro-ի էկրանի լուծումը:
Redmi Note 11E Pro էկրանի թույլատրելիությունը 1080 x 2400 պիքսել է:
Redmi Note 11E Pro-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Redmi Note 11E Pro-ն անլար լիցքավորում չունի:
Արդյո՞ք Redmi Note 11E Pro-ն դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Redmi Note 11E Pro-ն չունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
Redmi Note 11E Pro-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Redmi Note 11E Pro-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է Redmi Note 11E Pro տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Redmi Note 11E Pro-ն ունի 108MP տեսախցիկ։
Ո՞րն է Redmi Note 11E Pro-ի տեսախցիկի սենսորը:
Redmi Note 11E Pro-ն ունի Samsung ISOCELL HM2 տեսախցիկի սենսոր:
Որքա՞ն է Redmi Note 11E Pro-ի գինը:
Redmi Note 11E Pro-ի գինը 250 դոլար է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի Redmi Note 11E Pro-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 16-ը կլինի Redmi Note 11E Pro-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի Redmi Note 11E Pro-ի վերջին թարմացումը:
Android 13-ը կլինի Redmi Note 11E Pro-ի վերջին Android տարբերակը։
Քանի՞ թարմացում կստանա Redmi Note 11E Pro-ն:
Redmi Note 11E Pro-ն կստանա 3 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 16:
Քանի՞ տարի թարմացումներ կստանա Redmi Note 11E Pro-ն:
Redmi Note 11E Pro-ն 3 թվականից 2022 տարվա անվտանգության թարմացում կստանա։
Որքա՞ն հաճախ Redmi Note 11E Pro-ն թարմացումներ կստանա:
Redmi Note 11E Pro-ն թարմացվում է 3 ամիսը մեկ:
Android-ի ո՞ր տարբերակով է դուրս եկել Redmi Note 11E Pro-ն:
Redmi Note 11E Pro-ն դուրս է եկել MIUI 13-ով, որը հիմնված է Android 11-ի վրա
Ե՞րբ Redmi Note 11E Pro-ն կստանա MIUI 13 թարմացում:
Redmi Note 11E Pro-ն թողարկվել է MIUI 13-ի հետ միասին:
Ե՞րբ Redmi Note 11E Pro-ն կստանա Android 12-ի թարմացում:
Redmi Note 11E Pro-ն Android 12-ի թարմացում կստանա 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ Redmi Note 11E Pro-ն կստանա Android 13-ի թարմացում:
Այո, Redmi Note 11E Pro-ն կստանա Android 13 թարմացում 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ կավարտվի Redmi Note 11E Pro թարմացման աջակցությունը:
Redmi Note 11E Pro թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2025 թվականին։
Redmi Note 11E Pro օգտվողների ակնարկներ և կարծիքներ
Redmi Note 11E Pro վիդեո ակնարկներ
Redmi Note 11E Pro
×

Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 63 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: