Xiaomi Redmi 8A Dual
Redmi 8A dual-ն ունի կրկնակի տեսախցիկի կարգավորում, որը միայն տարբերությունն է:
Xiaomi Redmi 8A երկակի հիմնական բնութագրեր
- Մարտկոցի բարձր հզորություն Բարձրախոսային ժապավեն Գույնի բազմաթիվ տարբերակներ SD քարտի տարածքը հասանելի է
- IPS ցուցադրում Այլևս վաճառք չկա 1080p վիդեո ձայնագրում HD+ էկրան
Xiaomi Redmi 8A Dual Full Տեխնիկական
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | 2020, 11 փետրվարի |
| Կոդենի անվանումը | ձիթապտղի փայտ |
| Մոդելի համարը | |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2020, 18 փետրվարի |
| Գինը դուրս | Մոտ 80 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 19:9 հարաբերակցություն - 270 ppi խտություն |
| Չափս | 6.22 դյույմ, 96.6 սմ2 (~ 81.8% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 60 Hz |
| որոշում | 720 x 1520 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | 400 cd/M² |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 5- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
ճերմակ Կապույտ Grey |
| Չափերը | 156.5 • 75.4 • 9.4 մմ (6.16 • 2.97 • 0.37-ը) |
| քաշ | 188 գր (6.63 ունցիա) |
| Տեսակ | Ապակի Առջև (Gorilla Glass 5), Պլաստիկ Մեջ, Պլաստիկ Շրջանակ |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | |
| Սենսորների | Արագացուցիչ, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Ոչ |
| Ինֆրակարմիր | |
| USB տիպ | 2.0, Type-C 1.0 վերադարձելի միակցիչ, USB On-The-Go |
| Սառեցման համակարգ | Ոչ |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM / HSPA / LTE |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | LTE խումբ - 1 (2100), 3 (1800), 5 (850), 8 (900), 40 (2300), 41 (2500) |
| 5G նվագախմբեր | |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS, GLONASS, BDS- ի հետ |
| Ցանցային արագություն | HSPA, LTE-A |
| SIM քարտի տեսակը | Dual SIM- ն (Nano-SIM, կրկնակի կրպակ) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| կասեցնելով | |
| FM Ռադիո | Այո |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| CPU | Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4x1.45 GHz Cortex A53) |
| Բիթեր | 64Bit |
| Cores | 8 Core Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 12 NM |
| GPU | Adreno 505- ը |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 2 / 3GB RAM |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 32GB ROM- ը |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (նվիրված անցք) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
• Անտուու
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 10W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | Այո, 18 Վտ |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| որոշում | 13 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.2 |
| Pixel Չափ | 1.12մմ |
| Սենսորային չափը | 1 / 3.1 " |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Լայն |
| հավելյալ | PDAF |
| որոշում | 2 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.4 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Խորություն |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 13 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080 @ 30 |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | Ոչ |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 8 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.0 |
| Pixel Չափ | 1.12մմ |
| Սենսորային չափը | 1 / 4 " |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ | HDR |
Xiaomi Redmi 8A Dual FAQ
Որքա՞ն է աշխատում Xiaomi Redmi 8A Dual-ի մարտկոցը:
Xiaomi Redmi 8A Dual մարտկոցը ունի 5000 mAh հզորություն:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի NFC:
Ոչ, Xiaomi Redmi 8A Dual-ը չունի NFC
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 8A-ի կրկնակի թարմացման արագությունը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի 60 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 8A Dual-ի Android տարբերակը:
Xiaomi Redmi 8A Dual Android տարբերակն է Android 11, MIUI 12.5:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 8A Dual-ի էկրանի լուծումը:
Xiaomi Redmi 8A Dual էկրանի լուծաչափը 720 x 1520 պիքսել է:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Xiaomi Redmi 8A Dual-ը չունի անլար լիցքավորում:
Արդյո՞ք Xiaomi Redmi 8A Dual-ը դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Xiaomi Redmi 8A Dual-ը ջրի և փոշու դիմացկուն չէ:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է Xiaomi Redmi 8A-ի կրկնակի մեգապիքսել տեսախցիկը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ն ունի 13MP տեսախցիկ:
Որքա՞ն է արժե Xiaomi Redmi 8A Dual-ը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ի գինը 85 դոլար է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi 8A Dual-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 12.5-ը կլինի Xiaomi Redmi 8A Dual-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi 8A Dual-ի վերջին թարմացումը:
Android 10-ը կլինի Xiaomi Redmi 8A Dual-ի վերջին Android տարբերակը:
Քանի՞ թարմացում կստանա Xiaomi Redmi 8A Dual-ը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ը կստանա 2 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 12.5:
Քանի՞ տարի թարմացումներ կստանա Xiaomi Redmi 8A Dual-ը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ը 3 թվականից 2022 տարվա անվտանգության թարմացում կստանա։
Որքա՞ն հաճախ թարմացումներ կստանա Xiaomi Redmi 8A Dual-ը:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ը թարմացվում է 3 ամիսը մեկ:
Xiaomi Redmi 8A Dual outs of box Android-ի ո՞ր տարբերակով:
Xiaomi Redmi 8A Կրկնակի տուփ MIUI 10-ով, որը հիմնված է Android 9-ի վրա:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 8A Dual-ը կստանա MIUI 13 թարմացում:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ը չի ստանա MIUI 13 թարմացում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 8A Dual-ը կստանա Android 12 թարմացում:
Xiaomi Redmi 8A Dual-ը չի ստանա Android 12 թարմացում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 8A Dual-ը կստանա Android 13 թարմացում:
Ոչ, Xiaomi Redmi 8A Dual-ը չի ստանա Android 13 թարմացում:
Ե՞րբ կավարտվի Xiaomi Redmi 8A Dual թարմացման աջակցությունը:
Xiaomi Redmi 8A Dual թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2022 թվականին։
Xiaomi Redmi 8A-ի կրկնակի օգտատերերի ակնարկներ և կարծիքներ
Xiaomi Redmi 8A կրկնակի վիդեո ակնարկներ
Xiaomi Redmi 8A Dual
×

Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 9 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: