Xiaomi Redmi 9i
REdmi 9i-ը ևս մեկ բացառիկ սմարթֆոն է Հնդկաստանի համար:
Xiaomi Redmi 9i հիմնական բնութագրերը
- Մարտկոցի բարձր հզորություն Բարձրախոսային ժապավեն Գույնի բազմաթիվ տարբերակներ SD քարտի տարածքը հասանելի է
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում HD+ էկրան Ծրագրաշարի հին տարբերակը
Xiaomi Redmi 9i-ի ամբողջական բնութագրերը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | 2020, 15 թվականի սեպտեմբերի |
| Կոդենի անվանումը | առյուծատամ |
| Մոդելի համարը | M2006C3LII |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2020, 18 թվականի սեպտեմբերի |
| Գինը դուրս | Մոտ 100 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 20:9 հարաբերակցություն - 269 ppi խտություն |
| Չափս | 6.53 դյույմ, 102.9 սմ2 (~ 81.0% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 60 Hz |
| որոշում | 720 x 1600 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | 270 nits |
| Պաշտպանություն | |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ Կապույտ կանաչ |
| Չափերը | 164.9 • 77.1 • 9 մմ (6.49 • 3.04 • 0.35-ը) |
| քաշ | 194 գր (6.84 ունցիա) |
| Տեսակ | |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | Ոչ |
| Սենսորների | Արագացուցիչ, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Ոչ |
| Ինֆրակարմիր | Ոչ |
| USB տիպ | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Սառեցման համակարգ | Ոչ |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM / HSPA / LTE |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G նվագախմբեր | |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS, GLONASS, BDS- ի հետ |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2 / 5.76 Մբիթ / վ, LTE-A |
| SIM քարտի տեսակը | Dual SIM- ն (Nano-SIM, կրկնակի կրպակ) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 SIM- ը |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Այո |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Բիթեր | |
| Cores | 8 Core Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 12 NM |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 4GB RAM- ը |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 64 ԳԲ / 128 ԳԲ ROM |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (նվիրված անցք) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
102.000
• Antutu v8
|
մարտկոց
| Հզորություն | 5000 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 10W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | |
| անլար լիցքավորման | |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| որոշում | 13 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.2 |
| Pixel Չափ | 1.0մմ |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | 28 մմ (լայնություն) |
| հավելյալ | PDAF |
| Image Resolution | 13 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080 @ 30 |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | Ոչ |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | Այո |
| Հատկություններ | LED ֆլեշ, HDR |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 5 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.2 |
| Pixel Չափ | 1.12մմ |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ | HDR |
Xiaomi Redmi 9i FAQ
Որքա՞ն է տևում Xiaomi Redmi 9i-ի մարտկոցը:
Xiaomi Redmi 9i մարտկոցն ունի 5000 մԱ/ժ հզորություն։
Xiaomi Redmi 9i-ն ունի՞ NFC:
Ոչ, Xiaomi Redmi 9i-ն NFC չունի
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 9i-ի թարմացման արագությունը:
Xiaomi Redmi 9i-ն ունի 60 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 9i-ի Android տարբերակը:
Xiaomi Redmi 9i Android-ի տարբերակը Android 11 է, MIUI 12.5:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi 9i-ի էկրանի լուծումը:
Xiaomi Redmi 9i էկրանի լուծաչափը 720 x 1600 պիքսել է:
Xiaomi Redmi 9i-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Xiaomi Redmi 9i-ն անլար լիցքավորում չունի:
Արդյո՞ք Xiaomi Redmi 9i-ը դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Xiaomi Redmi 9i-ն չունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
Xiaomi Redmi 9i-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Xiaomi Redmi 9i-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ինչ է Xiaomi Redmi 9i տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Xiaomi Redmi 9i-ն ունի 13MP տեսախցիկ:
Որքա՞ն է Xiaomi Redmi 9i-ի գինը:
Xiaomi Redmi 9i-ի գինը 115 դոլար է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi 9i-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 13-ը կլինի Xiaomi Redmi 9i-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi 9i-ի վերջին թարմացումը:
Android 11-ը կլինի Xiaomi Redmi 9i-ի վերջին Android տարբերակը։
Քանի՞ թարմացում կստանա Xiaomi Redmi 9i-ը:
Xiaomi Redmi 9i-ը կստանա 2 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 14:
Քանի՞ տարի թարմացումներ կստանա Xiaomi Redmi 9i-ը:
Xiaomi Redmi 9i-ն 3 թվականից 2022 տարվա անվտանգության թարմացում կստանա։
Որքա՞ն հաճախ է թարմացումներ ստանում Xiaomi Redmi 9i-ը:
Xiaomi Redmi 9i-ն թարմացվում է 3 ամիսը մեկ:
Android-ի ո՞ր տարբերակով է դուրս եկել Xiaomi Redmi 9i-ը:
Xiaomi Redmi 9i-ի տուփը MIUI 12-ով, որը հիմնված է Android 10-ի վրա:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 9i-ն կստանա MIUI 13 թարմացում:
Xiaomi Redmi 9i-ը կստանա MIUI 13 թարմացում 3 թվականի երրորդ եռամսյակում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 9i-ն կստանա Android 12-ի թարմացում:
Xiaomi Redmi 9i-ը չի ստանա Android 12-ի թարմացում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi 9i-ն կստանա Android 13-ի թարմացում:
Ոչ, Xiaomi Redmi 9i-ը չի ստանա Android 13 թարմացում:
Ե՞րբ կավարտվի Xiaomi Redmi 9i-ի թարմացման աջակցությունը:
Xiaomi Redmi 9i թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2023 թվականին։
Xiaomi Redmi 9i օգտատերերի ակնարկներ և կարծիքներ
Xiaomi Redmi 9i վիդեո ակնարկներ
Xiaomi Redmi 9i
×


Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 7 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: