Xiaomi Redmi Նշում 8 Pro
Redmi Note 8 Pro-ի բնութագրերը հիանալի էին 2019-ի համար:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro հիմնական բնութագրերը
- Արագ լիցքավորում RAM-ի բարձր հզորություն Մարտկոցի բարձր հզորություն Բարձրախոսային ժապավեն
- IPS ցուցադրում 1080p վիդեո ձայնագրում Ծրագրաշարի հին տարբերակը 5G աջակցություն չկա
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի ամբողջական բնութագրերը
Ընդհանուր առանձնահատկություններ
LAUNCH- ը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | Օգոստոս 29, 2019 |
| Կոդենի անվանումը | begonia |
| Մոդելի համարը | |
| Թողարկման ամսաթիվը | Սեպտեմբեր, 2019 |
| Գինը դուրս | Մոտ 180 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 19.5:9 հարաբերակցություն - 395 ppi խտություն |
| Չափս | 6.53 դյույմ, 104.7 սմ2 (~ 84.9% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 60 Hz |
| որոշում | 1080 x 2340 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 5- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Սեվ կարմիր Կապույտ ճերմակ |
| Չափերը | 161.3 • 76.4 • 8.8 մմ (6.35 • 3.01 • 0.35-ը) |
| քաշ | 199 գր (7.02 ունցիա) |
| Տեսակ | Առջևի/հետևի = Ապակի (Gorilla Glass 5) |
| վավերացում | |
| Ջրի դիմացկուն | Ոչ |
| Սենսորների | Մատնահետքեր (հետեւի հեծյալ), արագաչափ, գիր, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Այո |
| Ինֆրակարմիր | Այո |
| USB տիպ | 2.0, Type-C 1.0 հետադարձելի միակցիչ |
| Սառեցման համակարգ | Այո |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM / HSPA / LTE |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G նվագախմբեր | |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, A-GPS, GLONASS, BDS- ի հետ |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2 / 5.76 Մբիթ / վ, LTE-A |
Մյուսները
| SIM քարտի տեսակը | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, երկակի stand-by) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, երկակի նվագարկիչ, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Այո |
SAR արժեքըFCC սահմանաչափը 1.6 Վտ/կգ է, որը չափվում է 1 գրամ հյուսվածքի ծավալով:
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Performance
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Mediatek Helio G90T |
| CPU | Octa-core (2x Cortex-A76 & 6x Cortex-A55) |
| Բիթեր | 64 բիթ |
| Cores | 8 Core Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 64 / 128GB |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 6GB RAM- ը |
| SD քարտի բնիկ | microSD, մինչև 256 ԳԲ (օգտագործում է ընդհանուր SIM բնիկ) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
282k
• Antutu v8
|
մարտկոց
| Հզորություն | 4500 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | 18 Վտ արագ լիցքավորում |
| Լիցքավորման արագությունը | 18W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | Այո |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
ՀԻՄՆԱԿԱՆ ԿԱՄԵՐԱ Հետևյալ հնարավորությունները կարող են տարբերվել ծրագրային ապահովման թարմացման հետ:
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | |
| ցուցիչ | Samsung Bright GW1 |
| Բացվածք | F / 1.8 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 64 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | Այո |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | Այո, 960 կադր/վրկ |
| Հատկություններ | Կրկնակի LED ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
84
Շարժական
87
լուսանկար
78
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
Առաջին տեսախցիկ
| որոշում | 20 MP |
| ցուցիչ | |
| Բացվածք | F / 2.2 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p @ 30fps |
| Հատկություններ | HDR |
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ՀՏՀ
Որքա՞ն է տևում Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի մարտկոցը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro մարտկոցն ունի 4500 մԱ/ժ հզորություն։
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի՞ NFC:
Այո, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի NFC
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի թարմացման արագությունը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի 60 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի Android տարբերակը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android տարբերակը Android 11, MIUI 12.5 է:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի էկրանի լուծումը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro էկրանի լուծաչափը 1080 x 2340 պիքսել է:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն անլար լիցքավորում չունի:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն դիմացկուն է ջրի և փոշու նկատմամբ:
Ոչ, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ջրի և փոշու դիմացկուն չէ:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ինչ է Xiaomi Redmi Note 8 Pro տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի 64MP տեսախցիկ։
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի տեսախցիկի սենսորը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ն ունի Samsung Bright GW1 տեսախցիկի սենսոր:
Որքա՞ն է Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի գինը:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-ի գինը 220 դոլար է։
Xiaomi Redmi Note 8 Pro օգտվողների ակնարկներ և կարծիքներ
Xiaomi Redmi Note 8 Pro վիդեո ակնարկներ
Կարծիք Youtube-ում
Xiaomi Redmi Նշում 8 Pro
×

Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 119 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: