Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Redmi Note 9 Pro 5G-ի բնութագրերն առաջարկում են բարձրորակ Qualcomm պրոցեսոր մինչև միջին հատված:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G հիմնական բնութագրերը
- Բարձր Թարմացնել մակարդակը Անջրանցիկ դիմացկուն Արագ լիցքավորում RAM-ի բարձր հզորություն
- IPS ցուցադրում Ոչ OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի ամբողջական բնութագրերը
| Ապրանքանիշ | Redman |
| Հայտարարված է | 2020 նոյեմբերի 26 թ |
| Կոդենի անվանումը | Գոգենը |
| Մոդելի համարը | M2007J17C |
| Թողարկման ամսաթիվը | 2020, Դեկտեմբեր 01 |
| Գինը դուրս | Մոտ 200 եվրո |
Ցուցադրել
| Տիպ | IPS LCD- ը |
| Aspect Ratio և PPI | 20:9 հարաբերակցություն - 395 ppi խտություն |
| Չափս | 6.67 դյույմ, 107.4 սմ2 (~ 84.6% էկրան-մարմնի հարաբերակցություն) |
| Թարմացնել Rate | 120 Hz |
| որոշում | 1080 x 2400 փիքսել |
| Պայծառության գագաթնակետ (nit) | |
| Պաշտպանություն | Corning Gorilla Glass 5- ը |
| Հատկություններ |
BODY
| Գունավոր շորեր |
Գորշ Կապույտ Կարմիր / Անանուխ |
| Չափերը | 165.4 • 76.8 • 9 մմ (6.51 • 3.02 • 0.35-ը) |
| քաշ | 215 գր (7.58 ունցիա) |
| Տեսակ | Առջևի ապակի (Gorilla Glass 5), հետևի ապակի (Gorilla Glass 5) |
| վավերացում | IP53 |
| Ջրի դիմացկուն | Այո |
| Սենսորների | Մատնահետք (կողքից տեղադրված), արագացուցիչ, գիրո, մոտիկություն, կողմնացույց |
| 3.5mm Jack | Այո |
| NFC | Այո |
| Ինֆրակարմիր | Այո |
| USB տիպ | USB Type-C 2.0 |
| Սառեցման համակարգ | Այո |
| HDMI | |
| Բարձրախոսի բարձրությունը (dB) |
Ցանց
Հաճախականություններ
| տեխնոլոգիա | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G նվագախմբեր | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 և SIM 2 |
| 3G նվագախմբեր | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G նվագախմբեր | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G նվագախմբեր | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| նավարկություն | Այո, երկշերտ A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS-ով |
| Ցանցային արագություն | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM քարտի տեսակը | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, երկակի stand-by) |
| SIM տարածքի թիվը | 2 SIM- ը |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, երկակի նվագարկիչ, Wi-Fi Direct, թեժ կետ |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| կասեցնելով | Այո |
| FM Ռադիո | Այո |
| Մարմնի SAR (AB) | |
| Ղեկավար SAR (AB) | |
| Մարմնի SAR (ABD) | |
| Ղեկավար SAR (ABD) | |
Պլատֆորմ
| Միկրոսխեմա | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Բիթեր | |
| Cores | 8 Core Core |
| Գործընթաց տեխնոլոգիա | 8 NM |
| GPU | Adreno 619- ը |
| GPU Cores | |
| GPU հաճախականությունը | |
| Android տարբերակ | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
ՀԻՇՈՂՈՒԹՅՈՒՆ
| RAM հզորություն | 6 ԳԲ / 8 ԳԲ հիշողություն |
| RAM- ի տեսակը | |
| Պահեստ | 128 ԳԲ / 256 ԳԲ ROM |
| SD քարտի բնիկ | microSDXC (օգտագործում է համատեղ SIM բնիկ) |
ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԻԱՎՈՐՆԵՐԸ
Antutu միավոր |
351.000
• Antutu v8
|
մարտկոց
| Հզորություն | 4820 Mah |
| Տիպ | Լի-Պո |
| Արագ լիցքավորման տեխնոլոգիա | |
| Լիցքավորման արագությունը | 33W |
| Տեսանյութի նվագարկման ժամանակը | |
| Արագ լիցքավորում | 33W |
| անլար լիցքավորման | Ոչ |
| Հակադարձ լիցքավորում |
Ֆոտոխցիկ
| որոշում | 108 MP |
| ցուցիչ | Samsung S5KHM2 |
| Բացվածք | F / 1.8 |
| Pixel Չափ | 0.7մմ |
| Սենսորային չափը | 1 / 1.52 " |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | 26 մմ (լայնություն) |
| հավելյալ | PDAF |
| որոշում | 8 MP |
| ցուցիչ | Omnivision OV8856 |
| Բացվածք | F / 2.2 |
| Pixel Չափ | 1.12մմ |
| Սենսորային չափը | 1 / 4.0 " |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | 118? (ուլտրալայն) |
| հավելյալ |
| որոշում | 2 MP |
| ցուցիչ | Omnivision OV02B10 |
| Բացվածք | F / 2.4 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Մակրո |
| հավելյալ |
| որոշում | 2 MP |
| ցուցիչ | Hynix HI-259 |
| Բացվածք | F / 2.4 |
| Pixel Չափ | |
| Սենսորային չափը | |
| Optical Zoom | |
| Տեսապակի | Խորություն |
| հավելյալ |
| Image Resolution | 108 Megapixels |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Օպտիկական կայունացում (OIS) | Ոչ |
| Էլեկտրոնային կայունացում (EIS) | Այո |
| Դանդաղ շարժման տեսանյութ | Այո |
| Հատկություններ | Կրկնակի LED երկտոնով ֆլեշ, HDR, համայնապատկեր |
DxOMark միավոր
| Բջջային հաշիվ (հետևի) |
Շարժական
լուսանկար
Տեսանյութ
|
| Սելֆիի միավոր |
Selfie
լուսանկար
Տեսանյութ
|
ՍԵԼՖԻ ԿԱՄԵՐԱ
| որոշում | 16 MP |
| ցուցիչ | Omnivision OV16A1Q |
| Բացվածք | F / 2.45 |
| Pixel Չափ | 1.60 μմ |
| Սենսորային չափը | |
| Տեսապակի | |
| հավելյալ |
| Տեսանյութի լուծում և FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Հատկություններ | HDR, համայնապատկեր |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ՀՏՀ
Որքա՞ն է տևում Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի մարտկոցը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G մարտկոցն ունի 4820 մԱժ հզորություն։
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի՞ NFC:
Այո, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի NFC
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G թարմացման արագությունը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի 120 Հց թարմացման արագություն:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի Android տարբերակը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android տարբերակը Android 12, MIUI 13 է:
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի էկրանի լուծումը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G էկրանի թույլատրելիությունը 1080 x 2400 պիքսել է:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի՞ անլար լիցքավորում:
Ոչ, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն անլար լիցքավորում չունի:
Արդյո՞ք Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը ջրի և փոշու դիմացկուն է:
Այո, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի ջրի և փոշու դիմացկուն:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Այո, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի 3.5 մմ ականջակալների խցիկ:
Ի՞նչ է Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G տեսախցիկի մեգապիքսելները:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի 108MP տեսախցիկ։
Ո՞րն է Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի տեսախցիկի սենսորը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն ունի Samsung S5KHM2 տեսախցիկի սենսոր:
Որքա՞ն է արժե Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի գինը 290 դոլար է։
Ո՞ր MIUI տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի վերջին թարմացումը:
MIUI 14-ը կլինի Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի վերջին MIUI տարբերակը:
Android-ի ո՞ր տարբերակը կլինի Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի վերջին թարմացումը:
Android 12-ը կլինի Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ի վերջին Android տարբերակը։
Քանի՞ թարմացում կստանա Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը կստանա 3 MIUI և 3 տարվա Android անվտանգության թարմացումներ մինչև MIUI 14:
Քանի՞ տարի թարմացումներ կստանա Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը 3 թվականից 2022 տարվա անվտանգության թարմացում կստանա։
Որքա՞ն հաճախ է թարմացումներ ստանում Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը թարմացվում է 3 ամիսը մեկ։
Android-ի ո՞ր տարբերակով է դուրս եկել Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G տուփը MIUI 12-ով, որը հիմնված է Android 10-ի վրա
Ե՞րբ Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը կստանա MIUI 13 թարմացում:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն արդեն ստացել է MIUI 13 թարմացում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը կստանա Android 12 թարմացում:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ն արդեն ստացել է Android 12 թարմացում:
Ե՞րբ Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը կստանա Android 13 թարմացում:
Ոչ, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-ը չի ստանա Android 13 թարմացում:
Ե՞րբ կավարտվի Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G թարմացման աջակցությունը:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G թարմացման աջակցությունը կավարտվի 2024 թվականին։
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G օգտատերերի ակնարկներ և կարծիքներ
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G վիդեո ակնարկներ
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Եթե դուք օգտագործում եք այս հեռախոսը կամ ունեք փորձ այս հեռախոսի հետ, ընտրեք այս տարբերակը:
Ընտրեք այս տարբերակը, եթե չեք օգտագործել այս հեռախոսը և պարզապես ցանկանում եք մեկնաբանություն գրել:
Կա 10 մեկնաբանություններ այս ապրանքի վերաբերյալ: