Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 dia finday metaly avo lenta amin'ny vidiny mora.
Xiaomi Redmi Key Specs
- Headphone jack Safidy miloko marobe SD Card faritra misy
- IPS Display Tsy misy varotra intsony Fandraketana horonan-tsary 1080p Fahaiza bateria ambany
Xiaomi Redmi Full Specifications
Fomba ankapobeny
fandefasana
| Brand | Redman |
| nambara | |
| Codename | HM2013023 |
| Model Number | 2013023 |
| Daty namoahana | Navoaka tamin'ny 2013, Aogositra |
| Out Price | Manodidina ny 100 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD |
| Aspect Ratio sy PPI | 16: 9 tahan'ny - 312 ppi hakitroky |
| Size | 4.7 santimetatra, 60.9 sm2 (~64.4% ny tahan'ny efijery amin'ny vatana) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| fanapahan-kevitra | 720 x 1280 piksela |
| Famirapiratana ambony indrindra (nit) | |
| fiarovana | Corning Gorilla Glass 2 |
| Toetoetra |
-KEVI-PITANTANANA
| Colors |
Black Mena Mena Green Yellow Panels |
| Dimensions | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 amin'ny) |
| Weight | 158 g (5.57 oz) |
| Fitaovana | |
| Certification | |
| Mahazaka rano | |
| Sela Mpandray Hafanana | Accelerometer, gyro, akaiky, kompà |
| 3.5mm Jack | Eny |
| NFC | No |
| Infrared | |
| Type USB | microUSB 2.0, USB Host |
| hihena System | |
| HDMI | |
| Fanamafisana fanamafisam-peo (dB) |
Network
peo
| teknolojia | GSM / HSPA |
| Bandy 2G | GSM - 900 / 1800 / 1900 |
| Bandy 3G | HSDPA - 900 / 2100 |
| Bandy 4G | |
| Bandy 5G | |
| TD-SCDMA | |
| Fikarohana | Eny, miaraka amin'ny A-GPS |
| Network Speed | Hspa |
Ny hafa
| Karazana karatra SIM | Dual SIM |
| Isan'ny faritra SIM | 2 |
| Wifi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radio | Eny |
SAR VALUENy fetran'ny FCC dia 1.6 W/kg raha refesina amin'ny habetsahan'ny tavy 1 grama.
| Vatana SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Performance
sehatra
| Chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| Unité centrale | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| potika | |
| cores | |
| Technology | |
| GPU | Ampahany PowerVR SGX544MP2 |
| GPU Cores | |
| Frequency GPU | |
| Android Version | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play Store |
Memory
| RAM Capacity | 1 GB RAM |
| RAM Type | |
| Storage | 4 GB |
| SD Card Slot | microSD, hatramin'ny 32 GB (sela natokana) |
NAOKA ATAO
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Battery
| fahafahana | 2000 Mah |
| Type | LiPo |
| Teknolojia Quick Charge | |
| Hafainganana famakiana | 5W |
| Fotoana famerenana horonan-tsary | |
| Fast Charging | |
| Wireless Loading | |
| Famerenana amin'ny laoniny |
Camera
CAMERA MAIN Ireo endri-javatra manaraka dia mety miovaova amin'ny fanavaozana rindrambaiko.
| Fanapahan-kevitra amin'ny sary | 8 megapixel |
| Fanapahan-dahatsary sy FPS | 1080 @ 30 |
| Fanamafisana Optical (OIS) | No |
| Fanamafisana elektronika (EIS) | |
| Horonan-tsary mihetsika miadana | |
| Toetoetra | Flash LED roa, HDR |
DxOMark Score
| Score amin'ny finday (vohoka) |
finday
Photo
Video
|
| Selfie Score |
selfie
Photo
Video
|
CAMERA SELFIE
Camera voalohany
| fanapahan-kevitra | 1.3 MP |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Fandefasana hafatra | |
| Lens | |
| Extra |
| Fanapahan-dahatsary sy FPS | 720p @ 30fps |
| Toetoetra |
Xiaomi Redmi FAQ
Maharitra hafiriana ny bateria an'ny Xiaomi Redmi?
Ny bateria Xiaomi Redmi dia manana tanjaka 2000 mAh.
Manana NFC ve i Xiaomi Redmi?
Tsia, tsy manana NFC i Xiaomi Redmi
Inona ny tahan'ny fanavaozana Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi dia manana tahan'ny fanavaozana 60 Hz.
Inona ny dikan-teny Android an'ny Xiaomi Redmi?
Ny Xiaomi Redmi Android version dia Android 4.2 (Jelly Bean).
Inona ny fanapahan-kevitry ny Xiaomi Redmi?
Ny famaha ny fampisehoana Xiaomi Redmi dia 720 x 1280 piksel.
Manana famandrihana tsy misy tariby ve i Xiaomi Redmi?
Tsia, tsy manana fiampangana an-tariby i Xiaomi Redmi.
Mahatohitra rano sy vovoka ve ny Xiaomi Redmi?
Tsia, tsy manana rano sy vovoka i Xiaomi Redmi.
Tonga miaraka amin'ny jack headphone 3.5mm ve ny Xiaomi Redmi?
Eny, manana jack headphone 3.5mm i Xiaomi Redmi.
Inona ny megapixel fakantsary Xiaomi Redmi?
Ny Xiaomi Redmi dia manana fakantsary 8MP.
Ohatrinona ny vidin'ny Xiaomi Redmi?
Ny vidin'ny Xiaomi Redmi dia $15.
Hevitra sy hevitra momba ny mpampiasa Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi Video Reviews
Famerenana ao amin'ny Youtube
Xiaomi Redmi
×
Raha mampiasa an'ity telefaona ity ianao na manana traikefa amin'ity telefaona ity, safidio ity safidy ity.
Safidio ity safidy ity raha mbola tsy nampiasa an'ity telefaona ity ianao ary te-hanoratra fanehoan-kevitra fotsiny.
Misy 0 fanehoan-kevitra momba ity vokatra ity.