Redmi 12 5G
~ $150 - ₹11550
Redmi 12 5G Nga Tohu Matua
- Te tere tāmata teitei parewai ātete Whakanui tere Te reo orooro teitei
- Whakaatu IPS 1080p Hopu Ataata Kaore he OIS
Redmi 12 5G Whakatakotoranga Katoa
Whakaputanga Whanui
Tuhinga o mua
| Brand | Redmi |
| Kua whakapuakina | 2023, Pipiri 28 |
| Codename | rangi |
| Tau tauira | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Release rā | 2023, Pipiri 28 |
| Utu waho | Mo te 150 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 396 ppi kiato |
| Rahinga | 6.79 inihi, 109.5 cm2 (~ 85.1% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2460 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | |
| āhuatanga | IPS LCD, 90Hz |
BODY
| tae |
Black Blue hiriwa |
| ahu | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 i roto) |
| Taumaha | 199 g (7.02 oz) |
| Rauemi | Karāhe o mua, he anga kirihou, he karaihe ki muri |
| Tiwhikete | IP53, te puehu me te pararutiki |
| Water ātete | Āe |
| pūoko | Matimati (whakaeke-taha), whakatere, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | Āe |
| pōkākā | Āe |
| Momo USB | USB-Momo |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) | Āe |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Paihere | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Paihere | LTE |
| 5G Paihere | n1 / n5 / n8 / n28A / n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA, LTE |
etahi
| Momo Kaari SIM | Nano-SIM, tu-a-rua |
| Te maha o te Rohe SIM | Hybrid Tuarua SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, takirua-rua |
| Nihokikorangi | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | No |
UARA SARKo te tepe FCC he 1.6 W/kg te ine i roto i te rōrahi o te 1 karamu o te kiko.
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
mahinga
Raho
| chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| PTM | |
| Pika | |
| otaota | 8 Core |
| Te Hangarau Tukatuka | 4 nm |
| GPU | |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 13, MIUI 14 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 4GB 6GB 8GB |
| Momo RAM | LPDDR4X |
| Storage | 128GB, 256GB |
| Kāri Kāri SD | microSDXC (whakamahia nga mokamoka SIM) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
• Antutu
|
pūhiko
| Raukaha | 5000 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 18W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | Āe |
| tohutohutia ahokore | No |
| Whakawhiti Whakamuri | No |
kāmera
MAU CAMERA Ka rereke pea nga ahuatanga e whai ake nei me te whakahou rorohiko.
Kāmera Tuatahi
| Resolution | 50 megapixels |
| pūoko | S5KJN1/OV50D |
| Pūare | f / 1.8 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | whānui |
| anō |
Kāmera Tuarua
| Resolution | 8 megapixels |
| pūoko | |
| Pūare | |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | Hanga Whanui |
| anō |
| Whakatau Whakaahua | 50 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | |
| āhuatanga | rama rama, HDR |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
Kāmera Tuatahi
| Resolution | 5 megapixels |
| pūoko | |
| Pūare | |
| Rahi Pika | 5 megapixels |
| Rahi Tae | |
| arotahi | whānui |
| anō |
Kamera Tuatoru
| Resolution | |
| pūoko | |
| Pūare | |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga |
Redmi 12 5G FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Redmi 12 5G?
Ko te pākahiko Redmi 12 5G he kaha 5000 mAh.
He NFC a Redmi 12 5G?
Ae, kei a Redmi 12 5G te NFC
He aha te Redmi 12 5G reeti tāmata?
Ko te Redmi 12 5G he 90 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Redmi 12 5G?
Ko te putanga Android Redmi 12 5G he Android 13, MIUI 14.
He aha te taumira whakaatu o Redmi 12 5G?
Ko te taumira whakaatu Redmi 12 5G he 1080 x 2460 pika.
Kei a Redmi 12 5G he utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Redmi 12 5G.
Ko te Redmi 12 5G he wai me te puehu te aukati?
Ae, he wai, he puehu hoki a Redmi 12 5G.
Kei te haere mai te Redmi 12 5G me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Redmi 12 5G te 3.5mm jack headphone.
He aha te megapixels kamera Redmi 12 5G?
Ko te Redmi 12 5G he kamera 50MP.
He aha te pūoko kamera o Redmi 12 5G?
Ko te Redmi 12 5G he S5KJN1/OV50D pūoko kamera.
He aha te utu o Redmi 12 5G?
Ko te utu o Redmi 12 5G he $150 .
Redmi 12 5G Nga Tirohanga Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Redmi 12 5G Arotake Ataata
Arotake i runga Youtube
Redmi 12 5G
×


Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 9 nga korero mo tenei hua.