Xiaomi Mi 11i
Ko nga korero a Xiaomi Mi 11i he tohu waea nui mo te tau 2021.
Xiaomi Mi 11i Tohunga Matua
- Te tere tāmata teitei Whakanui tere Te kaha o te RAM Te kaha o te papahiko teitei
- Kaore he mokamoka Kaari SD Kaore te koti headphone Putanga rorohiko tawhito Kaore he OIS
Xiaomi Mi 11i nga korero katoa
| Brand | Xiaomi |
| Kua whakapuakina | |
| Codename | Haydn |
| Tau tauira | M2012K11G |
| Release rā | 2021, Haratua 31 |
| Utu waho | $?554.99 / €?499.00 / £?502.99 |
Tuhinga
| momo | Super AMOLED |
| Aspect Ratio me PPI | 20:9 ōwehenga - 395 ppi kiato |
| Rahinga | 6.67 inihi, 107.4 cm2 (~ 85.9% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 5 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Hiriwa Tiretiera Mā hukapapa Pouaka ahua |
| ahu | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 i roto i) |
| Taumaha | 196 karamu (6.91 oz) |
| Rauemi | |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | |
| pūoko | Maihao (whakaeke-taha), whakatere, gyro, tata, kāpehu, tūāwhiorangi tae, barometer |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| pōkākā | |
| Momo USB | USB Momo-C 2.0, USB I-Te-Haere |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | LTE (kaore i tohua) |
| 5G Paihere | SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Ae, me te roopu-rua A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Momo Kaari SIM | SIM Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-tu) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, roopu-rua, Wi-Fi Direct, wahi wera |
| Nihokikorangi | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | No |
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
Raho
| chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| PTM | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Pika | |
| otaota | |
| Te Hangarau Tukatuka | |
| GPU | Adreno 660 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 11, MIUI 12 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 256GB 8GB RAM |
| Momo RAM | |
| Storage | 128GB 8GB RAM |
| Kāri Kāri SD | No |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
• Antutu
|
pūhiko
| Raukaha | 4520 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 33W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | |
| tohutohutia ahokore | |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
| Whakatau Whakaahua | 108 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | |
| āhuatanga | Uira LED, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
| Resolution | MP 20 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.5 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| āhuatanga | HDR |
Xiaomi Mi 11i FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o Xiaomi Mi 11i?
Ko te pākahiko Xiaomi Mi 11i he kaha 4520 mAh.
He NFC a Xiaomi Mi 11i?
Kao, karekau he NFC a Xiaomi Mi 11i
He aha te reiti whakahou Xiaomi Mi 11i?
Ko Xiaomi Mi 11i he 120 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Mi 11i?
Ko te putanga Xiaomi Mi 11i Android he Android 11, MIUI 12.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Mi 11i?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Mi 11i he 1080 x 2400 pika.
Kei a Xiaomi Mi 11i te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Mi 11i.
He wai me te puehu te Xiaomi Mi 11i?
Kao, karekau he wai me te puehu a Xiaomi Mi 11i.
Kei te haere mai te Xiaomi Mi 11i me te 3.5mm headphone jack?
Kao, karekau a Xiaomi Mi 11i he 3.5mm jack headphone.
He aha te megapixels kamera Xiaomi Mi 11i?
Ko te Xiaomi Mi 11i he kamera 108MP.
He aha te utu o Xiaomi Mi 11i?
Ko te utu o Xiaomi Mi 11i he $415.
Ko tehea putanga MIUI ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi Mi 11i?
Ko MIUI 15 te putanga MIUI whakamutunga o Xiaomi Mi 11i.
Ko tehea putanga Android ka whakahōu whakamutunga mo Xiaomi Mi 11i?
Ko te Android 14 te putanga Android whakamutunga o Xiaomi Mi 11i.
E hia nga whakahoutanga ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i?
Ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te 3 MIUI me te 3 tau o nga whakahoutanga haumarutanga Android tae noa ki te MIUI 15.
E hia nga tau ka whiwhi whakahou a Xiaomi Mi 11i?
Ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i nga tau 3 mo te whakahoutanga haumarutanga mai i te 2022.
E hia nga wa ka whiwhi whakahou a Xiaomi Mi 11i?
Ka whiwhi whakahou a Xiaomi Mi 11i ia 3 marama.
Ko Xiaomi Mi 11i kei waho o te pouaka me tehea putanga Android?
Ko Xiaomi Mi 11i kei waho o te pouaka me MIUI 12 i runga i te Android 11
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou MIUI 13?
Kua whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou MIUI 13.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou Android 12?
Kua whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou Android 12.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou Android 13?
Ae, ka whiwhi a Xiaomi Mi 11i i te whakahou Android 13 i te Q3 2023.
Ahea ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Mi 11i?
Ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Mi 11i i te tau 2025.
Xiaomi Mi 11i Arotake Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Mi 11i Arotake Ataata
Xiaomi Mi 11i
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 13 nga korero mo tenei hua.