Xiaomi Mi 4s
Ko Xiaomi Mi 4S te atamai tino matatau o Xiaomi Mi 4S.
Xiaomi Mi 4s Ko nga korero matua
- Pona waea pōkākā He maha nga whiringa tae Kei te waatea te waahi kaari SD
- Whakaatu IPS Kaore he hoko atu 1080p Hopu Ataata Putanga rorohiko tawhito
Xiaomi Mi 4s Nga Whakatakotoranga Katoa
Whakaputanga Whanui
Tuhinga o mua
| Brand | Xiaomi |
| Kua whakapuakina | Feb 24, 2016 |
| Codename | wai |
| Tau tauira | 2015911 |
| Release rā | Maehe 1, 2016 |
| Utu waho | Mo te 220 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 16:9 ōwehenga - 441 ppi kiato |
| Rahinga | 5.0 inihi, 68.9 cm2 (~ 69.9% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 1920 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Black White Gold Pink |
| ahu | 139.3 x 70.8 x 7.8 mm (5.48 x 2.79 x 0.31 i roto) |
| Taumaha | 133 karamu (4.69 oz) |
| Rauemi | Hoki: Karaehe Tāpare: Metal |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | No |
| pūoko | Matimati (whakaekea ki muri), whakatere, gyro, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | No |
| pōkākā | Āe |
| Momo USB | Momo-C 1.0 tūhono whakahuri |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | B1 (2100), B3 (1800), B7 (2600), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Ae, me A-GPS, GLONASS, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
etahi
| Momo Kaari SIM | Kakano Takirua Sim (Micro-SIM/Nano-SIM, rua tu-a-taha) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, pirua-rua, WiFi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 4.1 A2DP |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | No |
UARA SARKo te tepe FCC he 1.6 W/kg te ine i roto i te rōrahi o te 1 karamu o te kiko.
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
mahinga
Raho
| chipset | Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 |
| PTM | Hexa-matua (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57) |
| Pika | 64Bit |
| otaota | 6 Core |
| Te Hangarau Tukatuka | 20 nm |
| GPU | Adreno 418 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | 600 MHz |
| Tuhinga Android | Android 7.0; MIUI 10 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 3GB |
| Momo RAM | LPDDR3 |
| Storage | 64GB |
| Kāri Kāri SD | microSD, tae atu ki te 256 GB (ka whakamahi mokamoka SIM tiritahi) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
62k
• Antutu v6
|
| Tohu Paerewa Geek |
946
Tohu Takitahi
1949
Tatau Maha
N / He
Tohu Pūhiko
|
pūhiko
| Raukaha | 3260 mah |
| momo | Li-ion |
| Hangarau Utu Tere | Qualcomm Tere Taumahi 2.0 |
| Tere Whakakapi | 5W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | Āe |
| tohutohutia ahokore | |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
MAU CAMERA Ka rereke pea nga ahuatanga e whai ake nei me te whakahou rorohiko.
| Whakatau Whakaahua | 4160 x 3120 pika, 12.98 MP |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1920x1080 (Katoa) |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | Āe |
| āhuatanga | Kohikohiko-rua-a-rua, panorama, HDR |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
Kāmera Tuatahi
| Resolution | MP 5 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.0 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga |
Xiaomi Mi 4s FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Mi 4s?
Ko te pākahiko Xiaomi Mi 4s he kaha 3260 mAh.
He NFC a Xiaomi Mi 4s?
Kao, karekau he NFC a Xiaomi Mi 4s
He aha te reiti whakahou Xiaomi Mi 4s?
Ko Xiaomi Mi 4s he 60 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Mi 4s?
Ko te Xiaomi Mi 4s Android putanga ko Android 7.0; MIUI 10.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Mi 4s?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Mi 4s he 1080 x 1920 pika.
Kei a Xiaomi Mi 4s te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Mi 4s.
He wai me te puehu te Xiaomi Mi 4s?
Kao, karekau a Xiaomi Mi 4s he wai, he puehu hoki.
Kei te haere mai te Xiaomi Mi 4s me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi Mi 4s te 3.5mm jack headphone.
He aha te megapixels kamera Xiaomi Mi 4s?
Ko te Xiaomi Mi 4s he kamera 13MP.
He aha te utu o Xiaomi Mi 4s?
Ko te utu o Xiaomi Mi 4s he $70.
Xiaomi Mi 4s Arotake Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Mi 4s Arotake Ataata
Arotake i runga Youtube
Xiaomi Mi 4s
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 0 nga korero mo tenei hua.