Xiaomi Mi Mix 2S
Ko nga korero a Xiaomi Mix 2S e tuku ana i te kamera takirua ko te tuatahi i roto i te taputapu Xiaomi MIX.
Xiaomi Mi Mix 2S Nga Tohu Matua
- Tautoko OIS Whakaaetanga korekore Whakanui tere Te kaha o te RAM
- Whakaatu IPS Kaore he hoko atu Kaore he mokamoka Kaari SD Kaore te koti headphone
Xiaomi Mi Mix 2S Whakarāpopototanga
Ko te Xiaomi Mi MIX 2S he waea atamai teitei i tukuna i te timatanga o te 2018. Ko te waea he whakaaturanga nui, 5.99-inihi me te kaha Snapdragon 845 tukatuka. He rua ano nga kamera, tae atu ki te kamera matua 12MP me te kamera tuarua 12MP. Kei te waatea te waea i roto i nga whirihoranga rokiroki rereke e toru: 64GB, 128GB, me te 256GB. Ko te Mi MIX 2S e rere ana i runga i te punaha whakahaere MIUI 12.5 a Xiaomi, kei runga i te Android 10. Ko te Mi MIX 2S he waea atamai pai e tuku ana i nga mahi pai, he whakaaturanga nui, he kamera whakamiharo. Mena kei te rapu koe mo te waea atamai tawhito teitei, ko te Mi MIX 2S he whiringa pai.
Xiaomi Mi MIX 2S Camera
Ko te Xiaomi Mi MIX 2S Camera tetahi o nga kamera rongonui i runga i te maakete. He whiringa pai mo te hunga e rapu ana i te kamera utu utu, engari he kounga teitei. Ko te Mi MIX 2S Camera e tuku ana i te 12 megapixel sensor me te f/2.0 aperture, e pai ana mo te tango pikitia i nga ahuatanga marama iti. He rama rama rua ano hoki, na reira ka taea e koe te tango pikitia ahakoa i roto i nga waahi pouri rawa atu. Ka taea e te kaamera te tuhi ataata i roto i te taumira 4K, me te aratau nekehanga puhoi e taea ai e koe te hopu ataata ki runga ki te 240 papa mo ia hekona. Ko te Xiaomi Mi MIX 2S Camera he whiriwhiri pai mo te tangata e hiahia ana ki te kamera kounga teitei e utu ana me te ngawari ki te whakamahi.
Xiaomi Mi Mix 2S Nga Whakatakotoranga Katoa
| Brand | Xiaomi |
| Kua whakapuakina | MK 27, 2018 |
| Codename | pohora |
| Tau tauira | M1803D5XA, M1803D5XE, M1803D5XT, M1803D5XC |
| Release rā | Paenga-whāwhā 3, 2018 |
| Utu waho | Mo te 400 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 18:9 ōwehenga - 403 ppi kiato |
| Rahinga | 5.99 inihi, 92.6 cm2 (~ 81.9% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2160 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 4 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Black White |
| ahu | 150.9 x 74.9 x 8.1 mm (5.94 x 2.95 x 0.32 i roto) |
| Taumaha | 191 karamu (6.74 oz) |
| Rauemi | Whakamuri: Ceramic Tāpare: Aluminium |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | No |
| pūoko | Matimati (whakaekea ki muri), whakatere, gyro, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Āe |
| pōkākā | No |
| Momo USB | 2.0, Momo-C 1.0 hononga honohono |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1800 / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900 +), B26 (850), B27 (800), B28 (700), B29 (700), B30 (2300), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Ae, me A-GPS, GLONASS, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat18 1200/100 Mbps |
| Momo Kaari SIM | SIM Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-tu) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, pirua-rua, WiFi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | No |
| SAR Tinana (AB) | 1.593 W / kg |
| Upoko SAR (AB) | 0.542 W / kg |
| SAR Tinana (ABD) | 1.16 W / kg |
| Upoko SAR (ABD) | 0.95 W / kg |
Raho
| chipset | Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 |
| PTM | Octa-matua (4x2.8 GHz Kryo 385 Koura & 4x1.8 GHz Kryo 385 Hiriwa) |
| Pika | 64Bit |
| otaota | 8 Core |
| Te Hangarau Tukatuka | 10 nm |
| GPU | Adreno 630 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | 710 MHz |
| Tuhinga Android | Android 10, MIUI 12.5 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 6GB / 8GB |
| Momo RAM | LPDDR4X |
| Storage | 64GB / 128GB / 256GB |
| Kāri Kāri SD | No |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
277k
• Antutu v7
|
pūhiko
| Raukaha | 3400 mah |
| momo | Li-ion |
| Hangarau Utu Tere | Qualcomm Tere Taumahi 3.0 |
| Tere Whakakapi | 18W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | 7.5W |
| tohutohutia ahokore | Āe |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
| Resolution | |
| pūoko | Sony IMX363 Exmor RS |
| Pūare | f / 1.8 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Whakaahua | 4032 x 3024 pika, 12.19 MP |
| Whakatau Ataata me te FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Katoa) - (240 fps) 1280x720 (HD) - (240 fps) |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | Āe |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | Āe |
| āhuatanga | Arama-a-rua-rua rama, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
97
pūkoro
101
whakaahua
88
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
| Resolution | MP 5 |
| pūoko | OmniVision OV5675 |
| Pūare | f / 2.0 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga |
Xiaomi Mi Mix 2S FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te pākahiko Xiaomi Mi Mix 2S he kaha 3400 mAh.
He NFC a Xiaomi Mi Mix 2S?
Ae, kei a Xiaomi Mi Mix 2S te NFC
He aha te reiti whakahou Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko Xiaomi Mi Mix 2S he 60 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te Xiaomi Mi Mix 2S putanga Android he Android 10, MIUI 12.5.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Mi Mix 2S he 1080 x 2160 pika.
Kei a Xiaomi Mi Mix 2S te utu ahokore?
Ae, kei a Xiaomi Mi Mix 2S te utu ahokore.
Ko te Xiaomi Mi Mix 2S he wai me te puehu te aukati?
Kao, karekau a Xiaomi Mi Mix 2S he wai, he puehu hoki.
Kei te haere mai te Xiaomi Mi Mix 2S me te 3.5mm headphone jack?
Kao, karekau a Xiaomi Mi Mix 2S he 3.5mm jack headphone.
He aha te megapixels kamera Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te Xiaomi Mi Mix 2S he kamera 12MP.
He aha te pūoko kamera o Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te Xiaomi Mi Mix 2S he Sony IMX363 Exmor RS pūoko kamera.
He aha te utu o Xiaomi Mi Mix 2S?
Ko te utu o Xiaomi Mi Mix 2S he $170.
Xiaomi Mi Mix 2S Arotake Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Mi Mix 2S Arotake Ataata
Xiaomi Mi Mix 2S
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 2 nga korero mo tenei hua.