Xiaomi POCO X3 NFC
Ko nga tohu POCO X3 NFC tetahi o nga waea atamai e tino rapuhia ana i te maakete i enei ra.
Xiaomi POCO X3 NFC Tohunga Matua
- Te tere tāmata teitei Whakanui tere Te kaha o te RAM Te kaha o te papahiko teitei
- Whakaatu IPS Putanga rorohiko tawhito Kaore he Tautoko 5G Kaore he OIS
Xiaomi POCO X3 NFC Whakarāpopototanga
He waea pai te POCO X3 NFC mena kei te rapu koe i tetahi taputapu e kore e pakaru te peeke. He whakaaturanga 6.67-inihi nui, he tukatuka Snapdragon 732G kaha, me te pākahiko 5160mAh. I tua atu, ka tae mai me te tautoko NFC, na ka taea e koe te whakamahi mo nga utu waea me etahi atu mahi tere. Mena kei te rapu koe i tetahi waea me nga pere me nga whiowhio katoa, kaore pea te POCO X3 NFC mo koe. Engari mena kei te rapu noa koe i tetahi whiringa pakari, utu utu, he mea tika kia whakaarohia.
POCO X3 NFC Whakaatu
Ka pai koe ki te rumaki o te whakaaturanga Xiaomi POCO X3 NFC. Na tona rahi 6.67-inihi me te taumira Full HD+, ka pai nga mea katoa ki tenei waea. I tua atu, ko te reiti 120 Hz te tikanga e kore koe e ngaro i tetahi whiu. A, ma te maramara NFC hanga-i roto, ka taea e koe te whakapau kaha ki o utu waea. Ahakoa kei te utu koe mo nga hoko kai, kei te tango painga ranei koe i te peeke pūkoro, he ngawari, he watea hoki a NFC. Na haere ki mua ka pai ki nga ahuatanga o te whakaaturanga Xiaomi POCO X3 NFC. E kore koe e whakama.
POCO X3 NFC Mahi petipeti
Ina tae mai ki nga waea atamai petipeti, he nui te tuku a te POCO X3 NFC. Kei te whakakahahia e te tukatuka Qualcomm Snapdragon 732G me te 6 GB o te RAM, he mea tino pai tenei mo nga kaitoro e hiahia ana ki te waea tere me te whakautu. Ko te POCO X3 NFC he whakaaturanga nui 6.67-inihi, he tino pai mo te petipeti. Mena kei te rapu koe mo te waea me te ora o te pākahiko nui, ko te POCO X3 NFC kua hipokina e koe ki reira - ka tae mai me te pākahiko nui 5160 mAh ka taea te roa ki te rua ra mo te utu kotahi. Na, ki te rapu koe mo te atamai petipeti e kore e tuku i a koe ki raro, ko te POCO X3 NFC he tino pai te whakaaro.
Xiaomi POCO X3 NFC Nga korero katoa
| Brand | Poko |
| Kua whakapuakina | |
| Codename | Surya |
| Tau tauira | M2007J20CG, M2007J20CT, M2007J20CI |
| Release rā | 2020, Hepetema 08 |
| Utu waho | $?209.00 / €?196.00 / £?190.00 |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 20:9 ōwehenga - 395 ppi kiato |
| Rahinga | 6.67 inihi, 107.4 cm2 (~ 84.6% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 5 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Ko te Pupa Poaka Kerei Kerei |
| ahu | 165.3 • 76.8 • 9.4 mm (6.51 • 3.02 • 0.37 i roto i) |
| Taumaha | 215 karamu (7.58 oz) |
| Rauemi | Karāhe mua (Gorilla Glass 5), anga konumohe, he kirihou kei muri |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | |
| pūoko | Matimati (whakanohoia ki te taha), whakatere, gyro, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | Āe |
| pōkākā | |
| Momo USB | USB Momo-C 2.0, USB I-Te-Haere |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Ae, me A-GPS, GLONASS, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Momo Kaari SIM | He Huri Utu Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-rua) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, takirua takirua, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radio | Āe |
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
Raho
| chipset | Qualcomm SM7150-AC Snapdragon 732G (8 nm) |
| PTM | Octa-matua (2x2.3 GHz Kryo 470 Koura & 6x1.8 GHz Kryo 470 Hiriwa) |
| Pika | |
| otaota | |
| Te Hangarau Tukatuka | |
| GPU | Adreno 618 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 128GB 6GB RAM |
| Momo RAM | |
| Storage | 64GB 6GB RAM |
| Kāri Kāri SD | microSDXC (whakamahia nga mokamoka SIM) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
• Antutu
|
pūhiko
| Raukaha | 5160 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 33W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | |
| tohutohutia ahokore | |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
| Whakatau Whakaahua | 64 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120fps, 720p@960fps; gyro-EIS |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | |
| āhuatanga | Kohikohiko-a-rua, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
| Resolution | MP 20 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.2 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga | HDR, panorama |
Xiaomi POCO X3 NFC FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te pākahiko Xiaomi POCO X3 NFC he kaha o 5160 mAh.
He NFC a Xiaomi POCO X3 NFC?
Ae, kei a Xiaomi POCO X3 NFC te NFC
He aha te reiti whakahou NFC Xiaomi POCO X3?
Ko Xiaomi POCO X3 NFC he 120 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te putanga Xiaomi POCO X3 NFC Android he Android 11, MIUI 12.5.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi POCO X3 NFC he 1080 x 2400 pika.
Kei a Xiaomi POCO X3 NFC te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi POCO X3 NFC.
Ko te Xiaomi POCO X3 NFC te wai me te puehu te aukati?
Kao, karekau a Xiaomi POCO X3 NFC he wai, he puehu hoki.
Kei te haere mai te Xiaomi POCO X3 NFC me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi POCO X3 NFC te 3.5mm te waea waea.
He aha nga megapixels kamera Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te Xiaomi POCO X3 NFC he kamera 64MP.
He aha te utu o Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te utu o Xiaomi POCO X3 NFC he $275.
Ko tehea putanga MIUI hei whakahou whakamutunga o Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko MIUI 14 te putanga MIUI whakamutunga o POCO X3 NFC.
Ko tehea putanga Android ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi POCO X3 NFC?
Ko te Android 12 te putanga Android whakamutunga o POCO X3 NFC.
E hia nga whakahoutanga ka whiwhi a Xiaomi POCO X3 NFC?
Ka whiwhi a POCO X3 NFC i te 3 MIUI me te 3 tau o nga whakahoutanga haumarutanga Android tae noa ki te MIUI 14.
E hia nga tau ka whiwhi whakahou a Xiaomi POCO X3 NFC?
Ka whiwhi a POCO X3 NFC i nga tau 3 mo te whakahoutanga haumarutanga mai i te tau 2022.
E hia nga wa ka whiwhi whakahou a Xiaomi POCO X3 NFC?
Ka whakahouhia a POCO X3 NFC ia 3 marama.
Ko Xiaomi POCO X3 NFC kei waho o te pouaka me tehea putanga Android?
Ko te POCO X3 NFC kei waho o te pouaka me te MIUI 12 i runga i te Android 10
Ahea te Xiaomi POCO X3 NFC ka whiwhi i te whakahou MIUI 13?
Ka whiwhi a POCO X3 NFC i te whakahou MIUI 13 i te Q3 2022.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi POCO X3 NFC i te whakahou Android 12?
Ka whiwhi a POCO X3 NFC i te Android 12 i te Q3 2022.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi POCO X3 NFC i te whakahou Android 13?
Kao, kare a POCO X3 NFC e whiwhi i te whakahou Android 13.
Ahea ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi POCO X3 NFC?
Ka mutu te tautoko whakahou POCO X3 NFC hei te tau 2024.
Xiaomi POCO X3 NFC Nga Tirohanga Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi POCO X3 NFC Whakaaturanga Ataata
Xiaomi POCO X3 NFC
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 137 nga korero mo tenei hua.