Xiaomi Redmi 7
Redmi 7 specs he pai mo nga kaiwhakamahi angamaheni.
Xiaomi Redmi 7 Ko nga korero matua
- parewai ātete Te kaha o te papahiko teitei Pona waea pōkākā
- Whakaatu IPS Kaore he hoko atu 1080p Hopu Ataata HD+ Mata
Xiaomi Redmi 7 Nga Whakatakotoranga Katoa
Whakaputanga Whanui
Tuhinga o mua
| Brand | Redmi |
| Kua whakapuakina | |
| Codename | onclite |
| Tau tauira | |
| Release rā | 2019, Mati |
| Utu waho | Mo te 130 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 19:9 ōwehenga - 269 ppi kiato |
| Rahinga | 6.26 inihi, 97.8 cm2 (~ 81.5% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1520 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 5 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Marama Whero Panu Pango Kometa Kahurangi |
| ahu | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 i roto) |
| Taumaha | 180 karamu (6.35 oz) |
| Rauemi | kirihou |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | Āe |
| pūoko | Matimati (whakaekea ki muri), whakatere, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | No |
| pōkākā | Āe |
| Momo USB | microUSB 2.0, USB Ki-te-Haere |
| meangiti Pūnaha | |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Ao |
| 4G Paihere | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Ae, me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA, LTE-A |
etahi
| Momo Kaari SIM | SIM Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-tu) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | Āe |
UARA SARKo te tepe FCC he 1.6 W/kg te ine i roto i te rōrahi o te 1 karamu o te kiko.
| SAR Tinana (AB) | 1.251 W / kg |
| Upoko SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR Tinana (ABD) | 1.02 W / kg |
| Upoko SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR Inia: upoko - 1.031 W/kg - Tinana: 0.573 W/kg P2i whakakikorua nano |
mahinga
Raho
| chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| PTM | Octa-matua (4x1.8 GHz Kryo 250 Koura & 4x1.8 GHz Kryo 250 Hiriwa) |
| Pika | 64Bit |
| otaota | 8 Core |
| Te Hangarau Tukatuka | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 10, MIUI 12.5 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Momo RAM | LPDDR3 |
| Storage | 16GB / 32GB / 64GB |
| Kāri Kāri SD | microSD, tae atu ki te 1 TB (mokamoka whakatapua) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
105k
• Antutu v7
|
pūhiko
| Raukaha | 4000 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 10W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | Āe |
| tohutohutia ahokore | |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
MAU CAMERA Ka rereke pea nga ahuatanga e whai ake nei me te whakahou rorohiko.
| Whakatau Whakaahua | 4032 x 3024 pika, 12.19 MP |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080 3060 @ |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | |
| Ataata Moko Moemoeā | Āe |
| āhuatanga | Uira LED, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
Kāmera Tuatahi
| Resolution | MP 8 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.0 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Redmi 7?
Ko te pākahiko Xiaomi Redmi 7 he kaha 4000 mAh.
He NFC a Xiaomi Redmi 7?
Kao, karekau he NFC a Xiaomi Redmi 7
He aha te reiti whakahou a Xiaomi Redmi 7?
Ko Xiaomi Redmi 7 he 60 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Redmi 7?
Ko te putanga Android Xiaomi Redmi 7 he Android 10, MIUI 12.5.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Redmi 7?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Redmi 7 he 720 x 1520 pika.
Kei a Xiaomi Redmi 7 te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Redmi 7.
Ko te Xiaomi Redmi 7 he wai me te puehu te aukati?
Ae, kei a Xiaomi Redmi 7 he wai me te puehu.
Kei te haere mai te Xiaomi Redmi 7 me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi Redmi 7 te 3.5mm headphone jack.
He aha te megapixels kamera Xiaomi Redmi 7?
Ko te Xiaomi Redmi 7 he kamera 12MP.
He aha te utu o Xiaomi Redmi 7?
Ko te utu o Xiaomi Redmi 7 he $60.
Xiaomi Redmi 7 Arotake Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Redmi 7 Arotake Ataata
Arotake i runga Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 9 nga korero mo tenei hua.