Xiaomi Redmi 9A
He pai nga korero a Redmi 9A mo tona utu.
Xiaomi Redmi 9A Nga Tohu Matua
- Te kaha o te papahiko teitei Pona waea He maha nga whiringa tae Kei te waatea te waahi kaari SD
- Whakaatu IPS 1080p Hopu Ataata HD+ Mata Putanga rorohiko tawhito
Xiaomi Redmi 9A Nga korero katoa
| Brand | Redmi |
| Kua whakapuakina | 2020, Pipiri 30 |
| Codename | Tuhinga o mua |
| Tau tauira | M2006C3LG, M2006C3LC |
| Release rā | 2020, Hurae 07 |
| Utu waho | Mo te 80 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 20:9 ōwehenga - 269 ppi kiato |
| Rahinga | 6.53 inihi, 102.9 cm2 |
| Tāmata Auau | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Gray Green Blue |
| ahu | 164.9 • 77.1 • 9.0 mm |
| Taumaha | 194 gr |
| Rauemi | kirihou |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | No |
| pūoko | Matimati (whakaekea ki muri), whakatere, gyro, tata |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | No |
| pōkākā | No |
| Momo USB | 2.0, Momo-C 1.0 ka taea te honohono, USB I-Te-Haere |
| meangiti Pūnaha | No |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B28 (700), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Ae, me A-GPS |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Momo Kaari SIM | SIM Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-tu) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, hotspot |
| Nihokikorangi | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | No |
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
Raho
| chipset | Mediatek Helio G25 |
| PTM | Octa-matua 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Pika | 64Bit |
| otaota | 8 Koro Matua |
| Te Hangarau Tukatuka | 12 nm |
| GPU | ManaVR GE8320 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | 650 MHz |
| Tuhinga Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 2GB RAM |
| Momo RAM | |
| Storage | 32GB ROM |
| Kāri Kāri SD | microSDXC (tuitui i whakatapua) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
102.000
• Antutu v8
|
pūhiko
| Raukaha | 5000 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 10W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | |
| tohutohutia ahokore | No |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
| Resolution | MP 13 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.2 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Whakaahua | 13 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080 @ 30fps |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | No |
| Ataata Moko Moemoeā | |
| āhuatanga | Uira LED, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
| Resolution | MP 5 |
| pūoko | |
| Pūare | |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga | HDR |
Xiaomi Redmi 9A FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Redmi 9A?
Ko te pākahiko Xiaomi Redmi 9A he kaha 5000 mAh.
He NFC a Xiaomi Redmi 9A?
Kao, karekau he NFC a Xiaomi Redmi 9A
He aha te reiti whakahou a Xiaomi Redmi 9A?
Ko Xiaomi Redmi 9A he 60 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Redmi 9A?
Ko te putanga Xiaomi Redmi 9A Android he Android 11, MIUI 12.5.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Redmi 9A?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Redmi 9A he 720 x 1600 pika.
Kei a Xiaomi Redmi 9A te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Redmi 9A.
Ko te Xiaomi Redmi 9A he wai me te puehu te aukati?
Kao, karekau he wai me te puehu a Xiaomi Redmi 9A.
Kei te haere mai te Xiaomi Redmi 9A me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi Redmi 9A te 3.5mm jack headphone.
He aha te megapixels kamera Xiaomi Redmi 9A?
Ko te Xiaomi Redmi 9A he kamera 13MP.
He aha te utu o Xiaomi Redmi 9A?
Ko te utu o Xiaomi Redmi 9A he $87.
Ko tehea putanga MIUI ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi Redmi 9A?
Ko MIUI 13 te putanga MIUI whakamutunga o Xiaomi Redmi 9A.
Ko tehea putanga Android ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi Redmi 9A?
Ko te Android 11 te putanga Android whakamutunga o Xiaomi Redmi 9A.
E hia nga whakahoutanga ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A i te 2 MIUI me te 3 tau o nga whakahoutanga haumarutanga Android tae noa ki te MIUI 14.
E hia nga tau ka whiwhi whakahou a Xiaomi Redmi 9A?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A i nga tau 3 mo te whakahoutanga haumarutanga mai i te 2022.
E hia nga wa ka whiwhi whakahou a Xiaomi Redmi 9A?
Ka whiwhi whakahou a Xiaomi Redmi 9A ia 3 marama.
Ko Xiaomi Redmi 9A kei waho o te pouaka me tehea putanga Android?
Ko Xiaomi Redmi 9A kei waho o te pouaka me MIUI 12 i runga i te Android 10.
Ahea ka whiwhi Xiaomi Redmi 9A te whakahou MIUI 13?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A i te whakahou MIUI 13 i te Q3 2022.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A i te whakahou Android 12?
Kaore a Xiaomi Redmi 9A e whiwhi whakahou Android 12.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Redmi 9A i te whakahou Android 13?
Kaore, kaore a Xiaomi Redmi 9A e whiwhi i te whakahou Android 13.
Ahea ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Redmi 9A?
Ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Redmi 9A i te tau 2023.
Xiaomi Redmi 9A Nga Arotake Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Redmi 9A Arotake Ataata
Xiaomi Redmi 9A
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 72 nga korero mo tenei hua.