Xiaomi Redmi Note 8 Pro
He mea whakamataku a Redmi Note 8 Pro mo te tau 2019.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Tohunga Matua
- Whakanui tere Te kaha o te RAM Te kaha o te papahiko teitei Pona waea
- Whakaatu IPS 1080p Hopu Ataata Putanga rorohiko tawhito Kaore he Tautoko 5G
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Whakatakotoranga Katoa
Whakaputanga Whanui
Tuhinga o mua
| Brand | Redmi |
| Kua whakapuakina | August 29, 2019 |
| Codename | Begonia |
| Tau tauira | |
| Release rā | Mahuru, 2019 |
| Utu waho | Mo te 180 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 19.5:9 ōwehenga - 395 ppi kiato |
| Rahinga | 6.53 inihi, 104.7 cm2 (~ 84.9% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2340 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 5 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Black Whero Blue White |
| ahu | 161.3 • 76.4 • 8.8 mm (6.35 • 3.01 • 0.35 i roto i) |
| Taumaha | 199 karamu (7.02 oz) |
| Rauemi | Mua/Muki = Karaihe (Gorilla Glass 5) |
| Tiwhikete | |
| Water ātete | No |
| pūoko | Matimati (whakaekea ki muri), whakatere, gyro, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | Āe |
| pōkākā | Āe |
| Momo USB | 2.0, Momo-C 1.0 hononga honohono |
| meangiti Pūnaha | Āe |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Paihere | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Ae, me A-GPS, GLONASS, BDS |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
etahi
| Momo Kaari SIM | He Huri Utu Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-rua) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, takirua takirua, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | Āe |
UARA SARKo te tepe FCC he 1.6 W/kg te ine i roto i te rōrahi o te 1 karamu o te kiko.
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
mahinga
Raho
| chipset | Mediatek Helio G90T |
| PTM | Waa-matua (2x Cortex-A76 & 6x Cortex-A55) |
| Pika | 64Wahanga |
| otaota | 8 Koro Matua |
| Te Hangarau Tukatuka | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 64 / 128GB |
| Momo RAM | |
| Storage | 6GB RAM |
| Kāri Kāri SD | microSD, tae atu ki te 256 GB (ka whakamahi mokamoka SIM tiritahi) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
282k
• Antutu v8
|
pūhiko
| Raukaha | 4500 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | 18 W Utu Tere |
| Tere Whakakapi | 18W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | Āe |
| tohutohutia ahokore | No |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
MAU CAMERA Ka rereke pea nga ahuatanga e whai ake nei me te whakahou rorohiko.
Kāmera Tuatahi
| Resolution | |
| pūoko | Samsung Maama GW1 |
| Pūare | f / 1.8 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Whakaahua | 64 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | Āe |
| Ataata Moko Moemoeā | Ae, 960fps |
| āhuatanga | Kohikohiko-a-rua, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
84
pūkoro
87
whakaahua
78
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
Kāmera Tuatahi
| Resolution | MP 20 |
| pūoko | |
| Pūare | f / 2.2 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p @ 30fps |
| āhuatanga | HDR |
Xiaomi Redmi Note 8 Pro FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te pākahiko Xiaomi Redmi Note 8 Pro he kaha 4500 mAh.
He NFC a Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ae, kei a Xiaomi Redmi Note 8 Pro te NFC
He aha te reiti whakahou a Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko Xiaomi Redmi Note 8 Pro he 60 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te putanga Android Xiaomi Redmi Note 8 Pro he Android 11, MIUI 12.5.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro he 1080 x 2340 pika.
Kei a Xiaomi Redmi Note 8 Pro te utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
Ko te Xiaomi Redmi Note 8 Pro he wai me te puehu te aukati?
Kao, Xiaomi Redmi Note 8 Pro karekau he wai me te puehu.
Kei te haere mai te Xiaomi Redmi Note 8 Pro me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi Redmi Note 8 Pro te 3.5mm te waea puoro.
He aha nga megapixels kamera Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te Xiaomi Redmi Note 8 Pro he kamera 64MP.
He aha te pūoko kamera o Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te Xiaomi Redmi Note 8 Pro he kamera kamera Samsung Bright GW1.
He aha te utu o Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Ko te utu o Xiaomi Redmi Note 8 Pro he $220.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Nga Tirohanga Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Arotake Ataata
Arotake i runga Youtube
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
×

Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 119 nga korero mo tenei hua.