Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Ko nga tohu a Redmi Note 9 Pro 5G e tuku ana i te tukatuka Qualcomm kounga teitei ki te waahanga waenga.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Tohu Matua
- Te tere tāmata teitei parewai ātete Whakanui tere Te kaha o te RAM
- Whakaatu IPS Kaore he OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Nga Whakatakotoranga Katoa
| Brand | Redmi |
| Kua whakapuakina | 2020, Noema 26 |
| Codename | gauguin |
| Tau tauira | M2007J17C |
| Release rā | 2020, Hakihea 01 |
| Utu waho | Mo te 200 EUR |
Tuhinga
| momo | ICD LCD |
| Aspect Ratio me PPI | 20:9 ōwehenga - 395 ppi kiato |
| Rahinga | 6.67 inihi, 107.4 cm2 (~ 84.6% tauwehenga mata-ki-te tinana) |
| Tāmata Auau | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 pikitia |
| Tirohanga teitei (nit) | |
| Parenga | Corning Gorilla Glass 5 |
| āhuatanga |
BODY
| tae |
Gray Blue Whero/Mini |
| ahu | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 i roto i) |
| Taumaha | 215 karamu (7.58 oz) |
| Rauemi | Karaehe mua (Gorilla Glass 5), karaihe ki muri (Gorilla Glass 5) |
| Tiwhikete | IP53 |
| Water ātete | Āe |
| pūoko | Matimati (whakanohoia ki te taha), whakatere, gyro, tata, kāpehu |
| 3.5mm Jack | Āe |
| NFC | Āe |
| pōkākā | Āe |
| Momo USB | USB Momo-C 2.0 |
| meangiti Pūnaha | Āe |
| atanga | |
| Orooro Oro (dB) |
whatunga
Nga Utu
| hangarau | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Paihere | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Paihere | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Paihere | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Paihere | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Ae, me te roopu-rua A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Whatunga Whatunga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Momo Kaari SIM | He Huri Utu Tuarua (Nano-SIM, takirua tu-rua) |
| Te maha o te Rohe SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, takirua takirua, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Nihokikorangi | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Āe |
| FM Radio | Āe |
| SAR Tinana (AB) | |
| Upoko SAR (AB) | |
| SAR Tinana (ABD) | |
| Upoko SAR (ABD) | |
Raho
| chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| PTM | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Pika | |
| otaota | 8 Koro Matua |
| Te Hangarau Tukatuka | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| Kuputuhi GPU | |
| Auautanga GPU | |
| Tuhinga Android | Android 12, MIUI 13 |
| Store Play |
Tuhinga
| Raukaha RAM | 6GB / 8GBRAM |
| Momo RAM | |
| Storage | 128GB / 256GB ROM |
| Kāri Kāri SD | microSDXC (whakamahia nga mokamoka SIM) |
WHAKAMAHI WHAKAMAHI
Antutu Score |
351.000
• Antutu v8
|
pūhiko
| Raukaha | 4820 mah |
| momo | LiPo |
| Hangarau Utu Tere | |
| Tere Whakakapi | 33W |
| Wā Whakahoki Ataata | |
| Whakanoho Tere | 33W |
| tohutohutia ahokore | No |
| Whakawhiti Whakamuri |
kāmera
| Resolution | MP 108 |
| pūoko | Samsung S5KHM2 |
| Pūare | f / 1.8 |
| Rahi Pika | 0.7μm |
| Rahi Tae | 1 / 1.52 " |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | 26mm (whanui) |
| anō | PDAF |
| Resolution | MP 8 |
| pūoko | Omnivision OV8856 |
| Pūare | f / 2.2 |
| Rahi Pika | 1.12μm |
| Rahi Tae | 1 / 4.0 " |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | 118? (te whanui) |
| anō |
| Resolution | MP 2 |
| pūoko | Omnivision OV02B10 |
| Pūare | f / 2.4 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | Tonotono |
| anō |
| Resolution | MP 2 |
| pūoko | Hynix HI-259 |
| Pūare | f / 2.4 |
| Rahi Pika | |
| Rahi Tae | |
| Whakamatau Matapihi | |
| arotahi | hōhonu |
| anō |
| Whakatau Whakaahua | 108 megapixels |
| Whakatau Ataata me te FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Whakapumautanga Optical (OIS) | No |
| Whakapumau Hiko (EIS) | Āe |
| Ataata Moko Moemoeā | Āe |
| āhuatanga | Arama-a-rua-rua rama, HDR, panorama |
Tohu DxOMark
| Tatauranga Waea (Mua) |
pūkoro
whakaahua
Ataata
|
| Tohu Whaiaro |
selfie
whakaahua
Ataata
|
KAMERA SELFIE
| Resolution | MP 16 |
| pūoko | Omnivision OV16A1Q |
| Pūare | f / 2.45 |
| Rahi Pika | 1.60 μm |
| Rahi Tae | |
| arotahi | |
| anō |
| Whakatau Ataata me te FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| āhuatanga | HDR, panorama |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G FAQ
Kia pehea te roa o te pākahiko o te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te pākahiko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he kaha 4820 mAh.
He NFC a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ae, kei a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G te NFC
He aha te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G reeti whakahou?
Ko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he 120 Hz te reeti whakahou.
He aha te putanga Android o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G putanga Android he Android 12, MIUI 13.
He aha te taumira whakaatu o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te taumira whakaatu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he 1080 x 2400 pika.
Kei a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he utu ahokore?
Kao, karekau he utu ahokore a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Ko te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he wai me te puehu te aukati?
Ae, ko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he wai me te puehu.
Kei te haere mai te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G me te 3.5mm headphone jack?
Ae, kei a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G te 3.5mm te waea waea.
He aha nga megapixels kamera Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he kamera 108MP.
He aha te puoro kamera o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he Samsung S5KHM2 pūoko kamera.
He aha te utu o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te utu o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G he $290.
Ko tehea putanga MIUI ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko MIUI 14 te putanga MIUI whakamutunga o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Ko tehea putanga Android ka waiho hei whakahou whakamutunga o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ko te Android 12 te putanga Android whakamutunga o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
E hia nga whakahoutanga ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te 3 MIUI me te 3 tau o nga whakahoutanga haumarutanga Android tae noa ki te MIUI 14.
E hia nga tau ka whiwhi whakahou a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G mo te 3 tau o te whakahoutanga haumarutanga mai i te 2022.
E hia nga wa ka whiwhi whakahou a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G te whakahou ia 3 marama.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kei waho o te pouaka me tehea putanga Android?
Ko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kei waho o te pouaka me MIUI 12 i runga i te Android 10
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te whakahou MIUI 13?
Kua whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te whakahou MIUI 13.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te whakahou Android 12?
Kua whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te whakahou Android 12.
Ahea ka whiwhi a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te whakahou Android 13?
Kao, kaore a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e whiwhi whakahou Android 13.
Ahea ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ka mutu te tautoko whakahou Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i te tau 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Nga Tirohanga Kaiwhakamahi me nga Whakaaro
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Arotake Ataata
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Mena kei te whakamahi koe i tenei waea, he wheako ranei koe ki tenei waea, tohua tenei whiringa.
Tohua tenei whiringa mena kaore koe i whakamahi i tenei waea ka hiahia noa koe ki te tuhi korero.
he 10 nga korero mo tenei hua.