Xiaomi Redmi नोट 9
Redmi Note 9 स्पेक्सले मिड-रेन्ज स्मार्टफोन स्तर प्रदान गर्दछ।
Xiaomi Redmi Note 9 प्रमुख विशेषताहरू
- वाटरप्रूफ प्रतिरोधी छिटो चार्जिङ उच्च ब्याट्री क्षमता हेडफोन ज्याक
- आईपीएस प्रदर्शन 1080p भिडियो रेकर्डिङ पुरानो सफ्टवेयर संस्करण कुनै 5G समर्थन छैन
Xiaomi Redmi Note 9 पूर्ण विवरणहरू
| ब्रान्ड | Redmi |
| घोषणा | २०२०, अप्रिल २३ |
| कोड को नाम | merlin |
| मोडेल संख्या | |
| विज्ञप्ति मिति | २०१,, मे |
| मूल्य बाहिर | लगभग 180 EUR |
देखाउनु
| प्रकार | आईपीएस एलसीडी |
| पक्ष अनुपात र PPI | 19.5:9 अनुपात - 395 ppi घनत्व |
| आकार | 6.53 इन्च, 104.7 सेमी2 (~ .83.5~.%% स्क्रीन-देखि-शरीर अनुपात) |
| ताजा दर | 60 हर्ट्ज |
| संकल्प | 1080 एक्स 2340 pixels |
| शिखर चमक (nit) | |
| सुरक्षा | Corning Gorilla ग्लास 5 |
| विशेषताहरु |
शरीर
| रंग |
ग्रीन ग्रे ह्वाइट |
| आयाम | 162.3 • 77.2 • ३५ मिमी (१ • 3.04 • १.0.35 in in) |
| वजन | ५५० ग्राम (१९.४ औंस) |
| सामाग्री | अगाडिको ग्लास (गोरिल्ला ग्लास ५), प्लास्टिक फ्रेम |
| प्रमाणीकरण | IP53 |
| जल प्रतिरोधी | आवश्यक छ |
| सेंसर | फिंगरप्रिन्ट (पछाडि माउन्ट गरिएको), एक्सेलेरोमिटर, गाइरो, प्रोक्सिमिटी, कम्पास |
| 3.5mm जैक | आवश्यक छ |
| NFC | होइन |
| इन्फ्रारेड | आवश्यक छ |
| USB प्रकार | 2.0, प्रकार सी सी 1.0 उलटा कनेक्टर |
| शीतलन प्रणाली | |
| HDMI | |
| लाउडस्पीकर लाउडनेस (dB) |
नेटवर्क
फ्रिक्वेन्सीहरू
| प्रविधि | जीएसएम / एचएसपिए / एलटीई |
| 2G ब्यान्ड | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 र SIM 2 |
| 3G ब्यान्ड | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G ब्यान्ड | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G ब्यान्ड | |
| टीडी-SCDMA | |
| नेविगेशन | हो, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS सँग |
| सञ्जाल स्पीड | HSPA .42.2२.२ / 5.76 MBS, LTE-A |
| सिम कार्ड प्रकार | दोहोरो सिम (नानो-सिम, दोहोरो खडा-द्वारा) |
| सिम क्षेत्रको संख्या | 2 सिम |
| वाइफाइ | वाइफाइ 802.11०२.११ ए / बी / जी / एन / एसी, डुअल-ब्यान्ड, वाइफाइ प्रत्यक्ष, हटस्पट |
| ब्लुटुथ | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | आवश्यक छ |
| एफएम रेडियो | होइन |
| शरीर SAR (AB) | |
| हेड SAR (AB) | |
| शरीर SAR (ABD) | |
| हेड SAR (ABD) | |
मंच
| Chipset | मिडियाटेक हेलियो G85 |
| CPU | अक्टा-कोर १.2.0 GHz |
| बिट्स | B२ बिट |
| कोर | 8 कोर कोर |
| प्रक्रिया प्रविधि | 12 एनएम |
| GPU | माली- G52 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU फ्रिक्वेन्सी | |
| एन्ड्रोइड संस्करण | एन्ड्रोइड १०, MIUI १२ |
| प्ले स्टोर |
MEMORY
| RAM क्षमता | 3GB RAM - 4GB RAM |
| RAM प्रकार | |
| भण्डारण | 64GB - 128GB |
| एसडी कार्ड स्लॉट | माइक्रोएसडीएक्ससी (समर्पित स्लट) |
प्रदर्शन स्कोरहरू
Antutu स्कोर |
205k
• Antutu v8
|
ब्याट्रि
| क्षमता | 5020 mAh |
| प्रकार | ली-पो |
| द्रुत चार्ज प्रविधि | |
| चार्ज गति | 18W |
| भिडियो प्लेब्याक समय | |
| द्रुत शुल्क | हो, 18W |
| वायरलेस चार्जिंग | होइन |
| रिभर्स चार्ज |
क्यामेरा
| संकल्प | 48 सांसद |
| सेंसर | सामसु S S5KGM1 |
| प्वाल | f / 1.8 |
| पिक्सेल आकार | १०µm |
| सेंसर आकार | 1 / 2.0 " |
| ओप्टिकल जूम | |
| लेन्स | 26mm (चौडा) |
| अतिरिक्त | PDAF |
| संकल्प | 8 सांसद |
| सेंसर | |
| प्वाल | f / 2.2 |
| पिक्सेल आकार | १०µm |
| सेंसर आकार | 1 / 4.0 " |
| ओप्टिकल जूम | |
| लेन्स | 118° (अल्ट्रावाइड) |
| अतिरिक्त |
| संकल्प | 2 सांसद |
| सेंसर | |
| प्वाल | f / 2.4 |
| पिक्सेल आकार | |
| सेंसर आकार | |
| ओप्टिकल जूम | |
| लेन्स | म्याक्रो |
| अतिरिक्त | AF |
| संकल्प | 2 सांसद |
| सेंसर | |
| प्वाल | f / 2.4 |
| पिक्सेल आकार | |
| सेंसर आकार | |
| ओप्टिकल जूम | |
| लेन्स | गहिराई |
| अतिरिक्त |
| छवि संकल्प | 48 मेगापिक्सेल |
| भिडियो रिजोल्युसन र FPS | 1080 @ 30 |
| अप्टिकल स्थिरीकरण (OIS) | होइन |
| इलेक्ट्रोनिक स्थिरीकरण (EIS) | आवश्यक छ |
| ढिलो गति भिडियो | |
| विशेषताहरु | एलईडी फ्ल्यास, HDR, दृश्य |
DxOMark स्कोर
| मोबाइल स्कोर (पछाडि) |
मोबाइल
फोटो
भिडियो
|
| सेल्फी स्कोर |
Selfie
फोटो
भिडियो
|
सेल्फी क्यामेरा
| संकल्प | 13 सांसद |
| सेंसर | |
| प्वाल | f / 2.3 |
| पिक्सेल आकार | १०µm |
| सेंसर आकार | 1 / 3.1 " |
| लेन्स | |
| अतिरिक्त |
| भिडियो रिजोल्युसन र FPS | 1080p @ 30fps |
| विशेषताहरु | HDR, दृश्यहरू |
Xiaomi Redmi Note 9 FAQ
Xiaomi Redmi Note 9 को ब्याट्री कति समय टिक्छ?
Xiaomi Redmi Note 9 को ब्याट्रीको क्षमता 5020 mAh छ।
के Xiaomi Redmi Note 9 मा NFC छ?
होइन, Xiaomi Redmi Note 9 सँग NFC छैन
Xiaomi Redmi Note 9 रिफ्रेस रेट के हो?
Xiaomi Redmi Note 9 मा 60 Hz रिफ्रेस रेट छ।
Xiaomi Redmi Note 9 को एन्ड्रोइड संस्करण के हो?
Xiaomi Redmi Note 9 Android संस्करण एन्ड्रोइड 11, MIUI 12.5 हो।
Xiaomi Redmi Note 9 को डिस्प्ले रिजोल्युसन के हो?
Xiaomi Redmi Note 9 डिस्प्ले रिजोल्युसन 1080 x 2340 पिक्सेल छ।
के Xiaomi Redmi Note 9 मा वायरलेस चार्जिङ छ?
होइन, Xiaomi Redmi Note 9 मा वायरलेस चार्जिङ छैन।
के Xiaomi Redmi Note 9 पानी र धुलो प्रतिरोधी छ?
हो, Xiaomi Redmi Note 9 मा पानी र धुलो प्रतिरोधी छ।
के Xiaomi Redmi Note 9 मा 3.5mm हेडफोन ज्याक छ?
हो, Xiaomi Redmi Note 9 मा 3.5mm हेडफोन ज्याक छ।
Xiaomi Redmi Note 9 क्यामेरा मेगापिक्सेल के हो?
Xiaomi Redmi Note 9 मा 48MP क्यामेरा छ।
Xiaomi Redmi Note 9 को क्यामेरा सेन्सर के हो?
Xiaomi Redmi Note 9 मा Samsung S5KGM1 क्यामेरा सेन्सर छ।
Xiaomi Redmi Note 9 को मूल्य कति छ?
Xiaomi Redmi Note 9 को मूल्य $130 छ।
कुन MIUI संस्करण Xiaomi Redmi Note 9 को अन्तिम अपडेट हुनेछ?
MIUI 14 Xiaomi Redmi Note 9 को अन्तिम MIUI संस्करण हुनेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 को अन्तिम अपडेट कुन एन्ड्रोइड संस्करण हुनेछ?
एन्ड्रोइड १२ Xiaomi Redmi Note 12 को अन्तिम एन्ड्रोइड संस्करण हुनेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 ले कति अपडेटहरू प्राप्त गर्नेछ?
Xiaomi Redmi Note 9 ले MIUI 3 सम्म 3 वर्षको MIUI र एन्ड्रोइड सुरक्षा अपडेटहरू प्राप्त गर्नेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 ले कति वर्षमा अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्नेछ?
Xiaomi Redmi Note 9 ले 3 देखि 2022 वर्षको सुरक्षा अपडेट प्राप्त गर्नेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 ले कति पटक अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्नेछ?
Xiaomi Redmi Note 9 हरेक ३ महिनामा अपडेट हुन्छ।
Xiaomi Redmi Note 9 आउट अफ बक्स कुन एन्ड्रोइड संस्करणसँग छ?
एन्ड्रोइड १० मा आधारित MIUI 9 सँग Xiaomi Redmi Note 11 आउट अफ बक्स
Xiaomi Redmi Note 9 ले MIUI 13 अपडेट कहिले प्राप्त गर्नेछ?
Xiaomi Redmi Note 9 ले Q13 3 मा MIUI 2022 अपडेट प्राप्त गर्नेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 ले Android 12 अपडेट कहिले प्राप्त गर्नेछ?
Xiaomi Redmi Note 9 ले Q12 3 मा Android 2022 अपडेट प्राप्त गर्नेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 ले Android 13 अपडेट कहिले प्राप्त गर्नेछ?
होइन, Xiaomi Redmi Note 9 ले एन्ड्रोइड 13 अपडेट प्राप्त गर्ने छैन।
Xiaomi Redmi Note 9 अपडेट समर्थन कहिले समाप्त हुन्छ?
Xiaomi Redmi Note 9 अपडेट समर्थन 2023 मा समाप्त हुनेछ।
Xiaomi Redmi Note 9 प्रयोगकर्ता समीक्षा र विचारहरू
Xiaomi Redmi Note 9 भिडियो समीक्षाहरू
Xiaomi Redmi नोट 9
×

यदि तपाइँ यो फोन प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ वा यो फोन संग अनुभव छ भने, यो विकल्प चयन गर्नुहोस्।
यदि तपाईंले यो फोन प्रयोग गर्नुभएको छैन र केवल टिप्पणी लेख्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प चयन गर्नुहोस्।
त्यहाँ छन् 82 यो उत्पादन मा टिप्पणी।