जियोमी रेड्डी
Xiaomi Redmi 5 कम मूल्यको लागि उच्च गुणस्तरको मेटल बडी स्मार्टफोन हो।
Xiaomi Redmi प्रमुख विशेषताहरू
- हेडफोन ज्याक बहु रंग विकल्पहरू SD कार्ड क्षेत्र उपलब्ध छ
- आईपीएस प्रदर्शन थप बिक्री छैन 1080p भिडियो रेकर्डिङ कम ब्याट्री क्षमता
Xiaomi Redmi पूर्ण विवरण
सामान्य चश्मा
LAUNCH
| ब्रान्ड | Redmi |
| घोषणा | |
| कोड को नाम | HM2013023 |
| मोडेल संख्या | 2013023 |
| विज्ञप्ति मिति | 2013, अगस्त रिलीज |
| मूल्य बाहिर | लगभग 100 EUR |
देखाउनु
| प्रकार | आईपीएस एलसीडी |
| पक्ष अनुपात र PPI | 16:9 अनुपात - 312 ppi घनत्व |
| आकार | 4.7 इन्च, 60.9 सेमी2 (~ .64.4~.%% स्क्रीन-देखि-शरीर अनुपात) |
| ताजा दर | 60 हर्ट्ज |
| संकल्प | 720 एक्स 1280 pixels |
| शिखर चमक (nit) | |
| सुरक्षा | Corning Gorilla ग्लास 2 |
| विशेषताहरु |
शरीर
| रंग |
काले चिनियाँ रातो ग्रीन पहेंलो प्यानलहरू |
| आयाम | १137. x x .69 9.9.२ x .5.39 ..2.72 मिमी (.0.39..XNUMX१ x २.XNUMX x x ०. XNUMX इन) |
| वजन | ५५० ग्राम (१९.४ औंस) |
| सामाग्री | |
| प्रमाणीकरण | |
| जल प्रतिरोधी | |
| सेंसर | एक्सेलेरोमीटर, गाइरो, निकटता, कम्पास |
| 3.5mm जैक | आवश्यक छ |
| NFC | होइन |
| इन्फ्रारेड | |
| USB प्रकार | microUSB 2.0, USB होस्ट |
| शीतलन प्रणाली | |
| HDMI | |
| लाउडस्पीकर लाउडनेस (dB) |
नेटवर्क
फ्रिक्वेन्सीहरू
| प्रविधि | जीएसएम / HSPA |
| 2G ब्यान्ड | GSM - 900 / 1800 / 1900 |
| 3G ब्यान्ड | HSDPA - 900 / 2100 |
| 4G ब्यान्ड | |
| 5G ब्यान्ड | |
| टीडी-SCDMA | |
| नेविगेशन | हो, A-GPS को साथ |
| सञ्जाल स्पीड | Hspa |
अरूलाई
| सिम कार्ड प्रकार | दोहोरो सिम |
| सिम क्षेत्रको संख्या | 2 |
| वाइफाइ | वाइफाइ 802.11०२.११ बी / जी / एन, वाइफाइ प्रत्यक्ष, हटस्पट |
| ब्लुटुथ | 4.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| एफएम रेडियो | आवश्यक छ |
SAR मूल्यFCC सीमा 1.6 W/kg टिस्युको 1 ग्रामको मात्रामा मापन गरिन्छ।
| शरीर SAR (AB) | |
| हेड SAR (AB) | |
| शरीर SAR (ABD) | |
| हेड SAR (ABD) | |
प्रदर्शन
मंच
| Chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| CPU | क्वाड-कोर १.२ GHz कोर्टेक्स- A1.5 |
| बिट्स | |
| कोर | |
| प्रक्रिया प्रविधि | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU Cores | |
| GPU फ्रिक्वेन्सी | |
| एन्ड्रोइड संस्करण | Android 4.2.२.२ (Jelly Bean) |
| प्ले स्टोर |
MEMORY
| RAM क्षमता | 1 जीबी RAM |
| RAM प्रकार | |
| भण्डारण | 4 जीबी |
| एसडी कार्ड स्लॉट | microSD, 32 GB सम्म (समर्पित स्लट) |
प्रदर्शन स्कोरहरू
Antutu स्कोर |
• Antutu
|
ब्याट्रि
| क्षमता | 2000 mAh |
| प्रकार | ली-पो |
| द्रुत चार्ज प्रविधि | |
| चार्ज गति | 5W |
| भिडियो प्लेब्याक समय | |
| द्रुत शुल्क | |
| वायरलेस चार्जिंग | |
| रिभर्स चार्ज |
क्यामेरा
मुख्य क्यामेरा निम्न सुविधाहरू सफ्टवेयर अद्यावधिक संग भिन्न हुन सक्छ।
| छवि संकल्प | 8 मेगापिक्सेल |
| भिडियो रिजोल्युसन र FPS | 1080 @ 30 |
| अप्टिकल स्थिरीकरण (OIS) | होइन |
| इलेक्ट्रोनिक स्थिरीकरण (EIS) | |
| ढिलो गति भिडियो | |
| विशेषताहरु | डुअल एलईडी फ्ल्यास, HDR |
DxOMark स्कोर
| मोबाइल स्कोर (पछाडि) |
मोबाइल
फोटो
भिडियो
|
| सेल्फी स्कोर |
Selfie
फोटो
भिडियो
|
सेल्फी क्यामेरा
पहिलो क्यामेरा
| संकल्प | 1.3 सांसद |
| सेंसर | |
| प्वाल | |
| पिक्सेल आकार | |
| सेंसर आकार | |
| लेन्स | |
| अतिरिक्त |
| भिडियो रिजोल्युसन र FPS | 720p @ 30fps |
| विशेषताहरु |
Xiaomi Redmi FAQ
Xiaomi Redmi को ब्याट्री कति समय टिक्छ?
Xiaomi Redmi ब्याट्रीको क्षमता 2000 mAh छ।
के Xiaomi Redmi सँग NFC छ?
होइन, Xiaomi Redmi सँग NFC छैन
Xiaomi Redmi रिफ्रेस रेट के हो?
Xiaomi Redmi को 60 Hz रिफ्रेस रेट छ।
Xiaomi Redmi को एन्ड्रोइड संस्करण के हो?
Xiaomi Redmi एन्ड्रोइड संस्करण एन्ड्रोइड 4.2 (जेली बीन) हो।
Xiaomi Redmi को डिस्प्ले रिजोल्युसन के हो?
Xiaomi Redmi डिस्प्ले रिजोल्युसन 720 x 1280 पिक्सेल छ।
के Xiaomi Redmi सँग वायरलेस चार्जिङ छ?
होइन, Xiaomi Redmi सँग वायरलेस चार्जिङ छैन।
के Xiaomi Redmi पानी र धुलो प्रतिरोधी छ?
होइन, Xiaomi Redmi मा पानी र धुलो प्रतिरोधी छैन।
के Xiaomi Redmi 3.5mm हेडफोन ज्याकको साथ आउँछ?
हो, Xiaomi Redmi सँग 3.5mm हेडफोन ज्याक छ।
Xiaomi Redmi क्यामेरा मेगापिक्सेल के हो?
Xiaomi Redmi मा 8MP क्यामेरा छ।
Xiaomi Redmi को मूल्य कति छ?
Xiaomi Redmi को मूल्य $15 छ।
Xiaomi Redmi प्रयोगकर्ता समीक्षा र विचार
Xiaomi Redmi भिडियो समीक्षा
Youtube मा समीक्षा गर्नुहोस्
जियोमी रेड्डी
×
यदि तपाइँ यो फोन प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ वा यो फोन संग अनुभव छ भने, यो विकल्प चयन गर्नुहोस्।
यदि तपाईंले यो फोन प्रयोग गर्नुभएको छैन र केवल टिप्पणी लेख्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प चयन गर्नुहोस्।
त्यहाँ छन् 0 यो उत्पादन मा टिप्पणी।