Xiaomi Pad 5 Pro 5G
Xiaomi Pad 5 Pro 5G is de eerste 5G-tablet van Xiaomi.
Xiaomi Pad 5 Pro 5G Belangrijkste specificaties
- Hoge refresh rate snel opladen Hoge RAM-capaciteit Hoge batterijcapaciteit
- IPS-scherm Geen SD-kaartsleuf Geen hoofdtelefoonaansluiting Oude softwareversie
Xiaomi Pad 5 Pro 5G Volledige specificaties
| Merk | Xiaomi |
| Aangekondigd | |
| Codenaam | opsomming |
| Modelnummer | |
| Release Date | 2021 augustus 10 |
| Uit prijs | Over 330 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 16:10 - dichtheid 274 ppi |
| Grootte | 11.0 inch, 350.9 cm2 (~ 82.8% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolutie | 1600 x 2560 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | |
| Bescherming | |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Zwart Wit |
| Afmetingen | 254.7 • 166.3 • 6.9 mm (10.03 • 6.55 • 0.27 binnen) |
| Gewicht | 515 gr (1.14 lb) |
| Materiaal | Glazen voorkant, aluminium achterkant, plastic achterkant |
| Certificering | |
| water Resistant | |
| Sensoren | Versnellingsmeter, gyroscoop, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Nee |
| NFC | Nee |
| Infrarood | |
| USB Type | USB Type-C |
| Koelsysteem | |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G-banden | GSM-850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G-banden | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G-banden | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 19, 34, 38, 39, 40, 41, 42 |
| 5G-banden | 1, 3, 28, 41, 77, 78 Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS (alleen 5G-model) |
| Netwerk snelheid | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM Card Type | Nano-SIM |
| Nummer van SIM-gebied | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | Qualcomm SM8250-AC Leeuwebek 870 5G (7 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Bits | |
| Cores | |
| Procestechnologie | |
| GPU | Adreno 650 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 11, 12.5 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 256 GB 6 GB RAM |
| RAM Type | |
| Opslag | 128 GB 6 GB RAM |
| SD-kaartsleuf | Nee |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Accu
| Hefvermogen | 8600 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 22.5W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | |
| Draadloos opladen | |
| Achteruit opladen |
camera
| Beeldresolutie | 5G-model: 50 megapixels |
| Videoresolutie en FPS | 4K bij 30 fps, 1080p bij 30 fps |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | |
| Slow motion video | |
| Kenmerken | Dubbele LED-flitser, panorama, HDR |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 8 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Pad 5 Pro 5G
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Pad 5 Pro 5G mee?
De batterij van de Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft een capaciteit van 8600 mAh.
Heeft Xiaomi Pad 5 Pro 5G NFC?
Nee, Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft geen NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van de Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft een verversingssnelheid van 120 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
De Xiaomi Pad 5 Pro 5G Android-versie is Android 11, MIUI 12.5.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
De schermresolutie van de Xiaomi Pad 5 Pro 5G is 1600 x 2560 pixels.
Heeft Xiaomi Pad 5 Pro 5G draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Pad 5 Pro 5G beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Pad 5 Pro 5G water- en stofbestendig?
Nee, Xiaomi Pad 5 Pro 5G is niet water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Pad 5 Pro 5G geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Nee, Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft geen hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de megapixels van de Xiaomi Pad 5 Pro 5G-camera?
De Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft een 50MP-camera.
Wat is de prijs van Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
De prijs van Xiaomi Pad 5 Pro 5G is $ 520.
Welke MIUI-versie is de laatste update van Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
MIUI 15 wordt de laatste MIUI-versie van Xiaomi Pad 5 Pro 5G.
Welke Android-versie is de laatste update van Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
Android 13 wordt de laatste Android-versie van Xiaomi Pad 5 Pro 5G.
Hoeveel updates krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G krijgt 3 MIUI en 3 jaar Android-beveiligingsupdates tot MIUI 15.
Hoeveel jaar krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G updates?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G krijgt sinds 3 2022 jaar beveiligingsupdate.
Hoe vaak krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G updates?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G krijgt elke 3 maanden een update.
Xiaomi Pad 5 Pro 5G uit de doos met welke Android-versie?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G uit de doos met MIUI 12.5 gebaseerd op Android 11
Wanneer krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G de MIUI 13-update?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G heeft al een MIUI 13-update gekregen.
Wanneer krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G de Android 12-update?
Xiaomi Pad 5 Pro 5G krijgt in het derde kwartaal van 12 een Android 3L-update
Wanneer krijgt Xiaomi Pad 5 Pro 5G de Android 13-update?
Ja, de Xiaomi Pad 5 Pro 5G krijgt in het derde kwartaal van 13 een Android 3-update.
Wanneer eindigt de ondersteuning voor de Xiaomi Pad 5 Pro 5G-update?
De ondersteuning voor de Xiaomi Pad 5 Pro 5G-update eindigt in 2024.
Xiaomi Pad 5 Pro 5G Gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Pad 5 Pro 5G-videorecensies
Xiaomi Pad 5 Pro 5G
×

Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 0 opmerkingen over dit product.