Xiaomi redmi 7
De specificaties van Redmi 7 zijn goed voor typische gebruikers.
Xiaomi Redmi 7 Belangrijkste specificaties
- Waterdicht bestendig Hoge batterijcapaciteit Hoofdtelefoonaansluiting Infrarood
- IPS-scherm Geen omzet meer 1080p video-opname HD+ scherm
Xiaomi Redmi 7 Volledige specificaties
Algemeen Specs
LANCERING
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | |
| Codenaam | onclite |
| Modelnummer | |
| Release Date | 2019, maart |
| Uit prijs | Over 130 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 19:9 - dichtheid 269 ppi |
| Grootte | 6.26 inch, 97.8 cm2 (~ 81.5% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolutie | 720 x 1520 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass 5 |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Maan rood Eclipse Black Comet Blue |
| Afmetingen | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 in) |
| Gewicht | 180 gr (6.35 oz) |
| Materiaal | Kunststof |
| Certificering | |
| water Resistant | Ja |
| Sensoren | Vingerafdruk (achteraan gemonteerd), versnellingsmeter, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nee |
| Infrarood | Ja |
| USB Type | microUSB 2.0, USB On-the-Go |
| Koelsysteem | |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Wereldwijd |
| 4G-banden | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G-banden | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Netwerk snelheid | HSPA, LTE-A |
Andere
| SIM Card Type | Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
SAR-WAARDEDe FCC-limiet is 1.6 W/kg gemeten in een volume van 1 gram weefsel.
| Lichaams-SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Hoofd-SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Lichaams-SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Hoofd-SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR India: hoofd - 1.031 W/kg - Lichaam: 0.573 W/kg P2i nanocoating |
Prestaties
PLATFORM
| chipset | Qualcomm SDM632 Leeuwenbek 632 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Goud & 4x1.8 GHz Kryo 250 Zilver) |
| Bits | 64Bit |
| Cores | 8 Core |
| Procestechnologie | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 10, 12.5 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM Type | LPDDR3 |
| Opslag | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD-kaartsleuf | microSD, tot 1 TB (speciaal slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
105k
• Antutu v7
|
Accu
| Hefvermogen | 4000 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 10W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | Ja |
| Draadloos opladen | |
| Achteruit opladen |
camera
HOOFDCAMERA De volgende functies kunnen variëren afhankelijk van de software-update.
| Beeldresolutie | 4032 x 3024 pixels, 12.19 MP |
| Videoresolutie en FPS | 1080 @ 3060 |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | |
| Slow motion video | Ja |
| Kenmerken | LED-flitser, HDR, panorama |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
Eerste camera
| Resolutie | 8 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken | HDR |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi 7
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi 7 mee?
De Xiaomi Redmi 7-batterij heeft een capaciteit van 4000 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi 7 NFC?
Nee, Xiaomi Redmi 7 heeft geen NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi 7?
De Xiaomi Redmi 7 Android-versie is Android 10, MIUI 12.5.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi 7?
De schermresolutie van de Xiaomi Redmi 7 bedraagt 720 x 1520 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi 7 draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi 7 beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi 7 water- en stofbestendig?
Ja, Xiaomi Redmi 7 is water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi 7 geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi 7 heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de cameramegapixels van de Xiaomi Redmi 7?
De Xiaomi Redmi 7 heeft een 12MP-camera.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi 7?
De prijs van Xiaomi Redmi 7 is $ 60.
Xiaomi Redmi 7 gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi 7-videorecensies
Recensie op Youtube
Xiaomi redmi 7
×

Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 9 opmerkingen over dit product.