Xiaomi redmi 8
Redmi 8 heeft een goede camera voor zijn prijs.
Xiaomi Redmi 8 Belangrijkste specificaties
- Waterdicht bestendig snel opladen Hoge batterijcapaciteit Hoofdtelefoonaansluiting
- IPS-scherm Geen omzet meer 1080p video-opname HD+ scherm
Xiaomi Redmi 8 Volledige specificaties
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | October 10, 2019 |
| Codenaam | Olijfgroen |
| Modelnummer | |
| Release Date | October 12, 2019 |
| Uit prijs | Over 100 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 19:9 - dichtheid 270 ppi |
| Grootte | 6.22 inch, 96.6 cm2 (~ 81.8% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolutie | 720 x 1520 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass 5 |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Zwart Rood Blauw |
| Afmetingen | 156.5 • 75.4 • 9.4 mm (6.16 • 2.97 • 0.37 binnen) |
| Gewicht | 188 gr (6.63 oz) |
| Materiaal | Kunststof |
| Certificering | P2i Spatwaterdichte bescherming |
| water Resistant | Ja |
| Sensoren | Vingerafdruk (achteraan gemonteerd), versnellingsmeter, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nee |
| Infrarood | Ja |
| USB Type | 2.0, Type-C 1.0 omkeerbare connector, USB On-The-Go |
| Koelsysteem | |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA-850/900/1900/2100 |
| 4G-banden | LTE-band - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| 5G-banden | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Netwerk snelheid | HSPA, LTE-A |
| SIM Card Type | Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | Qualcomm Snapdragon 439 |
| CPU | Octa-core (2x1.95 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53) |
| Bits | 64Bit |
| Cores | 8 Core |
| Procestechnologie | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU-kernen | 2 |
| GPU-frequentie | 500 MHz |
| Android-versie | Android 11, 12.5 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 3GB / 4GB |
| RAM Type | LPDDR4 |
| Opslag | 32GB / 64GB |
| SD-kaartsleuf | microSD, tot 512 GB (speciaal slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
84k
• Antutu v7
|
Accu
| Hefvermogen | 5200 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 18W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Achteruit opladen |
camera
| Resolutie | |
| Sensor | Sony IMX363 Exmor RS |
| opening | f / 1.8 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| Optische zoom | |
| lens | |
| Extra |
| Beeldresolutie | 4288 x 2843 pixels, 12.19 MP |
| Videoresolutie en FPS | 1080 @ 30 |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | Ja |
| Slow motion video | Ja |
| Kenmerken | LED-flitser, HDR, panorama |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 8 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken | HDR |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi 8
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi 8 mee?
De Xiaomi Redmi 8-batterij heeft een capaciteit van 5200 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi 8 NFC?
Nee, Xiaomi Redmi 8 heeft geen NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van Xiaomi Redmi 8?
Xiaomi Redmi 8 heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi 8?
De Xiaomi Redmi 8 Android-versie is Android 11, MIUI 12.5.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi 8?
De schermresolutie van de Xiaomi Redmi 8 bedraagt 720 x 1520 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi 8 draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi 8 beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi 8 water- en stofbestendig?
Ja, Xiaomi Redmi 8 is water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi 8 geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi 8 heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de cameramegapixels van de Xiaomi Redmi 8?
De Xiaomi Redmi 8 heeft een 12MP-camera.
Wat is de camerasensor van Xiaomi Redmi 8?
De Xiaomi Redmi 8 heeft een Sony IMX363 Exmor RS-camerasensor.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi 8?
De prijs van Xiaomi Redmi 8 is $ 65.
Welke MIUI-versie zal de laatste update van Xiaomi Redmi 8 zijn?
MIUI 12.5 wordt de laatste MIUI-versie van Xiaomi Redmi 8.
Welke Android-versie is de laatste update van Xiaomi Redmi 8?
Android 10 wordt de laatste Android-versie van Xiaomi Redmi 8.
Hoeveel updates krijgt Xiaomi Redmi 8?
Xiaomi Redmi 8 krijgt 2 MIUI en 3 jaar Android-beveiligingsupdates tot MIUI 12.5.
Hoeveel jaar krijgt Xiaomi Redmi 8 updates?
Xiaomi Redmi 8 krijgt sinds 3 2022 jaar beveiligingsupdate.
Hoe vaak krijgt Xiaomi Redmi 8 updates?
Xiaomi Redmi 8 krijgt elke 3 maanden een update.
Xiaomi Redmi 8 uit doos met welke Android-versie?
Xiaomi Redmi 8 uit de doos met MIUI 10 gebaseerd op Android 9.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8 de MIUI 13-update?
Xiaomi Redmi 8 krijgt geen MIUI 13-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8 de Android 12-update?
Xiaomi Redmi 8 krijgt geen Android 12-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8 de Android 13-update?
Nee, Xiaomi Redmi 8 krijgt geen Android 13-update.
Wanneer eindigt de ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 8-update?
De ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 8-update eindigt in 2022.
Xiaomi Redmi 8 gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi 8-videorecensies
Xiaomi redmi 8
×

Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 21 opmerkingen over dit product.