Xiaomi Redmi 8A Dubbel
Redmi 8A dual heeft een dubbele camera-instelling, dat is het enige verschil.
Xiaomi Redmi 8A Dual Key-specificaties
- Hoge batterijcapaciteit Hoofdtelefoonaansluiting Meerdere kleuropties SD-kaartgebied beschikbaar
- IPS-scherm Geen omzet meer 1080p video-opname HD+ scherm
Xiaomi Redmi 8A Dual Volledige specificaties
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | 2020, 11 februari |
| Codenaam | olijfhout |
| Modelnummer | |
| Release Date | 2020, 18 februari |
| Uit prijs | Over 80 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 19:9 - dichtheid 270 ppi |
| Grootte | 6.22 inch, 96.6 cm2 (~ 81.8% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolutie | 720 x 1520 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | 400 cd/m² |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass 5 |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Wit Blauw Grijs |
| Afmetingen | 156.5 • 75.4 • 9.4 mm (6.16 • 2.97 • 0.37 binnen) |
| Gewicht | 188 gr (6.63 oz) |
| Materiaal | Glazen voorkant (Gorilla Glass 5), plastic achterkant, plastic frame |
| Certificering | |
| water Resistant | |
| Sensoren | Accelerometer, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nee |
| Infrarood | |
| USB Type | 2.0, Type-C 1.0 omkeerbare connector, USB On-The-Go |
| Koelsysteem | Nee |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA-850/900/1900/2100 |
| 4G-banden | LTE-band - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| 5G-banden | |
| TD-SCDMA | |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, BDS |
| Netwerk snelheid | HSPA, LTE-A |
| SIM Card Type | Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-radio | Ja |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | Qualcomm Leeuwebek 439 (SDM439) |
| CPU | Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4x1.45 GHz Cortex A53) |
| Bits | 64Bit |
| Cores | 8 Kern Kern |
| Procestechnologie | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 11, 12.5 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 2 / 3GB RAM |
| RAM Type | |
| Opslag | 32GB rom |
| SD-kaartsleuf | microSDXC (speciaal slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Accu
| Hefvermogen | 5000 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 10W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | Ja, 18W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Achteruit opladen |
camera
| Resolutie | 13 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.2 |
| Pixel Size | 1.12μm |
| Sensor grootte | 1 / 3.1 " |
| Optische zoom | |
| lens | Wijd |
| Extra | PDAF |
| Resolutie | 2 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| Optische zoom | |
| lens | Diepte |
| Extra |
| Beeldresolutie | 13 megapixels |
| Videoresolutie en FPS | 1080 @ 30 |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | Nee |
| Slow motion video | |
| Kenmerken | LED-flitser, HDR, panorama |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 8 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.0 |
| Pixel Size | 1.12μm |
| Sensor grootte | 1 / 4 " |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken | HDR |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi 8A Dual
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi 8A Dual mee?
De Xiaomi Redmi 8A Dual-batterij heeft een capaciteit van 5000 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi 8A Dual NFC?
Nee, Xiaomi Redmi 8A Dual heeft geen NFC
Wat is Xiaomi Redmi 8A Dubbele vernieuwingsfrequentie?
Xiaomi Redmi 8A Dual heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi 8A Dual?
De Xiaomi Redmi 8A Dual Android-versie is Android 11, MIUI 12.5.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi 8A Dual?
De Xiaomi Redmi 8A Dual-schermresolutie is 720 x 1520 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi 8A Dual draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi 8A Dual beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi 8A Dual water- en stofbestendig?
Nee, Xiaomi Redmi 8A Dual is niet water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi 8A Dual geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi 8A Dual heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de Xiaomi Redmi 8A dubbele camera-megapixels?
De Xiaomi Redmi 8A Dual heeft een 13MP-camera.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi 8A Dual?
De prijs van Xiaomi Redmi 8A Dual is $ 85.
Welke MIUI-versie zal de laatste update zijn van Xiaomi Redmi 8A Dual?
MIUI 12.5 wordt de laatste MIUI-versie van Xiaomi Redmi 8A Dual.
Welke Android-versie is de laatste update van Xiaomi Redmi 8A Dual?
Android 10 wordt de laatste Android-versie van Xiaomi Redmi 8A Dual.
Hoeveel updates krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt 2 MIUI en 3 jaar Android-beveiligingsupdates tot MIUI 12.5.
Hoeveel jaar krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual updates?
Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt sinds 3 2022 jaar beveiligingsupdate.
Hoe vaak krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual updates?
Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt elke 3 maanden een update.
Xiaomi Redmi 8A Dual uit de doos met welke Android-versie?
Xiaomi Redmi 8A Dual uit de doos met MIUI 10 gebaseerd op Android 9.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual de MIUI 13-update?
Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt geen MIUI 13-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual de Android 12-update?
Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt geen Android 12-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 8A Dual de Android 13-update?
Nee, Xiaomi Redmi 8A Dual krijgt geen Android 13-update.
Wanneer eindigt de ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 8A Dual-update?
Ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 8A Dual-update eindigt in 2022.
Xiaomi Redmi 8A Dubbele gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi 8A dubbele videorecensies
Xiaomi Redmi 8A Dubbel
×

Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 9 opmerkingen over dit product.