Xiaomi redmi 9i
REdmi 9i is een andere exclusieve smartphone voor India.
Xiaomi Redmi 9i Belangrijkste specificaties
- Hoge batterijcapaciteit Hoofdtelefoonaansluiting Meerdere kleuropties SD-kaartgebied beschikbaar
- IPS-scherm 1080p video-opname HD+ scherm Oude softwareversie
Xiaomi Redmi 9i Volledige specificaties
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | 2020 september 15 |
| Codenaam | paardebloem |
| Modelnummer | M2006C3LII |
| Release Date | 2020 september 18 |
| Uit prijs | Over 100 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 20:9 - dichtheid 269 ppi |
| Grootte | 6.53 inch, 102.9 cm2 (~ 81.0% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolutie | 720 x 1600 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | 270 neten |
| Bescherming | |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Zwart Blauw Groen |
| Afmetingen | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 binnen) |
| Gewicht | 194 gr (6.84 oz) |
| Materiaal | |
| Certificering | |
| water Resistant | Nee |
| Sensoren | Accelerometer, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nee |
| Infrarood | Nee |
| USB Type | microUSB 2.0, USB On-the-Go |
| Koelsysteem | Nee |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA-850/900/1900/2100 |
| 4G-banden | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G-banden | |
| TD-SCDMA | |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, BDS |
| Netwerk snelheid | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM Card Type | Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 en 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| Cores | 8 Kern Kern |
| Procestechnologie | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 11, 12.5 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | RAM 4GB |
| RAM Type | |
| Opslag | 64 GB / 128 GB ROM |
| SD-kaartsleuf | microSDXC (speciaal slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
102.000
• Antutu v8
|
Accu
| Hefvermogen | 5000 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 10W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | |
| Draadloos opladen | |
| Achteruit opladen |
camera
| Resolutie | 13 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.2 |
| Pixel Size | 1.0μm |
| Sensor grootte | |
| Optische zoom | |
| lens | 28 mm (breed) |
| Extra | PDAF |
| Beeldresolutie | 13 megapixels |
| Videoresolutie en FPS | 1080 @ 30 |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | Nee |
| Slow motion video | Ja |
| Kenmerken | LED-flitser, HDR |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 5 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.2 |
| Pixel Size | 1.12μm |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken | HDR |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi 9i
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi 9i mee?
De batterij van de Xiaomi Redmi 9i heeft een capaciteit van 5000 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi 9i NFC?
Nee, Xiaomi Redmi 9i heeft geen NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi 9i?
De Xiaomi Redmi 9i Android-versie is Android 11, MIUI 12.5.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi 9i?
De schermresolutie van de Xiaomi Redmi 9i is 720 x 1600 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi 9i draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi 9i beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi 9i water- en stofbestendig?
Nee, Xiaomi Redmi 9i is niet water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi 9i geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi 9i heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de cameramegapixels van de Xiaomi Redmi 9i?
De Xiaomi Redmi 9i heeft een 13MP-camera.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi 9i?
De prijs van Xiaomi Redmi 9i is $ 115.
Welke MIUI-versie is de laatste update van Xiaomi Redmi 9i?
MIUI 13 wordt de laatste MIUI-versie van Xiaomi Redmi 9i.
Welke Android-versie is de laatste update van Xiaomi Redmi 9i?
Android 11 wordt de laatste Android-versie van Xiaomi Redmi 9i.
Hoeveel updates krijgt Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i krijgt 2 MIUI en 3 jaar Android-beveiligingsupdates tot MIUI 14.
Hoeveel jaar krijgt Xiaomi Redmi 9i updates?
Xiaomi Redmi 9i krijgt sinds 3 2022 jaar beveiligingsupdate.
Hoe vaak krijgt Xiaomi Redmi 9i updates?
Xiaomi Redmi 9i krijgt elke 3 maanden een update.
Xiaomi Redmi 9i uit de doos met welke Android-versie?
Xiaomi Redmi 9i uit de doos met MIUI 12 gebaseerd op Android 10.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 9i de MIUI 13-update?
Xiaomi Redmi 9i krijgt in het derde kwartaal van 13 een MIUI 3-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 9i de Android 12-update?
Xiaomi Redmi 9i krijgt geen Android 12-update.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi 9i de Android 13-update?
Nee, Xiaomi Redmi 9i krijgt geen Android 13-update.
Wanneer eindigt de ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 9i-update?
De ondersteuning voor de Xiaomi Redmi 9i-update eindigt in 2023.
Xiaomi Redmi 9i Gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi 9i-videorecensies
Xiaomi redmi 9i
×


Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 7 opmerkingen over dit product.