Xiaomi Redmi Opmerking 9 Pro 5G
De Redmi Note 9 Pro 5G-specificaties bieden een Qualcomm-processor van hoge kwaliteit voor het middensegment.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Belangrijkste specificaties
- Hoge refresh rate Waterdicht bestendig snel opladen Hoge RAM-capaciteit
- IPS-scherm Geen OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Volledige specificaties
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | 2020, november 26 |
| Codenaam | Gauguin |
| Modelnummer | M2007J17C |
| Release Date | 2020, 01 december |
| Uit prijs | Over 200 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 20:9 - dichtheid 395 ppi |
| Grootte | 6.67 inch, 107.4 cm2 (~ 84.6% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolutie | 1080 x 2400 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass 5 |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Gray Blauw Rood/Mint |
| Afmetingen | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 binnen) |
| Gewicht | 215 gr (7.58 oz) |
| Materiaal | Glazen voorkant (Gorilla Glass 5), glazen achterkant (Gorilla Glass 5) |
| Certificering | IP53 |
| water Resistant | Ja |
| Sensoren | Vingerafdruk (aan de zijkant gemonteerd), versnellingsmeter, gyro, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Ja |
| Infrarood | Ja |
| USB Type | USB Type-C 2.0 |
| Koelsysteem | Ja |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA-850/900/1900/2100 |
| 4G-banden | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G-banden | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigatie | Ja, met dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Netwerk snelheid | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM Card Type | Hybride Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | Qualcomm Leeuwebek 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bits | |
| Cores | 8 Kern Kern |
| Procestechnologie | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 12, 13 MIUI |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 6 GB / 8 GB RAM |
| RAM Type | |
| Opslag | 128 GB / 256 GB ROM |
| SD-kaartsleuf | microSDXC (maakt gebruik van een gedeeld sim-slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
351.000
• Antutu v8
|
Accu
| Hefvermogen | 4820 mAh |
| Type | Li-Po |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 33W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | 33W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Achteruit opladen |
camera
| Resolutie | 108 MP |
| Sensor | Samsung S5KHM2 |
| opening | f / 1.8 |
| Pixel Size | 0.7μm |
| Sensor grootte | 1 / 1.52 " |
| Optische zoom | |
| lens | 26 mm (breed) |
| Extra | PDAF |
| Resolutie | 8 MP |
| Sensor | Omnivision OV8856 |
| opening | f / 2.2 |
| Pixel Size | 1.12μm |
| Sensor grootte | 1 / 4.0 " |
| Optische zoom | |
| lens | 118? (ultrabreed) |
| Extra |
| Resolutie | 2 MP |
| Sensor | Omnivisie OV02B10 |
| opening | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| Optische zoom | |
| lens | Macro |
| Extra |
| Resolutie | 2 MP |
| Sensor | HynixHI-259 |
| opening | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| Optische zoom | |
| lens | Diepte |
| Extra |
| Beeldresolutie | 108 megapixels |
| Videoresolutie en FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | Ja |
| Slow motion video | Ja |
| Kenmerken | Dual-LED dual-tone flitser, HDR, panorama |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 16 MP |
| Sensor | Omnivisie OV16A1Q |
| opening | f / 2.45 |
| Pixel Size | 1.60 μm |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps, gyro-EIS |
| Kenmerken | HDR, panorama |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G mee?
De batterij van de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft een capaciteit van 4820 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G NFC?
Ja, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft een verversingssnelheid van 120 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
De Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android-versie is Android 12, MIUI 13.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
De schermresolutie van de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G is 1080 x 2400 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G water- en stofbestendig?
Ja, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G is water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de megapixels van de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-camera?
De Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft een 108MP-camera.
Wat is de camerasensor van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
De Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft een Samsung S5KHM2 camerasensor.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
De prijs van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G is $ 290.
Welke MIUI-versie zal de laatste update zijn van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 wordt de laatste MIUI-versie van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Welke Android-versie is de laatste update van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 wordt de laatste Android-versie van Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Hoeveel updates krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G krijgt 3 MIUI en 3 jaar Android-beveiligingsupdates tot MIUI 14.
Hoeveel jaar krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G updates?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G krijgt sinds 3 2022 jaar beveiligingsupdate.
Hoe vaak krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G updates?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G krijgt elke 3 maanden een update.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G uit de doos met welke Android-versie?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G uit de doos met MIUI 12 gebaseerd op Android 10
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G de MIUI 13-update?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft al een MIUI 13-update gekregen.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G de Android 12-update?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G heeft al een Android 12-update gekregen.
Wanneer krijgt Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G de Android 13-update?
Nee, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G krijgt geen Android 13-update.
Wanneer eindigt de ondersteuning voor de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-update?
De ondersteuning voor de Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-update eindigt in 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G videorecensies
Xiaomi Redmi Opmerking 9 Pro 5G
×


Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 10 opmerkingen over dit product.