Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A)
Redmi Note 5A en Redmi Y1 zijn dezelfde smartphone.
Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A) Belangrijkste specificaties
- Hoofdtelefoonaansluiting Meerdere kleuropties SD-kaartgebied beschikbaar
- IPS-scherm Geen omzet meer 1080p video-opname HD+ scherm
Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A) Volledige specificaties
| Merk | redmi |
| Aangekondigd | |
| Codenaam | ugg |
| Modelnummer | |
| Release Date | 2017, november |
| Uit prijs | Over 140 EUR |
DISPLAY
| Type | IPS LCD- |
| Beeldverhouding en PPI | Verhouding 16:9 - dichtheid 267 ppi |
| Grootte | 5.5 inch, 83.4 cm2 (~ 71.5% scherm / body-verhouding) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolutie | 720 x 1280 pixels |
| Piekhelderheid (nit) | |
| Bescherming | Corning Gorilla Glass 3 |
| Kenmerken |
LICHAAM
| Kleur |
Gold Donker grijs Zilver Rose Gold |
| Afmetingen | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 in) |
| Gewicht | 153 gr (5.40 oz) |
| Materiaal | Aluminium frame, kunststof achterkant |
| Certificering | |
| water Resistant | |
| Sensoren | Vingerafdruk (achterop), versnellingsmeter, gyro, nabijheid, kompas |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nee |
| Infrarood | |
| USB Type | microUSB 2.0 |
| Koelsysteem | |
| HDMI | |
| Luidsprekersterkte (dB) |
Netwerk
Frequenties
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-banden | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM-1 & SIM-2 |
| 3G-banden | HSDPA-850/900/1900/2100 |
| 4G-banden | LTE-band - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G-banden | |
| TD-SCDMA | |
| Navigatie | Ja, met A-GPS, GLONASS, BDS |
| Netwerk snelheid | HSPA, LTE |
| SIM Card Type | Dual SIM (Nano-SIM, dubbele stand-by) |
| Nummer van SIM-gebied | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-radio | Ja |
| Lichaams-SAR (AB) | |
| Hoofd-SAR (AB) | |
| Lichaams-SAR (ABD) | |
| Hoofd-SAR (ABD) | |
PLATFORM
| chipset | Qualcomm MSM8940 Leeuwebek 435 (28 nm) |
| CPU | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| Cores | |
| Procestechnologie | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU-kernen | |
| GPU-frequentie | |
| Android-versie | Android 7.1.2 (Noga); MIUI10 |
| Play Store |
GEHEUGEN
| RAM-capaciteit: | 4 GB RAM/32 GB |
| RAM Type | |
| Opslag | 64 GB |
| SD-kaartsleuf | microSD, tot 256 GB (speciaal slot) |
PRESTATIESCORES
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Accu
| Hefvermogen | 3080 mAh |
| Type | Li-Ion |
| Quick Charge-technologie | |
| Laadsnelheid | 10W |
| Video-afspeeltijd | |
| Snelle opladen | |
| Draadloos opladen | |
| Achteruit opladen |
camera
| Beeldresolutie | 13 megapixels |
| Videoresolutie en FPS | 1080 @ 30 |
| Optische stabilisatie (OIS) | Nee |
| Elektronische stabilisatie (EIS) | |
| Slow motion video | |
| Kenmerken | LED-flitser, HDR, panorama |
DxOMark-score
| Mobiele score (achter) |
Mobiel
Foto
Video
|
| Selfiescore |
zelf
Foto
Video
|
ZELFCAMERA
| Resolutie | 16 MP |
| Sensor | |
| opening | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor grootte | |
| lens | |
| Extra |
| Videoresolutie en FPS | 1080p @ 30fps |
| Kenmerken |
Veelgestelde vragen over Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A).
Hoe lang gaat de batterij van de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) mee?
De batterij van de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) heeft een capaciteit van 3080 mAh.
Heeft Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) NFC?
Nee, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) heeft geen NFC
Wat is de vernieuwingsfrequentie van Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) heeft een verversingssnelheid van 60 Hz.
Wat is de Android-versie van Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
De Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Android-versie is Android 7.1.2 (Nougat); MIUI10.
Wat is de schermresolutie van Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
De schermresolutie van de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) is 720 x 1280 pixels.
Heeft Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) draadloos opladen?
Nee, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) beschikt niet over draadloos opladen.
Is de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) water- en stofbestendig?
Nee, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) is niet water- en stofbestendig.
Wordt de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) geleverd met een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm?
Ja, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) heeft een hoofdtelefoonaansluiting van 3.5 mm.
Wat zijn de cameramegapixels van de Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
De Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) heeft een 13MP-camera.
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
De prijs van Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) is $ 45.
Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A) Gebruikersrecensies en meningen
Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A) Videorecensies
Xiaomi Redmi Y1 (Opmerking 5A)
×
Als u deze telefoon gebruikt of ervaring heeft met deze telefoon, selecteert u deze optie.
Selecteer deze optie als u deze telefoon nog niet hebt gebruikt en alleen een opmerking wilt schrijven.
Er zijn 2 opmerkingen over dit product.