LITTLE X6 Pro
~ $130 - ₹10010
POCO X6 Pro Nøkkelspesifikasjoner
- OIS-støtte Høy oppdateringsfrekvens rask lading Høy RAM-kapasitet
- Ingen SD-kortspor Gammel programvareversjon
POCO X6 Pro Full spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | POCO |
| Annonsert | 2024, januar |
| Kodenavn | dusjmp |
| Modellnummer | 2311DRK48G, 2311DRK48I |
| Utgivelsesdato | 2024, januar |
| Utpris | Om 130 EUR |
DISPLAY
| typen | OLED |
| Aspect Ratio og PPI | 446 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.67 tommer, 107.4 cm2 (~ 90.1% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 120 Hz |
| oppløsning | 1220 x 2712 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | 68B farger, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 1800 nits (topp) |
| beskyttelse | |
| Funksjoner | OLED |
BODY
| Farger |
Svart Hvit Mynte |
| Dimensjoner | 160.5 x 74.3 x 8.35 mm |
| Vekt | 190 g |
| Materiale | |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Fingeravtrykk (under display, optisk), akselerometer, nærhet, gyro, kompass |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ja |
| Infrarød | |
| USB-type | USB Type-C, OTG |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G-band | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| 4G-band | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42 |
| 5G-band | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS (B1I+B1c) |
| Nettverkshastighet | HSPA, LTE-A, 5G |
andre
| SIM-kort type | Nano-SIM, dobbelt ventemodus |
| Antall SIM-område | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Nei |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Mediatek Dimensity 8300 Ultra (4 nm) |
| prosessor | Åttekjerne 3.35 GHz |
| Bits | |
| Kjerner | Ukjent kjerne |
| Prosessteknologi | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 14, HyperOS |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 8GB |
| RAM Type | |
| Oppbevaring | 256GB, 512GB |
| SD-kortspor | Nei |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 67W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | Ja |
| trådløs lading | Nei |
| Omvendt lading | Nei |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
Første kamera
| oppløsning | 64 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | 1 / 2 " |
| Optisk zoom | |
| Lens | (bred) |
| ekstra |
Andre kamera
| oppløsning | 8 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | (ultravidt) |
| ekstra |
Tredje kamera
| oppløsning | 2 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | (makro) |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 64 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 4K@24/30fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Optisk stabilisering (OIS) | Ja |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 16 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | 16 megapiksler |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | (bred) |
| ekstra |
Tredje kamera
| oppløsning | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Funksjoner | HDR, panorama |
POCO X6 Pro vanlige spørsmål
Hvor lenge varer batteriet til POCO X6 Pro?
POCO X6 Pro-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har POCO X6 Pro NFC?
Ja, POCO X6 Pro har NFC
Hva er POCO X6 Pro oppdateringsfrekvens?
POCO X6 Pro har 120 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av POCO X6 Pro?
POCO X6 Pro Android-versjonen er Android 14, HyperOS.
Hva er skjermoppløsningen til POCO X6 Pro?
POCO X6 Pro-skjermoppløsningen er 1220 x 2712 piksler.
Har POCO X6 Pro trådløs lading?
Nei, POCO X6 Pro har ikke trådløs lading.
Er POCO X6 Pro vann- og støvbestandig?
Nei, POCO X6 Pro er ikke vann- og støvbestandig.
Hva er POCO X6 Pro kamera megapiksler?
POCO X6 Pro har 64 MP kamera.
Hva er prisen på POCO X6 Pro?
Prisen på POCO X6 Pro er $130.
POCO X6 Pro brukeranmeldelser og meninger
POCO X6 Pro Videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
LITTLE X6 Pro
×

Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 0 kommentarer til dette produktet.