Redmi 12 5G
~ $150 - ₹11550
Redmi 12 5G Nøkkelspesifikasjoner
- Høy oppdateringsfrekvens Vanntett rask lading Høyt høyttalervolum
- IPS-skjerm 1080p videoopptak Ingen OIS
Redmi 12 5G fullstendige spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | redmi |
| Annonsert | 2023, 28. juni |
| Kodenavn | himmelen |
| Modellnummer | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Utgivelsesdato | 2023, 28. juni |
| Utpris | Om 150 EUR |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 396 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.79 tommer, 109.5 cm2 (~ 85.1% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 90 Hz |
| oppløsning | 1080 x 2460 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | |
| Funksjoner | IPS LCD, 90Hz |
BODY
| Farger |
Svart Blå Sølv |
| Dimensjoner | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 i) |
| Vekt | 199 g (7.02 oz) |
| Materiale | Glass foran, plastramme, glass bak |
| Sertifisering | IP53, støv- og sprutbestandig |
| Vanntett | Ja |
| Sensorer | Fingeravtrykk (sidemontert), akselerometer, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Ja |
| Infrarød | Ja |
| USB-type | USB Type-C |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) | Ja |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G-band | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | 850 HSDPA / 900 / 2100 |
| 4G-band | LTE |
| 5G-band | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Nettverkshastighet | HSPA, LTE |
andre
| SIM-kort type | Nano-SIM, dobbelt ventemodus |
| Antall SIM-område | Hybrid Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Nei |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| prosessor | |
| Bits | |
| Kjerner | 8 Core |
| Prosessteknologi | 4 nm |
| GPU | |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 13, MIUI 14 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 4GB 6GB 8GB |
| RAM Type | LPDDR4X |
| oppbevaring | 128GB, 256GB |
| SD-kortspor | microSDXC (bruker delt SIM-spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 18W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | Ja |
| trådløs lading | Nei |
| Omvendt lading | Nei |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
Første kamera
| oppløsning | 50 megapiksler |
| Sensor | S5KJN1/OV50D |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | Wide |
| ekstra |
Andre kamera
| oppløsning | 8 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | Ultra-bred |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 50 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 5 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | 5 megapiksler |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | Wide |
| ekstra |
Tredje kamera
| oppløsning | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner |
Vanlige spørsmål om Redmi 12 5G
Hvor lenge varer batteriet til Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har Redmi 12 5G NFC?
Ja, Redmi 12 5G har NFC
Hva er Redmi 12 5G oppdateringsfrekvens?
Redmi 12 5G har 90 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G Android-versjonen er Android 13, MIUI 14.
Hva er skjermoppløsningen til Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G-skjermoppløsningen er 1080 x 2460 piksler.
Har Redmi 12 5G trådløs lading?
Nei, Redmi 12 5G har ikke trådløs lading.
Er Redmi 12 5G vann- og støvbestandig?
Ja, Redmi 12 5G er vann- og støvbestandig.
Kommer Redmi 12 5G med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Redmi 12 5G har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Redmi 12 5G kamera megapiksler?
Redmi 12 5G har 50 MP kamera.
Hva er kamerasensoren til Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G har S5KJN1/OV50D kamerasensor.
Hva er prisen på Redmi 12 5G?
Prisen på Redmi 12 5G er $150.
Redmi 12 5G brukeranmeldelser og meninger
Redmi 12 5G videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
Redmi 12 5G
×


Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 9 kommentarer til dette produktet.