Redmi K70
~ $320 - ₹24640
Redmi K70 Nøkkelspesifikasjoner
- OIS-støtte Høy oppdateringsfrekvens HyperCharge Høy batterikapasitet
- Ingen SD-kortspor Gammel programvareversjon
Redmi K70 Full spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | redmi |
| Annonsert | 2023, november 29 |
| Kodenavn | Vermeer |
| Modellnummer | 23113RKC6C |
| Utgivelsesdato | 2023, november 29 |
| Utpris | Om 320 EUR |
DISPLAY
| typen | OLED |
| Aspect Ratio og PPI | 526 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.67 tommer, 107.4 cm2 (~ 89.0% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 120 Hz |
| oppløsning | 1440 x 3200 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | 68B farger, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (topp) |
| beskyttelse | |
| Funksjoner | OLED |
BODY
| Farger |
Svart Sølv Blå grønn Purple |
| Dimensjoner | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 i) |
| Vekt | 209 g (7.37 oz) |
| Materiale | |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Fingeravtrykk (under display, optisk), akselerometer, nærhet, gyro, kompass, fargespekter |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ja |
| Infrarød | |
| USB-type | USB Type-C, OTG |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G-band | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| 4G-band | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42 |
| 5G-band | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Nettverkshastighet | HSPA, LTE-A, 5G |
andre
| SIM-kort type | Nano-SIM, dobbelt ventemodus |
| Antall SIM-område | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Nei |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4nm) |
| prosessor | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| Kjerner | 8 Core |
| Prosessteknologi | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 14, HyperOS |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 12GB 16GB |
| RAM Type | |
| Oppbevaring | 256GB, 512GB |
| SD-kortspor | Nei |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 120W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | Ja |
| trådløs lading | Nei |
| Omvendt lading | Nei |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
Første kamera
| oppløsning | 50 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | f / 1.6 |
| Pixelstørrelse | 1.0μm |
| Sensorstørrelse | 1 / 1.55 " |
| Optisk zoom | |
| Lens | (bred) |
| ekstra | PDAF, OIS |
Andre kamera
| oppløsning | 8 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | (ultravidt) |
| ekstra |
Tredje kamera
| oppløsning | 2 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | (makro) |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 50 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Optisk stabilisering (OIS) | Ja |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 16 megapiksler |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | 16 megapiksler |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | (bred) |
| ekstra |
Tredje kamera
| oppløsning | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Funksjoner | HDR |
Vanlige spørsmål om Redmi K70
Hvor lenge varer batteriet til Redmi K70?
Redmi K70-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har Redmi K70 NFC?
Ja, Redmi K70 har NFC
Hva er Redmi K70 oppdateringsfrekvens?
Redmi K70 har 120 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Redmi K70?
Redmi K70 Android-versjonen er Android 14, HyperOS.
Hva er skjermoppløsningen til Redmi K70?
Redmi K70-skjermoppløsningen er 1440 x 3200 piksler.
Har Redmi K70 trådløs lading?
Nei, Redmi K70 har ikke trådløs lading.
Er Redmi K70 vann- og støvbestandig?
Nei, Redmi K70 er ikke vann- og støvbestandig.
Hva er Redmi K70 kamera megapiksler?
Redmi K70 har 50 MP kamera.
Hva er prisen på Redmi K70?
Prisen på Redmi K70 er $320.
Redmi K70 brukeranmeldelser og meninger
Redmi K70 Videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
Redmi K70
×
Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 0 kommentarer til dette produktet.